17 lendlevat kleiti selle suve aiatüdrukute trendidele

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Kui suur trend läheb levima, on väiksemaid alatrende, mis kipuvad alati koos sellega esile kerkima. Suur trend, millega see juhtus, on koketi esteetika, mis on haaranud moemaailma ja TikToki üle 1,9 miljoni postitusega hashtag’i all. Sellel on nüüd leviv alatrend, mis on sama naiselik ja flirtiv, kuid keskendub lilledele ja voolavusele, mida nimetatakse aiatüdruku esteetikaks.

Et aidata teil välimust saada, oleme koondanud 17 aiatüdruku stiilis riietust, mis näevad välja nagu loodud teie lemmiklillede korjamiseks. Meil on kõike alates uhketest kreemjatest minikleitidest Nordstromilt ja lõpetades kiire ja tasuta kohaletoimetamisega korsettkleidiga. Ja isegi kui te ei kavatse neile lilli korjata, annavad need teile ikkagi sama serotoniini taseme nagu teie.

1. Lilleline ja meelitav: See midi kleit on kolmekordne oht! See pole mitte ainult armas trükis ja meelitav kehakujundus, vaid see on valmistatud pehmest ja venivast polüestrist ja spandexist kangast – 34 dollarit!

2. Bestseller! See maksikleit on Amazoni naisterõivaste kategooria bestseller. See maksikleit muudab aiatüdrukute trendi teistsuguseks, lisades ümbrise siluetiga lilleprinti – hind oli 61 dollarit, nüüd 38 dollarit!

3. Kreemjas nunnu: Sellel minikleidil on suvine kreemjas maiuspala, aiatüdruku lilleprint ja armsad puhvvarrukad – 89 dollarit!

4. Aiahaldjas: Garden Fairy Princessi minikleit, millel on mitmetasandiline voolav seelik, spagetirihmad ja mitmed lilleprintid – maksis 41 dollarit, nüüd 32 dollarit!

5. Lahtine ja voolav: Kui teile meeldib oma riietusega aiatööd teha, võiksite kaaluda seda avarat ja voolavat T-särgi stiilis kleiti, mis hoiab teid kuumadel suvepäevadel mõnusalt jahedana – hind oli 60 $, nüüd 37 $!

6. Populaarne trükis: Disainerstiili moodi väljanägemisel olete tõenäoliselt näinud seda Lula minikleidi printimist, mis näeb välja nagu tõeline aed teie lehel “Teile” kord või paar – 98 dollarit!

7. Südamikust haarav korsett: Sellel koketitrendiga kooskõlastatud midikleidil on vöökohale tõmbuv korsett, kuid see on saadaval ka mitmete lilledega – 53 dollarit!

8. Särav ja värviline: Kui teie lilled on erksad ja värvilised, soovite tõenäoliselt seda maksikleiti, mis on saadaval mitmesuguste lõbusate lillemustritega – 30 dollarit!

9. Ruffles vaimustav: Flirtimise lisamiseks on sellel minikleidil mitte ainult lilleline muster, vaid ka varrukad – 35 dollarit!

10. Preeriaprintsess: See puhvis varrukate, silutud pihiku ja volangiga kaelusega maksikleit näeb välja nagu preeriaprintsess – 39 dollarit!

11. Väga ilus V-kaelus: Kui dekoltee on üks teie parimaid omadusi, näidake seda selles päitsekaelusega minikleidis, millel on sügav V-kaelus – 34 dollarit!

12. Go Gingham: Hulkuvad lilled selles hõlmik-midikleidis, mis annab endiselt sama aiatüdruku esteetika – hind oli 58 dollarit, nüüd 51 dollarit!

13. Pojengide korjamine: Sellel midikleidil, mis sobib ideaalselt pärastlõunaseks pojengikorjamiseks, on lõhnav lilleprint, kikilipsuvarrukad ja laienev ääris – 47 dollarit!

14. Kõige armsam trükis: Keegi ei tee vintage-stiili nagu Free People ja sama kehtib ka selle mitmetasandilise lilleprindiga maksikleidi kohta – 168 dollarit!

15. Parim laiutamine: Arvestades, et lillelised kleidid on suveklassika, pole paremat kohta laiutamiseks – eriti kui see näeb välja nagu Anthropologie puhv varrukatega kleit – 168 dollarit!

16. Vintage-stiilis: Sellel midikleidil, mis näeb välja nagu otse vanast filmifilmist, on armas lipsuga esiosa, liibuv pihik, laienev seelik ja vintage-stiilis lilleprint – 45 dollarit!

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

17. Pastelne roosa: Miski pole nii naiselik kui pastelne roosa kleit nagu see, eriti kui sellega kaasneb uhke lillekujundus – 79 dollarit!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *