7M tantsija Miranda Derrick vastab dokumentaalseriaalidele “Dancing for the Devil”

Miranda Derrick Amy Sussman / Getty Images

Miranda Derrick Netflixi dokumentaalsarjad Dancing for the Devil: The 7M murdis oma vaikuse pärast TikToki kultuse keskpunktiks saamist.

29. mail ilmunud kolmeosaline sari uurib Miranda perekonna väiteid, et 7M tantsija on väidetavalt kultuse lõksus. Robert SheenLos Angelese Shekinah kiriku pastor ja Miranda tantsukarjääri haldava 7M Filmsi asutaja.

27-aastane Miranda avaldas teisipäeval, 4. juunil Instagrami kaudu avalduse, milles kirjeldas üksikasjalikult oma seisukohta dokumentaalfilmi kohta, sealhulgas väites, et ta “ei olnud ohver”, “ei olnud kahju” ja “ei olnud väärkohtlemise ohver”.

„Alustuseks tahan öelda, et hindan teie muret minu heaolu pärast. Seoses pooleliolevate kohtuvaidlustega, milles olen laimamisasjas hageja, ei ole mul kohane kommenteerida konkreetseid väiteid. Kuigi ma ütlen, et ma ei salli väärkohtlemist mingil moel,” kirjutas Miranda, kes on varem eitanud, et ta on kultuses, Instagrami Story vahendusel.

Miranda Wilking ja James Derrick LL

Seotud: 7M tantsija Miranda Wilkingi ja James Derricki suhete ajaskaala

Miranda Wilkingi elu koos abikaasa James Derrickiga näeb tema sotsiaalmeedias kohaloleku põhjal pildiline välja, kuid tema pereliikmed väidavad, et loos peitub palju enamat. Miranda vanemad ja õde Melanie Wilking väitsid 2022. aasta veebruaris Instagrami otse-eetris, et Miranda oli kaasatud kultusse, mis oli suunatud tantsijatele. Murelik perekond […]

Saates on Shinit süüdistatud seksuaalses ahistamises mitme naise poolt.

Miranda selgitas, et seeria jäädvustas tema vanemad ja õde Melanie EcklerOma arvamuses 7M-i kohta usub Miranda, et levitatu on “ühepoolne lugu”.

“Ma armastan oma ema, isa ja Melanie’t ning nad jäävad igaveseks osaks minu elust. Tõde on see, et me lihtsalt ei näe praegu silmast silma. Usun, et see dokumentaalfilm on ühepoolne lugu,” kirjutas Miranda. “Andsin 2020. aastal oma elu Jeesusele Kristusele2 ja palusin alguses oma perelt ruumi, et koguda oma mõtteid ja käsitleda oma uut jalutuskäiku Jumalaga.”

Miranda jätkas: „Minu perekond ei austanud ruumi, mida ma tahtsin, ja ma nägin nende teist poolt, mida ma polnud kunagi varem näinud. Ausalt öeldes ajas see mind marru, pettumuseks ja tüütuks, et nad olid nii sõnakuulmatud ja kaootilised.”

Tantsutäht, kes on abielus kaas 7M tantsijaga, James DerrickJa pärast seda, kui teda 2021. aasta aprillis pärast perekonnaga sidemete katkestamist esimest korda temaga seostati, oli tema ja Eckeleri vahel ka üksikasju.

«Ütlesin ka õele, et tahan jätkata meie Wilkingsistersi sotsiaalmeedialehte. Ta logis mind meie kontolt välja ja kui palusin juurdepääsu tagasi, lükkas ta mu taotluse tagasi,” kirjutas Miranda. “Seega ei jäänud mul muud üle, kui luua oma konto ja teha oma karjääri.”

GettyImages-1818100209-james-derrick-and-miranda-derrick

James Derrick ja Miranda Derrick Michael Thalberg / Getty Images

2022. aasta veebruaris Instagrami otseülekande ajal väitis tema perekond, et nad ei teadnud Miranda 2021. aasta septembris peetud pulmadest Jamesiga.

Miranda uus avaldus paljastas, et tema ja ta pere, sealhulgas õde, teevad nüüd koostööd, et edasi liikuda.

“Olen nendega viimastel aastatel kokku tulnud, et end parandada, edasi liikuda ja peretööd teha. See dokumentaalfilm on loonud meile uue väljakutse, kui töötan selle avaliku rünnaku ületamiseks, ”kirjutas Miranda.

Miranda väljendas oma pahameelt selle üle, kuidas teda dokumentaalfilmides kujutati.

“Kellelegi ei meeldi, kui teda kujutatakse sellisena, nagu nad on [sic] Ajupestud/ei kontrolli oma elu/enesekaubitseja/kaubitsetud tüdruku/õe kest, kui see pole tõsi,” kirjutas ta. “Ma eelistasin, et mu perekondlik olukord jääks privaatseks. Olen sunnitud ja tundub, et selle kõige pärast ei jää mul muud üle, kui end kaitsta. Ma ei suuda midagi uskuda. Olen lihtsalt naine, kes püüab oma elu elada. Ma ei ole ohver, ma ei saa kahju ega ole rõhutud.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Etendus jälgib mitmeid tantsijaid ja nende perekondi, kes otsivad vastuseid Sheeni kohta.

Tema kirikuteenistuste salvestistel on kuulda, kuidas Sheen mõjutas liikmeid katkestama sidemeid pereliikmetega, kes organisatsiooni ei kuulu.

Teda süüdistatakse ka sotsiaalmeediastaaride rahalise ärakasutamises, mõnel juhul kohustades neid annetama kuni 70 protsenti oma sissetulekust Shinile ja Shekinah’le.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *