Aeg olla kuninglik! Kella, mis oli üks 50-st, mis valmistati lossi töötajatele monarhi plaatina juubeli tähistamiseks ning mis kannab kuninganna šifrit ja vappi, saab oksjonil maksta kuni 5000 naela.

Piiratud väljaandega kella, mis on üks 50-st kuningliku perekonna liikmetele kuninganna plaatina juubeli tähistamiseks kingitud kellast, võib müüa kuni 5000 naela.

Luksusliku Bremont Supermarine S300 ajanäitaja esiküljel on kuninglik vapp ja tagaküljel kuninganna Elizabeth II salakiri.

See oli osa erikomisjonist, mille lõi Royal Mews – palee tallid – töötajate rühmale, kes valiti tähistama kuninganna 70-aastast valitsemisaastat 2022. aastal.

Kella müüb anonüümne müüja Mayfairis asuvate oksjonipidajate Noonansi kaudu ja selle hind on hinnanguliselt 3000–5000 naela.

Kuningliku ühenduse lisaväärtuse märgiks on S300 mudel uuena saadaval Bremonti veebisaidilt hinnaga 3295 naela.

Ajaloolane Christopher Wilson ütles MailOnline’ile, et palee tegi harva selliseid kingitusi töötajatele, kuid teda üllatas ka kella olemasolu.

Ta ütles: “See on väga ihaldusväärne objekt, kuhu kuninglikud kollektsionäärid tormavad, ja ma arvan, et see müüakse tema hinnangust palju kallimalt.

Piiratud väljaandega kella, mis on üks 50-st kuningliku perekonna liikmetele kuninganna plaatina juubeli tähistamiseks kingitud kellast, võib müüa kuni 5000 naela

Luksusliku Bremont Supermarine S300 ajanäitaja tagaküljel on kuninganna Elizabeth II salakood.

Luksusliku Bremont Supermarine S300 ajanäitaja tagaküljel on kuninganna Elizabeth II salakood.

“See isiklik kingitus tehti nii hiljuti, et see tekitab küsimuse, miks seda nüüd müüakse. Kas kingisaajal oli liiga piinlik seda kanda?

“On haruldane, et seda tüüpi isiklikud mälestused on nii selged, kuninglik standard on nii kaunilt kuvatud ja kuninganna salakiri nii silmapaistev.”

Ta lisas: “Ma kujutan ette, et kõrgemad õukondlased vaataksid nina alla millegi macho peale – nad eelistaksid õhukest kuldkella või võib-olla graveeritud hõbetükki.”

Kell on valmistatud roostevabast terasest ja sellel on kummist rihm. Ostja saab ka nahast kotikese ja garantiikaardi.

Väidetavalt on sihverplaat heas korras, kuigi korpusel on “väikesed plekid”, kuid muidu on see terve.

Kuninganna Elizabeth II lehvitab Buckinghami palee rõdult, kui tuhanded britid tähistavad 2022. aasta juunis kaubanduskeskuses The Mall oma plaatina juubelit.  Ta seisis prints Charlesi, prints Williami ja Kate’i ning nende laste prints Louisi (keskel), printsess Charlotte’i ja prints Charlesi kõrval.  Prints George

Kuninganna Elizabeth II lehvitab Buckinghami palee rõdult, kui tuhanded britid tähistavad 2022. aasta juunis kaubanduskeskuses The Mall oma plaatina juubelit. Ta seisis prints Charlesi, prints Williami ja Kate’i ning nende laste prints Louisi (keskel), printsess Charlotte’i ja prints Charlesi kõrval. Prints George

Müügile jõuab kell 11. juunil.  Väidetavalt müüakse seda 3000–5000 naela

Müügile jõuab kell 11. juunil. Väidetavalt müüakse seda 3000–5000 naela

Noonansi kellaspetsialist Joan Lewis ütles: “See Bremont Supermarine S300 käekell kuulus kuningliku majapidamise osakonna The Royal Muse’i eritellimusse, et tähistada Tema Majesteedi kuninganna plaatina juubelit.

Piiratud 50 tükki tootmisseeria oli saadaval ainult neile, kes töötasid kuningliku majapidamise heaks. Sihverplaadil on kujutatud kuninglikku vappi ja korpuse tagaküljel on kujutatud kuninganna Elizabeth II kuninglik salakiri.

Kell jõuab müügile 11. juunil.

Kas müüja on endiselt palee personali liige, on ebaselge.

Varalahkunud kuninganna lähimate kaastöötajate hulgas oli tema lojaalne leht Paul Whybrew, tuntud kui “pikk Paul”. Ta töötas lahkunu heaks 44 aastat.

Mr Whybrew esines 2021. aasta olümpiamängude jaoks filmitud James Bondi sketšis koos kuninganna ja Daniel Craigiga.

Kuninganna erasekretär oli Sir Edward Young, kes töötas sellel ametikohal 2017. aastast kuni Tema Majesteedi surmani. Ta liitus kuningliku perega 2004. aastal.

Kell on valmistatud roostevabast terasest ja sellel on kummist rihm.  Ostja saab ka nahast kotikese ja garantiikaardi

Kell on valmistatud roostevabast terasest ja sellel on kummist rihm. Ostja saab ka nahast kotikese ja garantiikaardi

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *