Lenny Kravitz on valmis “kohtuma õige inimesega” ja abielluma

Lenny Kravitz. Steve Granitz / FilmMagic

Lenny Kravitz Tema armuelu tuleviku osas pole muud kui lootust.

“Ma armastan armastust. Ma armastan suhteid, ma armastan kogu seda dünaamikat ja see on midagi, mis on minu jaoks olnud väljakutse,” jagas Grammy võitja (60) kolmapäeval, 5. juunil InStyle’ile antud intervjuus.

Märkides, et tema endise naisega abiellumisest on möödunud “üsna kaua”, Lisa BonetKravitz ütles väljaandele, et abielu on “miski, mida ma tõesti ette kujutan [and] Igatsus reaalsuse järele.” Ta selgitas: “See pole lihtsalt fantaasia, see on midagi, mida ma soovin, aga te ei saa, kõik võtab nii kaua kui kulub ja mul oli palju õppetunde. Peate tõesti olema valmis kõigeks, mida elu teile ette toob. Kui olete valmis, siis see tuleb.”

Lenny ja Bonnet abiellusid 1987. aastal ning neil sündis nende ainus ühine laps, tütar Joe Kravitz, 35, aasta hiljem. Lõpuks lõpetasid nad 1993. aastal, misjärel Bonet (56) kolis Jason Momoa. (Paar, kellel on ühised lapsed Lola, 16, ja Nakoa-Wolf, 15, hakkasid käima 2005. aastal ja olid abielus 2017–2022.)

Mida Lenny Kravitzil isaduse ja tütre Zoe kasvatamise kohta öelda oli

Seotud: Lenny Kravitz tsiteerib isadust ja tütre Zoe kasvatamist

Stephane Cardinale – Corbis/Corbis/Getty Images Lenny Kravitz on “Istub maailma tipus” tütre Zoe Kravitzi pühendunud isana. Lenny ja eksnaine Lisa Bonet tervitasid oma ainsa ühise lapse 1988. aasta detsembris. Aasta varem abiellunud paar lahutas lõpuks 1993. aastal, kuid jäi Zoe isale. (Bonnet jagab ka […]

Kuigi Lenny oli selliste staaridega romantiliselt seotud Kylie Minogue, Vanessa Paradis Ja Nicole Kidman Enam kui 30 aastat pärast tema ja Bonneti lahutust ütles Lenny, et tahaks tulevikus jälle mööda vahekäiku kõndida.

“Ma arvan, et olen kohas, kus ma tõesti usun, et olen valmis, ja see on tõesti õige inimene ja õige aeg,” jagas muusik. “Ajastus on väga oluline – sa võid kohata õiget inimest valel ajal, kas tead? Sa võid kohtuda vale inimesega õigel ajal. Sa võid teha igasuguseid asju, tead? Selleks on tõesti vaja mõlemat ja nii et ma olen avatud ja ootan kannatlikult.”

Lenny Kravitz ütleb, et näeb õige inimesega kohtudes uuesti abielluda

Lisa Bonet ja Lenny Kravitz, 2015. Dimitrios Kambouris / Getty Images

Ta jätkas: “Ja ma tean, et see juhtub, ma tean, et see tuleb, sest ma olen oma elu parimas kohas – vaimselt, füüsiliselt ja hingeliselt. Ja see on ka raske, sest mul on kõik korras.”

Uhke isa Lenny Kravitz räägib Channing Tatumi suhetest tütre Zoega

Seotud: Lenny Kravitz tsiteerib Joe Kravitzi, Channing Tatumi romantikat

Lenny Kravitz kiidab kindlasti heaks Channing Tatumi suhte tütre Zoe Kravitziga. Zoë ja Tatum hakkasid käima augustis 2021 pärast koostööd tema filmis Blink Twice (varem tuntud kui Pussy Island). 2023. aasta oktoobris teatasid mitmed müügikohad, et nad kihlusid pärast enam kui kaheaastast kohtamist. Zoe isa Lenny on surnud […]

Eelmisel kuul paljastas Lenny, et ta pole üheksa aastat tõsises suhtes olnud ja on otsustanud jääda tsölibaadiks, kuni leiab oma ideaalse partneri. “Jah. See on vaimne asi,” ütles ta 30. mail ajalehele The Guardian antud intervjuus. “Olen oma eluviisis väga paigas.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Lenny Kravitz ütleb, et näeb õige inimesega kohtudes uuesti abielludaRodin Eckenroth / Getty Images

Channing Tatum, Joey Kravitz ja Lenny Kravitz.

Oodates oma võimalust uuesti öelda “Ma ütlen”, ei saanud Lenny olla rohkem põnevil Zoe eelseisva pulma pärast kaasnäitlejaga Channing Tatum. “[I feel] Lihtsalt õnn, kas tead?” rääkis ta InStyle’ile 2023. aasta oktoobris kihlunud paari kohta. “Õnn teab, et ta on oma valikutes kindel ja ootab kellegagi koos elu üles ehitama – nad on võrdselt sobilikud ja võrdselt ikkes .”

Ta on keskendunud armastuse omaksvõtmisele kõigis oma eluvaldkondades, mitte ainult armuelus. “Ma tõesti armastan armastust ja olen teadlik, et need õnnistused tulevad Jumalalt,” ütles ta InStyle’ile. “Ma tahan sellest maksimumi võtta. Ma armastan seda, mida ma teen. Mulle meeldib olla loominguline. Mulle meeldib muusika tegemine ja seetõttu meeldib mulle seda kasutada vahendina, mis meid kokku toob.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *