Meg Ryan taaselustab 90ndate stiili selles sundimatult šiki vestiga

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Pingutuseta välimus on soojematel kuudel alati plussiks. Teate küll, need rõivad, mille panite kokku lühikese ajaga, aga näib, nagu oleksite selle nimel palju vaeva näinud? Klassikalised stiilid, nagu vest, on taaselusamas lihtsate stiilidena, mis tõstavad esile.

Meg Ryan Vesti stiil osutus aprillis Barcelona visiidi ajal tõusuteel. Veterannäitleja reklaamis oma rom-komöödiat What Happens Later üleni mustas riietuses, plisseeritud pruunikaspruuni midiseeliku ja mustade lameda osadega. Näitlejanna välimus oli nii pingevabalt šikk, kuid täielikult kooskõlas tema kaubamärgile iseloomuliku pingevaba-šiki stiiliga.

Foto Mario Wurzberger / Getty Images

Hankige Dokotoo V-kaelusega vest Amazonist vaid 37 dollari eest! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva 8. juuni 2024 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Ryan ei ole ainus A-nimeline, kes seda trendi rokkib. Zendaya Kandke värvilise vesti ja miniseelikuga sobivat nöörikomplekti. Kuulsuste armastatud välimus on nii trendikas, et me ei jõudnud ära oodata, millal see uuesti luuakse.

Usaldusväärsel Amazoni kaubamärgil Dokotoo on stiilne v-kaelusega vest, mis on märkimisväärne kandidaat. Sellel varrukateta vestil on mugav element, mida võite leida luksuslikust ülikonnast. Sellel on neli funktsionaalset nuppu ja külgedel kunsttaskud. Mitmekülgset vesti on saadaval viies toonis: sinine, pruun, hall, valge ja must stiil, mis näeb välja peaaegu identne Ryani omaga.

Amazoni ostjad on sellest vestist nii muljet avaldanud, et on jätnud säravaid arvustusi. “Olen armunud sellesse helesinisesse Docotto vesti! See on väga hästi tehtud,” kirjutas üks viietärni ostja. “Materjal on väga mõnus ja voodriga, mis annab tugeva tunde. Minu lemmikosa on see, et sellel on noolemäng rinnal, mistõttu sobib see suurepäraselt ka minusugustele rinnakamatele naistele,” lisas arvustaja. “Kuna mul on suur rind, riided, mis on liibuvad või millel puuduvad noolemängud, siis kangas lihtsalt ripub. minu rinnalt, mis annab mulle, tundub mulle liiga suur välja ja see on väga meelitav.

Seotud: Sama kombinesooni, mida Alicia Keys kandis mulle Taylor Swifti nähes

Üks asi minu puhul on see, et mulle meeldib soojal ajal kanda dresse. See on juba mõnda aega olnud mu moe tujutahvlil. Kuna mul on kurvikas keha, on mu kõverate riiete bränd Good American. Mäletan, et vaatasin jaemüüja veebisaiti kombinesooni otsimiseks ja leidsin selle […]

Kas soovite kuulsuste poolt heaks kiidetud tükki, mis annab pingutuseta poleeritud välimuse? Valige varrukateta vest. Sellised kuulsused nagu Meg Ryan ja Zendaya on selle stiili suured fännid. Kõige parem? Saate selle Amazonist osta vaid 37 dollari eest!

Vaadake: hankige Dokotoo V-kaelusega vest Amazonist vaid 37 dollari eest! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva 8. juuni 2024 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Pole päris sinu stiil? Ostke siit rohkem musti veste ja vaadake kindlasti Amazoni igapäevaseid pakkumisi, et saada rohkem häid leide.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *