Hankige need 9 suvist moepakkumist Walmarti müügiosakonnast kohe

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Suvi tähendab kõige õhulisemate riiete kandmist. Olgu see kleit või topp, mida rohkem õhku saate – seda parem. Kui otsite uusi esemeid, mida oma rotatsiooni lisada, on Walmarti müük tulvil armsaid ja trendikaid moepakkumisi – ja uuendage oma garderoobi kohe varastamise jaoks.

Seotud: 9 vapustavat suve esmatarbekaupa, mida müüakse Walmartis salaja – alates 4 dollarist

Kas olete viimasel ajal saanud inspiratsiooni oma garderoobi loomiseks? Kuna mälestuspäeva nädalavahetus tähistab suve mitteametlikku algust, ei saa me lõpetada uute tükkide otsimist, mida oma sooja ilmaga kollektsiooni lisada. Õnneks pakub Walmart tohutult kokkuhoidu hooajaliselt oluliste asjade, nagu kleidid, lühikesed püksid ja lendavad pluusid, pealt. Kas te otsite […]

Alates läbipaistvatest kleitidest kuni struktureeritud nuppudeni – Walmarti müügiosakonnas on teie maitsele palju suvist moodi. Oleme nüüd ostmiseks kokku võtnud üheksa pakkumist, mis kindlasti teile meeldivad – lugege edasi, et näha meie valikuid!

Saate saidil Time & True kuni 51% soodsamalt

Meie absoluutsed lemmikud: See lühikeste varrukatega särgkleit on piisavalt mitmekülgne, et kanda igal suveüritusel – säästate 51% soodsamalt!

Pole sinu stiil? Vaadake Walmarti aja ja tõelisi pakkumisi!

Tasuta kokkupanek kuni 25% soodsamalt

Meie absoluutsed lemmikud: Sulle meeldib see kammkarpidega varrukateta kampsun pidulikeks funktsioonideks ja sobib suurepäraselt lihtsalt asjaajamiseks – säästate 25% soodsamalt!

Pole sinu stiil? Vaadake Walmarti tasuta montaažipakkumisi!

Sophia Jeans kuni 34% soodsamalt

Meie absoluutsed lemmikud: Teksad on hädavajalikud! Need laienevad kõrged teksad sobivad ideaalselt tüdrukutele, kellele meeldib väike vintage-tunne – säästate 34% soodsamalt!

Pole sinu stiil? Vaadake Walmartis Sofia Jeansi pakkumist!

Saate Phantaslookis kuni 60% allahindlust

Meie absoluutsed lemmikud: Need laia säärega püksid sobivad suurepäraselt tööle ja pärast jooke – säästate 60% soodsamalt!

Pole sinu stiil? Vaadake Walmarti Fantaslooki pakkumisi!

Saate MOSHU-s kuni 70% allahindlust

Meie absoluutsed lemmikud: Kui vajate suveks lihtsat ja õhulist särki, siis see särk on teile kaetud – säästate 70% soodsamalt!

Pole sinu stiil? Tutvuge Moshu tehinguga Walmartis!

Terra & Sky kuni 29% soodsamalt

Meie absoluutsed lemmikud: Helistan kõigile nupusõpradele! Sellest värvilisest ülisuurest nööbiga esiosast saab üks teie uutest lemmikutest – säästate 29% soodsamalt!

Pole sinu stiil? Vaadake Walmarti Terra & Sky pakkumisi!

Nine.Eight saate kuni 28% soodsamalt

Meie absoluutsed lemmikud: Kui teete 70ndate märkmeid oma sartoriaalsete valikute jaoks, oleks see satiinist päitsetega midikleit suurepärane lisa – säästate 28% soodsamalt!

Pole sinu stiil? Vaadake Nine.Eighti pakkumisi Walmartis!

Saate Scoopis kuni 79% allahindlust

Meie absoluutsed lemmikud: Kahekordsete kuningannade jaoks, kes vajavad mitmekülgset tükki, on see lipsukaelusega nööbiga esiosa kapi põhiosa – säästate 79% soodsamalt!

Pole sinu stiil? Vaadake Walmarti Scoopi pakkumisi!

Saate DOKOTOOs kuni 44% allahindlust

Meie absoluutsed lemmikud: See tankini supelkostüüm on meelitav ning annab vees tuge ja stiilsust – säästate 44% soodsamalt!

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Pole sinu stiil? Vaadake Dokotoo pakkumisi Walmartis!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *