15 moetükki, mis panevad mind kohe Pariisi modellina tundma – kuni 79% soodsamalt

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Olgem ausad: enamik meist arvab, et oleme oma peas modellid, kui käime riietes linnades ringi. Ükskõik, kas läheme lõunasöögile või sõpradega aega veetma, ostke riideid, mis annavad teile parima välimuse ja enesetunde! Walmart müüb trendikaid ja taskukohaseid rõivaid, pidades silmas funktsionaalsust – ja oleme leidnud, et peaksite kohe ostma!

Alates siidistest minikleitidest kuni struktureeritud püksteni – Walmart pakub moeleidu, mis aitavad teil oma sisemist moetegijat omaks võtta, ilma et see pankrotistuks! Oleme koondanud 15 moetükki (müügil), mis aitavad teil Pariisi moemudelina välja näha – lugege edasi, et näha meie valikuid!

1. Puuvillased riided kuni 20% soodsamalt

Meie absoluutsed lemmikud: Suvi on ideaalne aeg flanellkleidi kandmiseks ja just siis võib tõelisest naiste puuvillasest aasaga kleidist saada teie uus lemmik – säästate 20% soodsamalt!

Pole sinu stiil? Vaata kõiki puuvillaseid riideid Walmartis!

2. Teksapüksid kuni 16% soodsamalt

Meie absoluutsed lemmikud: Teksad on paljude jaoks hädavajalikud ja need Simoid Distressed teksad on teravad ja nii lõbusad – säästate 16% soodsamalt!

Pole sinu stiil? Vaadake kõiki Walmarti teksaseid!

3. Lühikesed püksid kuni 75% soodsamalt

Meie absoluutsed lemmikud: Need Label Rail x CheapChicFindsi vahvliga trikoopüksid on piisavalt mugavad, et asju ajada või tüdrukutega koos olla – säästate 75% soodsamalt!

Pole sinu stiil? Vaadake kõiki Walmarti lühikesi pükse!

4. Teksaseelikutelt kuni 11% soodsamalt

Meie absoluutsed lemmikud: Jordache on 80ndate võimsaim bränd, mis on tuntud paindliku teksariide valmistamise poolest. See kõrge teksaseelik sobib suurepäraselt oma säärte või saabaste näitamiseks – säästate 11% soodsamalt!

Pole sinu stiil? Vaadake kõiki Walmarti teksaseelikuid!

5. Kleitpüksid kuni 44% soodsamalt

Meie absoluutsed lemmikud: Kleitpüksid on iga ärinaise jaoks hädavajalikud ja need Weardeari naiste kleitpüksid on piisavalt mitmekülgsed, et neid saaks koosolekuruumist kellani – säästate 44% soodsamalt!

Pole sinu stiil? Vaata kõiki pükse Walmartis!

Seotud: 13 üleminekukleiti, mis on universaalselt meelitavad

Ilm on alati eriti keeruline, kuna aastaajad valmistuvad muutusteks. Oleme ametlikult kevadisest pööripäevast kahe nädala kaugusel ning ilm on olnud nii tõusev kui ka langus, kui me talvelt välja jääme. Need meist New Yorgis kummardusid ühel päeval päikesepaistelise 60-kraadise ilmaga – ja said viga […]

6. Minikleidid kuni 39% soodsamalt

Meie absoluutsed lemmikud: See tasuta kokkupandav naiste volangkaelusega minikleit on kerge ja õhuline – ja see on saadaval kõige ilusamates värvides – säästate 39% soodsamalt!

Pole sinu stiil? Vaadake kõiki Walmarti minikleite!

7. Soodustus kuni 26% midi kleitidest

Meie absoluutsed lemmikud: Neile, kes armastavad lilli, võiksite õitseda selles Scoopi naiste asümmeetrilise volangidega midikleidiga – säästate 26% soodsamalt!

Pole sinu stiil? Vaata kõiki Walmarti midikleite!

8. Maksimekleitidest kuni 68% soodsamalt

Meie absoluutsed lemmikud: Meile meeldib suveks julgeid printe ja see Sophia Jeansi naiste väljalõikega maksikleit sobib suurepäraselt linnaõhtuks või esimesele kohtingule – säästate 68% soodsamalt!

Pole sinu stiil? Vaata kõiki Walmarti maksikleite!

9. Tankkleidid kuni 38% soodsamalt

Meie absoluutsed lemmikud: Suvel on oluline kanda heledaid stiile. Kui vajate uut leebemat varianti, siis see Sophia Jeansi naiste küljekleit on teie jaoks – säästke 38%!

Pole sinu stiil? Vaadake kõiki Walmarti tankkleite!

10. Saate libisemiskleitidelt kuni 31% allahindlust

Meie absoluutsed lemmikud: See Sofia Jeansi naiste libisemiskleit sobib hästi kontsakingade ja vaba aja veetmiseks sandaalidega – säästate 31% soodsamalt!

Pole sinu stiil? Vaadake kõiki Walmarti libisevaid kleite!

11. Ostke kombinesoonid kuni 69% soodsamalt

Meie absoluutsed lemmikud: Meil on siin kõik kombinesoonid, sest need on nii õmblusteta ja šikid. Kui vajate uut, kaaluge selle Scoopi naiste laia säärega satiinkombinesooni ostmist – säästke 69%!

Pole sinu stiil? Vaadake kõiki Walmarti kombinesoone!

12. Kokteilkleidid kuni 25% soodsamalt

Meie absoluutsed lemmikud: Suvi on populaarne pulmahooaeg ja kui teil on pulmapidu (ja armastate vintage-esteetikat), aitab see Allegra K naiste Sweetheart kaelusega 3/4 varrukatega kokteilikleit teil imeilus välja näha – säästate 25% soodsamalt!

Pole sinu stiil? Vaata kõiki kokteilikleite Walmartis!

13. Saate bleiserid kuni 79% soodsamalt

Meie absoluutsed lemmikud: Bleiseri olemasolu kapis on hädavajalik. See Sophia Jeansi naiste veniv satiinist kaherealine bleiser on teie uus pärl – säästate 79%!

Pole sinu stiil? Vaadake kõiki Walmarti bleisereid!

14. Miniseelikud kuni 26% soodsamalt

Meie absoluutsed lemmikud: Paberkotti vöökoht on populaarne moesuund, mis aitab luua definitsiooni. Proovige ise seda Free Assembly naiste paberkotist vöökoha miniseelikut – säästate 26% soodsamalt!

Pole sinu stiil? Vaadake kõiki Walmarti miniseelikuid!

15. Soodustus kuni 25% midiseelikutest

Meie absoluutsed lemmikud: See Keasmto naiste plisseeritud leopardseelik sobib hästi lokkava pluusi ja teravate kontsadega – säästate 25% soodsamalt!

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Pole sinu stiil? Vaadake Walmartis kõiki midiseelikuid!

Seotud: 19 mugavat Maxi seelikut, mis tunduvad tõesti kerged kui õhk

Õhulise maxi seeliku voolavus on kevad- ja suvekuudel võrreldamatu. Need on tavaliselt väga kerged ja aitavad teil neid kandes alati kokkupandud välja näha. Ausalt öeldes on see üks meie lemmikstiile, mida paljudel sooja ilmaga üritustel kanda. Kas otsite uusi maxi stiile, mida oma garderoobi lisada? […]

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *