15 ühes tükis ujumisriiete allahindlus kuni 50% – alates kõigest 10 dollarist!

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Suvi on lõpuks käes! Veelgi enam, olenemata sellest, kas plaanite puhkust või olete perega koos, on funktsionaalne ja moodne ühes tükis ujumistrikoo parim. Kuid mõnikord võib uue osa hinnasilt olla hirmutav – kuid seepärast olemegi siin, et aidata! Amazonil on müügil palju ühes tükis ujumisriideid ja peaksite neid näppima, kuni saate!

Siin on ühes tükis ujumistrikoo, mis vastab kõikidele teie tuleval suvel vajadustele, alates šikkidest volangidega kujundustest kuni lõdvestunud ja vabama õhkkonnani. Sellegipoolest oleme Amazonis müügiks kogunud 15 suveks valmis ühes tükis ujumistrikoo – lugege edasi, et näha meie valikuid!

1. Risque Queen: Me armastame seda Ühes tükis ujumistrikoo on rihmase, seksika lahtise seljakujundusega ja erksavärviline – maksis 20 dollarit, nüüd vaid 10 dollarit!

2. Rist: see Ühes tükis ülikond sobib suurepäraselt naha näitamiseks ja maksimaalse katvuse saavutamiseks tänu oma ristikujulisele disainile – maksis 30 dollarit, nüüd vaid 20 dollarit!

3. Vintage Energy: Kui vajate veidi lisatõuget, siis see on see Vintage polsterdatud Push Up One Piece aitab teil seda teha – maksis 61 dollarit, nüüd vaid 33 dollarit!

4. Elegantne vibe: see Ühes tükis on kõhukontroll ja kõhuvalu – maksis 47 dollarit, nüüd vaid 36 dollarit!

5. Minimaalne Lihtne: see Ühes tükis on ruudukujuline kaelus ja teravad spagetirihmad – hind oli 83 dollarit, nüüd vaid 50 dollarit!

6. Värvi blokeerimine: Neile, kes armastavad tumedaid värve, on see Üheosaline on ideaalne julge avalduse tegemiseks – maksis 35 dollarit, nüüd vaid 31 dollarit!

7. Prim ja armas: see Ühes tükis on volangi kaelus ja lisarihmad moodsaks ja lõbusaks valikuks – hind oli 35 $, nüüd vaid 26 $!

8. Neoonvälk: see Ühes tükis on nii ilus ja särav neoonvärv täiendab iga nahatooni – maksis 29 dollarit, nüüd vaid 24 dollarit!

9. Seljata Extravaganza: See on ka räpaneNelik annab suuremaid Baywatchi vibreid – oli 33 $, nüüd ainult 15 $!

10. Tehke samm: Me armastame seda Ühes tükis kaelus ja võrkkatted – maksis 35 dollarit, nüüd vaid 27 dollarit!

11. Lõika välja printsess: See hakkab teile meeldima Üks tükk, kui teile meeldivad väljalõiked ja soovite natuke nahka näidata, oli 34 dollarit, nüüd vaid 18 dollarit

12. Esmalt mitmekülgsus: see Ühes tükis saate muuta rihma asukohti ja luua palju stiile – maksis 45 dollarit, nüüd vaid 28 dollarit!

13. Jumalanna reaalsus: see Ühes tükis on volditud esiosa mahu ja mõõtmete jaoks – hind oli 108 dollarit, nüüd vaid 58 dollarit!

14. 80ndatest inspireeritud: see Asümmeetriline volang ühes tükis aitab teil suunata oma sisemist 80ndate Barbie energiat – oli $38, nüüd vaid $30!

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

15. Puhkusevalmis: Kui teile meeldivad pilkupüüdvad prindid, siis see on see Ühes tükis on teie jaoks õige hind – maksis 40 dollarit, nüüd vaid 35 dollarit!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *