Aitäh Pat Szakile õnnerattast Vanna White’i “Ma olen see, kes ma olen” loomise eest

Pat Sazek ja Vanna White. Rodin Eckenroth / WireImage

Vanna Valge Õnneratta saatejuht ja tema kauaaegne sõber muutusid austust avaldades emotsionaalseks Pat Sazek Enne tema viimast episoodi.

“Ma ei suuda uskuda, et homme on meie viimane esinemine koos,” ütles 67-aastane White neljapäeval, 6. juunil Instagrami videos. , aga ma proovin.”

White on olnud Gameshow kaasmängija Sajekiga alates 1982. aastast ja ta paljastas, et nende 8000 osa meeskonnana oli kiire.

Pat Szak ja Vanna White on olnud sõbrad juba aastaid

Seotud: Pat Szak ja Vanna White on olnud sõbrad juba aastaid

Pat Szak ja Vanna White on alati olnud koosluskeemia ülim näide, kuid nende õnn võis olla väga erinev. “Ma ei soovitanud Vannat ja Vanna teab seda,” ütles Sazek 2020. aastal telekanalile CBS Sunday Morning, mõeldes White’i peaaegu nelja aastakümne tagusele prooviesitlusele. “Mitte et ta poleks ilus […]

“Kui ma esimest korda alustasin, olin ma nii roheline. Te tegite mu nii mugavaks ja muutsite mind nii enesekindlaks, Pat,” ütles ta pisarsilmil. “Sa tegid minust selle, kes ma olen. Sa tegid seda tõesti.”

Telenägu märkis, et lisaks kaamera ees kasvamisele jagasid ta ja 77-aastane Sazek “kulisside taga palju rohkem.” Kui ekraanil vilkusid klipid paari aastakümnete pikkusest sõprusest, tuletasid White meelde nende kõige meeldivamad mälestused.

“Ja nii lõbus kui meil kaamera ees oli, on minu lemmikud mälestused, verstapostid ja elusündmused, mida me oma peredega väljaspool stuudiot jagasime,” ütleb ta, tõstes esile kolleegide dünaamikat meeskonnakaaslaste ja usaldusisikutena.

õnneratas

Seotud: “Õnneratta” Snafus ja metsikud hetked aastate jooksul

Wheel of Fortune on pärast esilinastust 1975. aastal lõbustanud lugematul hulgal publikut, kuid aja jooksul ilmnevad vead. Alates selle algusest on mängusaates osalenud võistlejad, kes lahendavad sõnamõistatusi, et võita raha ja muid auhindu. Pat Szak on saadet juhtinud alates 1981. aastast, teenides 19 Daytime Emmy nominatsiooni ja […]

White meenutas, kuidas nad vaatasid, kuidas nende lapsed “koos kasvasid” ja kuidas ta Sajekiga “üle maailma reisisid”, samuti “sadu eineid”.

“Me naersime. nutsime Tähistasime,” jätkas ta. “Oh issand. Kui uskumatu ja unustamatu teekond meil on olnud. Ja ma olen nautinud iga minutit sellest koos sinuga.”

Kuigi White kahetses selle peatüki lõppemise üle, oli ta kindel, et Sajek on “ikka veel” ja oma nurgas.

Õnneratta Vanna White tänab Pat Szakit tema Kes ma olen loomise eest

Vanna White ja Pat Szak filmis “Õnneratas”. Brian Auch / WireImage

“Sa oled mulle nagu vend ja ma pean sind tõeliseks eluaegseks sõbraks, keda ma alati jumaldan. Ma armastan sind, Pat,” lõpetas ta.

White’i armas sõnum tuleb päev enne seda, kui Sajek 41. hooaja finaalis “Õnneratta” saatejuhina hüvasti jätab.

Alates 1981. aastast saatejuhi rollis olnud Sajek teatas 2023. aasta juunis pärast enam kui nelja aastakümmet tüüri juures töötamisest loobumisest. (Õnneratas oli algne saatejuht Chuck Woolery kui see 1975. aastal debüteeris.).

Pärast Sazeki teadaannet tundus White’i tulevik saates teadmata. 2023. aasta juunis levisid kuulujutud, et Sony kaalub pärast tema lahkumist Sajeki rolli “tühistamist”.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Us Weekly kinnitas samal kuul, et White’i töö ei olnud tükeldamisel. “Kuna Pat pensionile läheb, ei pea paika kuulujutt, et Õnneratas kavatseb Vanna mis tahes viisil, kujul või vormis kõrvaldada,” ütles meile lavastusega seotud allikas. “Praegu peavad nad Vannaga läbirääkimisi.”

Lõpuks allkirjastas White kaheaastase lepingu, mis tähendab, et ta töötab koos Sajeki asendajaga. Ryan SeacrestLäbi hooaja 2025-2026.

Vaadake reedel, 7. juunil kell 19.30 ET ABC-s Sajeki hüvastijätuosa.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *