15 mitmekülgset detaili, mida saate kanda mitmel loomingulisel viisil

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Kuidas leida aega riietuse kokkupanemiseks, kui tundub, et kogu maailm on kriisis? Elu on nii keeruline, et moedilemmasse heitmine ei tee seda sugugi lihtsamaks. Seega on vastus sellele küsimusele osta riideid, mida saate koos kasutada. Särk, mis sobib mitme seelikuga. Teksapaar sobib iga topiga. Midagi lihtsat.

Seotud: 21 kõige ebaselgemat moodust, mida on võimalik ette kujutada

Talvel on udune riietus elupäästja – sõna otseses mõttes. Nendest materjalidest valmistatud rõivad, alates pügamisest kuni kunstkarusnahast, on mõeldud selleks, et hoida teid kena ja röstituna – ja enamikul juhtudel on need ka üsna stiilsed. Neid tükke võib olla raske hinnata, kuid seepärast olemegi siin, et teid aidata […]

Kuid kui te pole kunagi varem sellist kostüümi teinud, võib teil vaja minna inspiratsiooni. Teie õnneks saame aidata. Vaadake allpool mõnda meie lemmikvalikut 15 mitmekülgse detaili jaoks, mida saate kanda mitmel viisil. Olete kiiresti teel moodulgarderoobi poole.

15 mitmekülgset detaili, mida saate kanda mitmel loomingulisel viisil

1. Vegan võit: See vegannahast bleiser sobib ideaalselt kontorisse – ainult 38 dollarit!

2. Metsas: Olenemata teie tavalisest stiilist, meeldib teile see leopardimustriline kilpkael tööl või mängimiseks. – ainult 215 dollarit!

3. Säravad teksad: Valige need kitsad teksad ööseks linnas – ainult 132 dollarit!

4. Punktist paremal: Sulle meeldib kanda seda tikitud kleiti tüdrukutega hommikusöögiks – ainult 345 dollarit!

5. Vallandamine: Kui suveööd muutuvad jahedaks, mähkige end sellesse helepunasesse jope – hind oli 120 dollarit, vaid 75 dollarit!

Seotud: See peen bleiser on ideaalne vabaaja ärikaaslane

Igaüks võib kasutada head bleiserit. Olenemata sellest, kas lähete tööintervjuule või soovite hilisel hommikusöögil või maitsval õhtusöögil sõpradega veenduda, et olete selleks puhuks riides, pange selga bleiser ja saate muuta iga riietuse karge ja stiilne. Neid on paljude erinevate lõigete ja viimistlustega […]

6. Super lühike pliiats: See mini-pliiatsiseelik sobib nii töö- kui ka peorõivana kahekordselt – ainult 21 dollarit!

7. Nii super šikk: Võtke see ussiga kilpkonna kaela igaks juhuks ja armastage selle metsiku trükiga – ainult 18 dollarit!

8. Go-Goin’ Places: teile meeldivad need platvormsaapad kõigi kõrgmoekaupadega – varem maksid need 80 dollarit, nüüd vaid 50 dollarit!

9. Lucky Jeans: Sellest suurepärasest teksapaarist saab hetkega teie lemmik – ainult 31 dollarit!

10. Hobo Chic: Täitke see kott ääreni kõigi oma lemmikasjadega – ainult 22 dollarit!

11. Helevalge: Sulle meeldib see valge minikleit õhtuseks väljasõiduks või lõbusaks sõpradega hangoutiks – ainult 73 $!

12. See on südantsoojendav: Vaadake seda südamega tabaluku kaelakeed, kus on kõik, mida selle sündmuse tähistamiseks vajate – ainult 10 dollarit!

13. Roosa Ranger: Kui selle koju jõuate, ei taha te lõpetada selle puuderroosa kilpkonna kandmist – ainult 17 dollarit!

14. Tantsu litrid: Selles litritega minikleidis, mida saab kanda koos sääristega, näevad kõik head välja – ainult 125 dollarit!

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

15. #2 Pliiats: Seda musta pliiatsiseelikut saate kanda tööpeol ja palju muud – ainult 258 dollarit!

Seotud: 17 Amazoni parimate, mitmekülgsete Maxi seelikute seast

Miniseelikud on seksikad. Maxi seelikud võivad lisada igale riietusele lakki. Muidugi on need pikad ja võiksite neid oma pikkade jalgadega serveerida. Kuid maksiseelikuid saab näiliselt lõpmatul hulgal stiilida. See teeb neist ühe põnevaima ja mitmekülgsema rõivastuse, mida kanda saad […]

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *