15 suvist käekotti hinnaga vaid 17 dollarit

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Raske uskuda, aga suvi on peaaegu käes! Veelgi enam, käes on pingutusteta riietumise ja stiilsete käekottide hooaeg. Ükskõik, kas lähete puhkusele või tüdrukutega aega veetma, õige käekott võib teie välimust muuta või rikkuda. Kui soovite oma rotatsiooni lisada uut suvist käekotti – oleme siin, et aidata!

Seotud: 17 lihtsat kevadist käekotti alla 100 dollari

Käekotid on üks meie lemmikmoekategooriaid – tõsiselt! Need on ideaalne tükk, mis seob riided kokku. Kui rääkida kevadistest aksessuaaridest, siis mida heledam ja julgem, seda parem. Olenemata sellest, kas eelistate igapäevast kandekotti või õlakotti, on nüüd suurepärane aeg oma varustust uuendada. Kuid mõnikord uurige […]

Alates struktureeritud nahast kottidest kuni dekadentsete heegeldusvõimalusteni – on olemas suvine käekott, mis sobib teie esteetikaga ilma teie rahakotti tühjendamata. Oleme kogunud kokku 15 suvist käekotti hinnaga alates 17 dollarist, mis kindlasti teile meeldivad – lugege edasi, et näha meie valikuid!

1. Igapäevased põhitarbed: see Õlakotid on lühikesed ja armsad – ainult 17 dollarit!

2. Tekid, palun! Meile meeldib siin Vera Bradley ja me armastame seda kindlasti Bucket Crossbody rahakott on samuti teie jaoks sobiv – hind oli 75 dollarit, nüüd vaid 33 dollarit!

3. Rainbow Bright: See hakkab teile meeldima Värvilised helmed ja hõlpsasti kaasaskantav hulkurkott – oli $169, nüüd vaid $110!

4. Denimprintsess: see Coach Soho kott on teksariidest, mis loob lõbusa ja flirtiva tunde – kõigest 395 dollarit!

5. Kapi pea: see Hulkurkott on lihtne valik, mis sobib suurepäraselt kõigi oma hädavajalike asjade hoidmiseks – hind oli 25 dollarit, nüüd vaid 20 dollarit!

6. Elegantne vibratsioon: Me armastame seda Pärlikaunistusega õlgkott ja ülemise käepidemega kujundus – ainult 33 dollarit!

Seotud: 14 kõige armsamat käekotti kevadeks ja suveks hinnaga vaid 14 dollarit

Nüüd, mil on ametlikult kevad käes, on aeg meie talvetarvikud välja vahetada uute hooajaliste kaupade vastu. Kui te meilt küsite, ei saa teil rahakotte kunagi küllalt! Mõned hetke kuumakottide trendid hõlmavad kootud tekstuure, pastelltoone ja helmeid. Niisiis läksime missioonile, et leida seal kõige odavamad võimalused […]

7. Trendis: Sellel õlakottil on heegeldatud tekstuur, mis aitab teil taskukohase hinnaga heegeldatud trendi järgida – kõigest 62 dollarit!

8. Teave randade kohta: Arvame, et see lehepealse käepidemega kott näeb rannas teie kõrval istudes hämmastav välja – ainult 89 dollarit!

9. Kapi pea: See väike nahast crossbody kott on kompaktne ja funktsionaalne – maksis 198 dollarit, nüüd vaid 119 dollarit!

10. Kootud kudum: Sulle meeldib see õlakott, sest see on lihtne ja kerge, kuid mahutab kõik vajalikud asjad – ainult 120 $!

11. Täpsem ja lihtne: See Marc Jacobsi kandekott on populaarne oma suuruse ja vastupidavuse poolest – ainult 225 dollarit

12. Valmisolek: Sellesse heegeldatud raffiakotti mahub päikesekaitsekreem ja telefon – ainult 70 dollarit!

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

13. Stiilne kuninganna: See Tory Burchi minikott on stiilne ja piisavalt ilus igaks suveürituseks – maksis 248 dollarit, nüüd vaid 174 dollarit!

Seotud: 17 trendikat käekotti, mida uude aastasse kaasa võtta

Kuna uus aasta on peagi käes, mõtled ilmselt juba oma stiili arengule! Olenemata sellest, kas olete sel aastal oma stiili edenemisega rahul olnud või mitte, on nüüd hea aeg hakata ette nägema, kuidas võiksite oma kappi muuta. Käekotid on igihaljad, millest vaieldamatult ei saa kunagi küllalt […]

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *