10 euroopaliku välimusega hõlmiktoppi igaks selle suve piknikuks

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Minipleedid, vahelduvad ruudud, beebitšekid või kuidas iganes neid nimetada – hõlmikmustrid on muutumas selle suve stiiliks. . . Me ei kurda! Olgu need kleidid, püksid, bleiserid, topid või jakid, muster lisab rikkalikku, kogenud aurat ja euroopalikku hõngu. Gingham on stiilne, ajatu ja ideaalne suveks!

Kui soovite vaadata, kuid ei tea, kust alustada, oleme koondanud mõned meie lemmikhõlmiktopid sellistest poodidest nagu Nordstrom, Loft, Target ja Free People, mis panevad teid piknikuhooajal elevile. Saate kanda kõiki neid toppe koos maxi seeliku või kõrgete lühikeste pükstega päevasel ajal või kleitpükstega lõbusaks õhtuks. Olge sellega loominguline!

1. Korgi varrukas: Kandke seda toppi kõigega ja garanteerime, et näete kokkupanduna välja. Kerge materjal hoiab teid kogu suve jahedana – algselt $ 60, nüüd $ 36 Loftis!

2. Peo alustaja: Kui nädalavahetuse grillimine pole teie päevakavas, on aeg see ette valmistada, et saaksite seda tippu kiigutada. Haara see roosa, rohelise või mustana – 68 $ tasuta!

3. Korrastatud: Hea vana Target ei vea kunagi alt, kui tegemist on igapäevase moega! Kandke seda 100% puuvillast toppi oma lemmikteksapaariga – algselt 35 dollarit, nüüd 26 dollarit Target!

4. Uued lemmikud: Näete meid kandmas seda ülišikki topi 24/7 terve suve! Lips lisab lõbusa ja flirtiva pöörde – algselt $125, nüüd $99 Rujuta Sethis!

5. Kuninglikud koostisosad: See topp, mis on kombineeritud voogava maxi seelikuga, teeb teist kuningannaks ükskõik millises linnas, kus viibite. Punane ja sinine on võrdselt ahvatlevad – algul $43, nüüd $32 Target!

6. Stiilne tüdruk: Kanna seda töölt baarini! Sellel topil on varrukateta disain ja kaeladetailid, mis lisavad stiili – algselt $55, nüüd $33 Loftis!

7. Pange sellele vibu: Kui me ütleme, et see lahtine lipsuga ülaosa muudab teid jahtnaise moodi, siis me mõtleme seda tõsiselt. . . Usaldage meid, see on Nordstromis 100 dollarit!

8. Ruudukujuline kael: See pole mitte ainult retro, vaid ruudukujuline kael on üks meelitavamaid stiile, mis tõmbab tähelepanu rangluule ja pikendab kaela – algul 39 $, nüüd 29 $ Target!

9. Kontserdi ettevalmistamine: Kui teil on raamatutes kantrimuusika kontsert, kuid te ei tea, mida selga panna, leidsime just teie riided. . . Olete teretulnud – algselt $44, nüüd $37 Macy’s!

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

10. Button-yp: Kandke seda avatud rannas, lühikeste pükstega või kihina oma lemmikpaagi kohal. Roosa tõstab teie tuju kindlasti – 134 dollarit Nordstromis!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *