17 säravat ja värvilist vöökohta lihvivat kleiti suveks

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Kui otsite lihtsat retsepti oma tuju tõstmiseks, kuulake! Kõigepealt võtke kleit ja tehke see vöökohta suurendavaks. Seejärel lisage sellele kriips erksat värvi. Seda tüüpi kleit on juba iseenesest hinge tõstev, kuid kõik komplimendid, mida seda kandes saate, on kirsiks tordil! Seetõttu oleme koondanud 17 säravat, värvilist ja vöökohta suurendavat kleiti, mis rõõmustavad nii pealtvaatajaid kui ka sind.

Olenemata sellest, kas otsite stiilset kleiti, mis pöörab tähelepanu puhkusele, või seksikat stiili, mis muudab teie endise naise armukadedaks, leiate allpool teile kollektsiooni. Oleme leidnud kõike alates lillelistest pastelsetest korsettkleitidest kuni smokitud vöökohaga lilleliste kleitideni ja kõike, mis sinna vahele jääb. Ükskõik, mille valite, annavad need teile kindlasti parema sisemise sära kui päikese D-vitamiin.

1. Ostja lemmik! Viimase kuu jooksul on tehtud üle 1000 ostu, see lilleline, vöökohta kahendav minikleit on Amazoni ostjate seas suvelemmik – 34 dollarit!

2. Piimatüdruku stiil: TikToki trendikas stiil – see pihikukujuline piimatüdruku kleit paneb teie SO sulama – 54 dollarit!

3. Lilledega flirtimine: Sellel minikleidil on kolmekordne flirtiv, korsettiilis talje, rinnaosa suurendav pihik ja lilleprint – 239 dollarit!

4. Kalli üksikasjad: Armas detail, sellel minikleidil on rinnal kikilips – hind oli 39 dollarit, nüüd 33 dollarit!

5. Teeaeg: See midikleit sobib suurepäraselt teed rüübatavaks aiapeoks. Sellel midikleidil on unenäoline lilleprint, kõverdatud pihik ja kaunis lipsudetailid – hind oli 45 dollarit, nüüd 37 dollarit!

6. Drop Dead Drop Waist: See langeva vöökohaga kleit muudab teid kindlasti imeilusaks ja sellel on romantiline pihik – 26 dollarit!

7. Põnevad volangid: Alumises allääres on volangid ja teid võlub see lipsulise vöökoha, puhvis varrukate ja kandilise kaelusega midikleidis – hind oli 42 dollarit, nüüd 38 dollarit!

8. Talle meeldib laternavarrukas: See minikleit ei meelita mitte ainult vöökohta, vaid ka laternavarrukatega käsivarsi – maksis 50 dollarit, nüüd 40 dollarit!

9. Butiikstiil: See minikleit näeb välja nagu uhke ja kallis stiil, mille leiate oma kohalikust butiigist, kuid see on palju soodsam – hind oli 45 dollarit, nüüd 38 dollarit!

10. Väljalõike kuninganna: Ole kuninganna selles armsate väljalõigete, mitmetasandilise seeliku ja volangidega varrukatega minikleidis – hind oli 53 dollarit, nüüd 39 dollarit!

11. Figuuri kallistamine: Lihtsa pihiku ja kaardunud rinnaosaga lilleline midikleit on igal õigel moel figuuri kallistav – hind oli 73 dollarit, nüüd 57 dollarit!

12. Päikesepaisteline välimus: Sellel midikleidil, mis sobib suurepäraselt rannas kokteilitunniks, on triibuline kangas, vöökohas on torud ja õlgadel sidemed – 69 dollarit!

13. Uimastav Olkaimeta: Pimestage selles Abercrombie paelteta minikleidis, millel on detailid, alaosa vöökoht ja erksinine lilleline kangas – 80 dollarit!

14. Proovige seda keerdkäiguga: Proovige seda keerutatud esiosa minikleiti, mida saab kohtinguks kanda kontsadega ja vabaaja rõivasteks sandaalidega – 65 $!

15. Butter Me Up: See võikollane minikleit on täiuslik puhkuse stiilis ja suvine kokteilipeokleit – 74 dollarit!

16. Just Peachy: Tundke selle oranži virsikukangaga minikleidi virsikulisust – 80 dollarit!

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

17. Tõesti romantiline: See roositeemalisest lillelisest kangast, täisseeliku ja tiheda pihikuga midikleit on meie romantiline valik – 239 dollarit!

Seotud: See Zimmermanni välimusega sundress lendab riiulitelt maha – kõigest 34 dollarit

Need, kes luksust tunnevad, teavad Zimmermani. Zimmermani kleidid, topid ja ujumisriided on tuntud oma värviliste, julgete trükiste ja ainulaadsete stiilide poolest – oh ja nende kolme- kuni neljakohaliste hinnasiltide poolest. Kuna kuulsused nagu Sydney Sweeney, Katie Holmes ja Beyoncé on riietatud, pole ime, et bränd on nii populaarne! Enamik Zimmermani kleite on lillelised, […]

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *