6 asja, mida igaüks Madonna pidustusreisil väga seksikaks peab

madonna Kevin Mazur / WireImage Live Nationile

madonnaSelle 4. mail toimuv pidulik ringreis avaldab taas uudiseid pärast seda, kui kontserdikülastaja esitas hagi, väites, et saade sundis teda esitama seda, mida ta nimetas seksuaalseks sisuks.

kontsert Justin Lipels Ajakirja Entertainment Weekly hangitud kohtudokumendid väidavad, et vaatajad allutati “hoiatuseta pornograafiale”, sealhulgas “paljata naisterahvad laval, kes simuleerivad seksuaalakte”.

Pärast Madonna 7. märtsi etenduse vaatamist Californias Inglewoodis The Kia Forumis süüdistas Lippelle Grammy võitjat emotsionaalse stressi tahtlikus tekitamises ja valereklaamis.

Kuigi 65-aastane Madonna pole hagi avalikult kommenteerinud, on kunstnik olnud tuntud (ja tähistatud) kultuuripiiride nihutamise poolest kogu oma karjääri jooksul. Enam kui 40 aastat on Madonna oma muusikas, videotes ja live-esinemistes uurinud sugu, seksuaalsust, sugu, religiooni ja palju muud, alustades oma esimesest singlist “Like a Virgin” 1984. aastal. MTV keelas hetkeks tema seksikontsertide tõttu ka tema provokatiivse 1990. aasta video “Justify My Love” – ärgem unustagem tema 1992. aasta albumit Erotica ja sellega seotud seksuaalse sisuga kohvilauaraamatut pealkirjaga Sex.

Kus on praegu 90ndate tähed?

Seotud: 90ndate poptähed: siis ja praegu

Alates Britney Spearsist kuni ‘NSyncini on meie 90ndate lemmikpopstaarid aastate jooksul palju muutunud – klõpsake läbi, et näha, kuidas aeg on lauljaid kohtlenud

Kuigi Madonna tuur lõppes hiljuti selle kuu alguses, kus üle 80 etenduse müüdi välja 1,1 miljoni piletiga, on veel aega mitu kontserdihetke uuesti läbi elada. Lugege edasi, et näha mälestusi, mis võivad mõne jaoks liiga seksikad olla.

Madonna tuurimood

Läbipaistvad bodyd, libisemiskleidid, kurikuulus rinnahoidja (tagasihelistus talle Jean-Paul Gaultier 1990. aastate Blonde Ambition Touri saated) ja põlvini nööriga kontsaga saapad olid mõned tükid, mida Madonna oma viimasel turnee ajal kandis. “Mood on alati olnud tema jutuvestmise osa,” ütles kostüümi- ja loovkunstnik Töö Yohannes ütles Vogue’ile 2023. aasta oktoobris. “Me ammutasime stilistiliselt tema minevikust ja panime need teemad riietesse.”

6 asja Madonna pidulikul ringreisil, mida igaüks arvatavasti liiga seksuaalseks peab

madonna Kevin Mazur / WireImage Live Nationile

Madonna “Nautimise” etendus

Iga etenduse ajal lubas Madonna erikülalistel, kellest enamik olid kaaskuulsused, hinnata “Vogue”i tantsuõhtut, mis inspireeris Madge’i 1990. aasta samanimelist singlit ja seda inspireerinud New Yorgi maa-alust ballisaali. Aprillis Miami kontserdipeatuse ajal erikülalised Ricky Martin Madonna sai olla tunnistajaks tantsijate sensuaalsele lihvimisele ja teistele NSFW liigutustele, millest üks kandis vaid G-nööri. Hetk kontserdil osutus nii sensatsiooniliseks, et mitmed väljaanded seadsid sotsiaalmeedia kaadritele tema välimusest viidates kahtluse alla, kas “She Bangsi” lauljal oli laval erektsioon.

Madonna NSFW seksinaljad

2023. aasta oktoobris õnnestus Billboardil püüda Madonna show’d Londoni O2 Arenal. Kontserdi ajal oli lauljal mõned lood, mida publikuga jagada. Ta hakkas meenutama oma algusaega New Yorgis, kus ta “kohtus meestega duši all”, viibides oma bändi prooviruumis. Pärast lugu võttis ta selle kokku: “Nii, jah, puhuge duši jaoks. Ma juba näen seda pealkirja. Noh, meil kõigil on minevik.”

6 asja Madonna pidulikul ringreisil, mida igaüks arvatavasti liiga seksuaalseks peab

madonna Kevin Mazur / WireImage Live Nationile

Madonna “Papa Don’t Preach” etendus

Billboardi andmetel kallistas Madonna 1986. aasta hittlaulu esituse ajal tantsijat. Liigutades tantsija kätt oma jalgevahele, on Madge väidetavalt vaimustatud oma minevikust, samal ajal kui taustal mängib muusika. See hetk oli tagasikutse kurikuulsale sarjale “Like a Virgin” 1990. aastate Blonde Ambitioni turnee ajal, kus Madonna simuleeritud masturbeerimine viis ta peaaegu Toronto vanglasse (väidetava roppuste pärast) ja viis paavsti protestidele Roomas ja Vatikanis.

6 asja Madonna pidulikul ringreisil, mida igaüks arvatavasti liiga seksuaalseks peab

madonna Kevin Mazur / WireImage Live Nationile

Madonna paljastav tantsija

Madonna polnud ainuke laval lõbus esineja. Tema andekad tantsijad tõmbasid kogu etenduse vältel kontserdikülastajate tähelepanu oma liigutuste ja paljastavate riietega. Eelkõige “Like a Prayer” ajal kandsid Mage’i särgita meestantsijad ümber pöörleva soetroopi keerledes nahkmaske. Nagu öeldakse: kui jätad minuti vahele, jääd Madonna etendusel paljust ilma.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

6 asja Madonna pidulikul ringreisil, mida igaüks arvatavasti liiga seksuaalseks peab

madonna Kevin Mazur / WireImage Live Nationile

Madonna erootika ajastu

Madonna ei kartnud oma 1992. aasta albumil Tribute tunda end pisut ebamugavalt ja tuletada inimestele meelde, et ta püüdis aastaid tagasi seksipositiivsuse poole. Kui Madge tantsis ühe oma noorema mina paljudest maskeeritud versioonidest, istus Madge punases negližees, jalad laiali ja simuleeris masturbeerimist.

See pole Madonna esimene tema saatega seotud kohtuasi. Jaanuaris süüdistasid kaks kontserdikülastajat Madonnat, promootorit Live Nationi ja toimumispaika “tundetus, ebaausas ja/või petlikus kaubandustavas”, märkides, et kell 20.30 oli algusaeg, kui laulja ei jõudnud lavale “kell 10”. :45 ja 23:00″

Vastuseks hagile ütlesid Live Nationi ja Madonna kauaaegne juht Guy Ossery, ütles CNN-ile: “Kavatseme seda juhtumit jõuliselt kaitsta.” 2019. aasta Madame X turnee ajal kaevati Madonnat mitu korda kohtusse, kuna ta alustas kontserte hilja.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *