Londoni naine Marissa Harmer esitas abielulahutuse abikaasa Mattist

Marisa Harmeri loal

Ladies of London staar Marissa Harmer Esitas abikaasast lahutusavalduse Matt HarmerSaab kinnitada meie nädala.

“Oleme koos tohutute hingeotsingutega üles ehitanud oma suhte kohaks, mis annab meile ruumi pere kasvatamiseks, üksteist toetamiseks ja äri kasvatamiseks,” rääkisid 42-aastane Marissa ja 53-aastane Matt meile ainult esmaspäeval. 10. juuni , avaldus. “Kuigi meie abielu oli edukas, on see nüüdseks lõppenud ja oleme otsustanud lahku minna. Armastus, mida jagame oma pere vastu ja vastastikune austus üksteise vastu, kasvab meie järgmises peatükis jätkuvalt, kui kohustume olema lapsevanemad, parimad sõbrad ja äripartnerid.

Marissa esitas kolmapäeval, 5. juunil San Bernardino maakonna kõrgemasse kohtusse. Juhtum on klassifitseeritud kui lahutus, seaduslik lahuselu alaealiste lastega, mille teema tüüp on lahuselu.

“Neil oli probleeme olnud eelmisel aastal, kuid nad läksid lahku selle aasta alguses. Sellest on kaua aega möödas,” räägib allikas. “Nad on oma abielus lahku kasvanud, kuid on endiselt parimad sõbrad ja koos koolis suurepärased.”

Bravo staar abiellus Mattiga 2010. aastal. Paaril on kolm last: Max (12), Jack (10) ja Sadie (8). Kotkasilmsed fännid on märganud, et Matt on viimase aasta Marissa Instagramist kadunud. Viimati esines ta isadepäeva postituses 2023. aasta juunis, kus Marissa nimetas teda terve perefoto pealdises “meie meeskonna kõige imelisemaks hoolivaks isaks”.

Kus on praegu Londoni staaride daamid?

Seotud: “Londoni daamid” staarid: kus nad praegu on?

Enne kui Meghan Markle (lühidalt) Ühendkuningriiki kolis, olid meil Londoni daamid. Bravo dokumenteeris Briti seltskonnakaaslaste ja Ameerika naiste elu, kes ületasid tiigi kolm hooaega. 1. hooaeg, osades Caroline Stanbury, Marisa Harmer, Juliet Angus, Annabelle Nilsson, Caprice Borrett, Noel Reno ja Julie Montagu […]

Marissa oli üks peaosatäitjaid filmis Ladies of London, mis oli eetris kolm hooaega 2014–2017 saates Bravo. Pärast etenduse lõppu kolisid Marissa ja Matt Los Angelesse ja avasid mitu restorani, sealhulgas The Draycot Pacificas. Palisades ning Oliveta ja Esima, mõlemad Lääne-Hollywoodis.

Paar kavatseb endiselt jätkata koostööd uute restoranidega kui “äripartnerid”. (Lalu avatakse sel suvel Melrose Avenue’l, samas kui baar Issy avatakse hiljem sel aastal koostöös Palm Springsi Thompsoni hotelliga.)

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Londoni naine Marissa Harmer esitas pärast 14 aastat kestnud abielu abielulahutuse oma mehest MattistMarisa Harmeri/Instagrami loal

“Oleme pereettevõte, mille omanikuks ja juhiks olen mina ja mu abikaasa, ning ka restoranid on perekond,” rääkis Marissa 2022. aasta novembris Raceyle antud intervjuus. “Me kutsume neid kolmeks õeks: Draycott on mu parim sõber, Olivetta on mu parima sõbra vanem, ambitsioonikas õde ja Isma on mu parima sõbra noorem õde, kes on veidi metsikum ja vallatum.”

2024. aasta kuulsuste lahkuminek

Seotud: 2024. aasta kuulsuste lahkuminek

Mõned kuulsuste paarid on pääsenud, kuid teistel pole nii vedanud. 2024. aasta algas sellega, et käputäis Hollywoodi paare loobus sellest. Fännid olid šokeeritud, kui poissmeeste paar Rachel Lindsay ja Brian Abaslow pärast nelja-aastast abielu lahku läksid. Us Weekly kinnitas 2. jaanuaril, et kiropraktik andis sisse lahutuse […]

Kui Marissast sai avaliku elu tegelane tänu oma tööle Ladies of Londonis, siis Matt eelistas hoida asju madalal tasemel. Pärast lapsevanemaks saamist rääkis tõsielutelevisiooni vilistlane avameelselt enda ja Matti kasvatusstiilist.

«Mõlesime abikaasaga muutusime vanematena esimese ja kolmanda lapse vahel oluliselt. Meie vanim oli mähitud kašmiiri sisse ja tema lutti puhastati ja steriliseeriti ööpäevaringselt,” jagas ta 2020. aastal antud intervjuus. „Tehke edasi Sadie’le, kes lakkus 8-kuuselt toidupoe kassas My krediitkaardiautomaati ainus mõte oli: “Vähemalt tema immuunsüsteem on nüüd tugevam!”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *