Kuningas Charles III ja prints William austavad D-Day memoriaalil veterane

Kuningas Charles III Ja Prints William Mõlemad astusid Inglismaal Portsmouthis lavale, et tähistada D-Day 80. aastapäeva.

75-aastase Charlesiga liitub tema naine Kuninganna Camilla Kolmapäeval, 5. juunil, ürituse eelõhtul. Ta avaldas veteranidele austust mälestusmärgi juurde kogunenud rahvahulgale peetud lühikese kõnega.

“Selle päeva emotsioone on peaaegu võimatu ette kujutada,” ütles Charles, viidates liitlasvägedele, kes 1944. aastal Teise maailmasõja ajal Normandia rannikul maabusid. “Me kõik oleme igavesti nende võlgu.”

Kingi kohalolek on suur asi, kuna ta hoiab vähiravi jätkates avalikke üritusi minimaalsena. Eelmise kuu lõpus teatati ka, et kogu kuninglik perekond peatab Ühendkuningriigi eelseisvateks üldvalimisteks valmistumise protokolli osana kihlused.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Charlesiga liitus kolmapäevasel üritusel ka tema naine, kuid 41-aastane William astus lavale üksi Printsess Kate Middleton Ta jääb keset käimasolevat vähiravi jätkuvalt avalikkuse tähelepanust eemale.

“Me mäletame alati neid, kes teenisid, ja neid, kes lahkusid,” ütles William rahvale, lisades, et tal on “sügav au” sellel üritusel sõna võtta.

Jätkake kerimist, et näha fotosid kuninglikust perekonnast 80. D-päeva aastapäeval:

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *