Adele vaigistab kontserdi ajal “kuradi naeruväärse” anti-Pride’i fänni

Adele Kevin Mazur / Getty Images jaoks AD

Adele Uhke LGBTQIA+ liitlane ja mitte vihkajate jaoks.

Lauljanna laupäeval, 1. juunil Las Vegases toimunud kontserdi ajal pöördus ta rahva poole laulu keskel, kui teda segas rahvahulgast pätt, kes hüüdis: “Uhkus on paha!”

36-aastane Adele vaigistas kontserdikülastajad kohe.

“Mis see oli? Kas sa just ütlesid: “Uhkus on halb?” „Kas sa tulid mu f-kuninga saatesse ja ütlesid lihtsalt, et uhkus on halb? Kas sa oled loll kuningas? Ära ole nii naeruväärne kuningas.”

Ta jätkas: “Kui sul pole midagi öelda, siis ole vait, okei?”

Laupäeval oli Pride’i kuu esimene päev, mis on iga-aastane queer-kogukonna liikmete pidu. Kui juunikuu austab sageli Pride’i pidude ja paraadidega, siis selle juured on millestki sügavamast.

“Protest uhkuse vastu” Billy Porter, kes on avalikult veider, rääkis eelmisel kuul ainult Us Weeklyle. “Täiskasvanutel on aeg lastele meelde tuletada, et see nii on [a] Protest ei ole ainult pidu. Uskuge mind, ma usun meeskonda. Sa pead. Ja [also] Võtke ühendust kohalike esindajatega [and] Kaasamine kohalikus omavalitsuses. Hääletage emaste poolt.”

Esimesed Pride’i pidustused algasid New Yorgis 1969. aasta Stonewall Riotsi, geide vabastamise protestide sarja auks.

Adele on omalt poolt olnud pikka aega kogukonna liitlane.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Ma saan palju kirju inimestelt, kes ütlevad mulle, et ma teen nad tõeliselt õnnelikuks, et nad on nemad ja tunnen end tõeliselt rahul sellega, kes nad on ja keda ma armastan,” rääkis ta 2015. aastal ajakirjale Out, paljastades, et kunagi oli tal kiri. mille sai teismeline fänn oma muusika kasutamisest sõpradele lähenemiseks. “Tal oli koolis kellestki välja meel, kuid see ei läinud välja. Ja ta kuulis “ühest nagu sina” ja tuli välja oma parimale sõbrale ja siis poisile, kellest ta fantaseeris, ja selgub, et ta on ka gei ja nüüd on nad koos – ta on nagu 15-aastane. Pidin lahkuma, et ma nutma ei puhkeks.”

Aasta hiljem austas Adele ühel oma Belgias toimunud kontserdil Miami homotantsuklubis Pulse saatusliku tulistamise ohvreid.

“Ma tahan täna õhtut alustada sellega, et pühendan kogu selle etenduse kõigile Orlandos ja Pulse ööklubis,” ütles ta pisarsilmil oma 2016. aasta juuni kontserdi ajal. “LGBTQA kogukond, nad on nagu mu hingesugulased väga noorest peale, nii et olen sellest väga inspireeritud.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *