Alates printsess Charlotte’i väljamüüdud sünnipäevakleidist kuni prints George’i ikoonilise kleidini: Williami ja Kate’i lemmik Briti disainerbrändid nende lastele paljastavad, kuidas kuninglik side müüki suurendas

Kui Rachel Reilly esimest korda nägi üheksakuust prints George’i purjekas suitsutatud kobaraid kandmas, ei osanud ta ette kujutada, millist kuulsust ta saab.

George saatis oma vanemaid, Walesi printsi ja printsessi, 2014. aastal kolmenädalasel ringreisil Austraalias ja Uus-Meremaal, kui kandis kokku nelja oma brändi riietust.

Võtmehetke meenutades ütles disainer MailOnline’ile: “Need olid nii olulised sündmused maailma ajakirjanduses ja oli nii lõbus näha, kuidas prints George meie riideid kandes iga ajalehe esiküljel jumalik välja nägi.

“Ajakirjandus kirjeldas teda kui “Imeilusat George’i” ja “Võluvat printsi”!

Kümme aastat edasi kerides on George’i nooremad õed-vennad, printsess Charlotte ja prints Louis kandnud Racheli kaubamärki lugematuid kordi, võitnud tema ülemaailmse tunnustuse.

Charlotte’i kuuenda sünnipäeva kleidist – mida iseloomustasid roosad ja tumepruunid toonid ning kontrastsed rihmad, nööbid ja lilled – sai kuninglike entusiastide seas kohe hitt.

79 naelane kleit oli kaubamärgi ajaloo kõige kiiremini müüdud kaup, mis kadus laost 12 tunni jooksul.

Nutikad kobarad, mille hind on praegu 74 naela, oli kaunistatud käsitsi tikitud purjekaga

Prints George, kes oli tollal üheksa kuud vana, kandis 2014. aastal oma esimesel ametlikul kuninglikul kihlusel Rachel Ryle’i purjekat Smoked Dungarees. Nutikad kobarad, mille hind on praegu 74 naela, oli kaunistatud käsitsi tikitud purjega.

Charlotte lummas maailma oma kuuenda sünnipäeva portreega, kus ta kandis lillelist nööbiga kleiti, mille autor on Rachel Riley Võluv kleit on kaunistatud roosade rihmade ja nööpidega, millele on lisatud sobivad lilled.  Kleit maksab nüüd 69 naela

Charlotte lummas maailma oma kuuenda sünnipäeva portreega 2021. aastal, kui teda nähti kandmas Rachel Riley lillelist nööbiga kleiti. Kleit maksab nüüd 69 naela

Ettevõte, mis koosneb 20-liikmelisest meeskonnast, koges algselt “George’i efekti”, kui kliendid kogunesid tema esimest rõivast ostma, mistõttu see müüdi peaaegu kohe välja.

Õnneks õnnestus meeskonnal kobarad järeltellimusele panna, vältides ostjate pettumust.

See oli paar aastat tagasi, 1998. aastal, kui Rachel Reilly asutas oma etiketi ja hakkas Ühendkuningriigis kõiki oma teoseid kujundama.

Rachel valab oma kire 50ndate ja 60ndate moe vastu oma lasterõivastesse, püüdes luua pärandesemeid, mida saab põlvest põlve edasi anda.

Ta tunneb uhkust traditsiooniliste käsitöötehnikate üle, nagu käsitsi tikkimine, smokkimine ja intarsia, kasutades parimaid kangaid ja lõngasid, et tagada oma noortele klientidele parim välimus ja enesetunne.

Võib-olla tõmbas Walesi printsi ja printsessi kaubamärgi juurde selle armastatud vintage-inspireeritud esteetika.

Aastate jooksul on William ja Catherine riietanud oma kolm last erinevatesse Rachel Riley traditsioonilistesse rõivastesse.

Prints George kannab sageli triibulisi polosärke ja lühikesi pükse, samas kui William ja Kate eelistavad Charlotte’i jaoks uhkeid lilledega teekleite.

Prints George kandis 2014. aasta lihavõttepühal perereisil Tauronga loomaaeda kaubamärgi triibulist polot ja taskupükse. Rachel Riley klassikaline sinimustvalge polosärk, mida kandis prints George

Prints George kandis 2014. aasta lihavõttepühal perereisil Tauronga loomaaeda kaubamärgi triibulist polot (nüüd on saadaval ainult USA-s hinnaga 49 dollarit) ja taskupükse.

George'i märgati ka 2014. aastal Austraalia ja Uus-Meremaa ringreisil kandmas Rachel Riley Moss Stitch kardiganit. Taevasinisel disainil on klassikaline krae ja plaastritaskud.  Kleit maksab nüüd 34,50 £

George’i märgati ka 2014. aastal Austraalia ja Uus-Meremaa ringreisil kandmas Rachel Riley samblaõmbluskardigani. Kleit maksab nüüd £34.50

George kinkis 2015. aastal Charlotte'i ristimiseks suitsukomplekti Mõne tunni jooksul pärast prints George'i ilmumist oli jumalikul riietusel suitsetamine käes.  Nüüd maksab see 94 naela

George’i märgati 2015. aastal Charlotte’i ristimisel smokitud ansamblit kandmas, mis meenutas riietust, mida ta isa kandis, kui ta kohtus esimest korda oma vastsündinud venna Harryga rohkem kui kolmkümmend aastat varem. Kleit maksab nüüd 94 naela

Prints William lahkub Lindo Wing of St Mary haiglast koos lapsehoidja Barbara Burnsiga pärast seda, kui külastas 15. septembril 1984 oma vastsündinud venda prints Harryt.  Tema kleit inspireeris Rachel Riley loomingut

Prints William lahkub Lindo Wing of St Mary haiglast koos lapsehoidja Barbara Burnsiga pärast seda, kui külastas 15. septembril 1984 oma vastsündinud venda prints Harryt. Tema kleit inspireeris Rachel Riley loomingut

Algusaastatel eelistasid George’i vanemad tema jaoks kooskõlastatud komplekte, nagu näiteks nöörsärgi ja lühikeste pükste komplekt, mis kanti kuninganna Elizabethi 90. sünnipäeva mälestusmargil.

Ta kandis 2015. aastal Charlotte’i ristimisel punast ja valget smokikomplekti, mis meenutas kleiti, mida ta kandis, kui ta kohtus esimest korda oma vastsündinud venna Harryga rohkem kui kolmkümmend aastat tagasi.

Pole üllatav, et mõne tunni jooksul pärast prints George’i ilmumist oli jumalikus riietuses käsitsi suitsetamine.

Vahepeal on üheksa-aastast Charlotte’i märgatud vähemalt viiel lillekujundusel märkimisväärsetel sündmustel, sealhulgas tema kuuenda sünnipäeva portreel ja lihavõttepüha jumalateenistusel 2023. aastal.

Enamikul neist kleitidest on klassikaline krae, nööbiga ees ja laienev seelik, peamiselt sinistes toonides, mis võib viidata Charlotte’i lemmikvärvile.

See signatuurstiil oli üks esimesi Racheli loodud disainilahendusi, nagu ta selgitas: „Printsess Charlotte fännab meie nööpidega kleidistiili, mis oli tegelikult esimene ese, mille ma oma ettevõtte asutamisel 30 aastat tagasi kujundasin.

„Mulle meeldib näha, kuidas meie ajatuid rõivaid nauditakse aastast aastasse.

„Nüüd on meil kliente, kes ostavad meie disainilahendusi oma lastele, nagu nad oleksid end lapsepõlves kandnud.

“Minu jaoks on nii suur rõõm armastada riideid ja nautida pikaealisust ning loomulikult luua täiuslikke hetki!”

Nõudluse kasvades korraldasid Rachel ja tema meeskond kiiresti ettetellimissüsteemi – protsessi, millega ta oli nüüd hästi tuttav.

Printsess Charlotte astus 2023. aasta lihavõttepüha jumalateenistusel välja kaubamärgi mereväeses mini-lillekleidis. Kleit on kaunistatud mere- ja valgetes toonides uhke lilleprintiga.  Kleit maksab nüüd 79 naela

Printsess Charlotte astus 2023. aasta lihavõttepüha jumalateenistusel välja kaubamärgi mereväeses mini-lillekleidis. Kleit maksab nüüd 79 naela

Näib, et brändi läbimõeldud segu ajatust stiilist, mugavusest ja praktilisusest loob Walesi lastele ametlike kihluste ajal võiduka valemi.

Hiljuti kuueaastaseks saanud prints Louis on loomulikult käinud õdede-vendade stiilsetes jälgedes.

Ta kandis 2021. aastal pere jõulukaardiks Rachel Reilly polosärki ja eelmisel aastal Briti kaubamärgi rätsepapükse.

Proua Riley ütles: “Mul on olnud imeline näha prints George’i, printsess Charlotte’i ja prints Louisit kandmas meie riideid ametlikel ja vabaaja sündmustel, alates ametlikest kihlustest kuni loomaaeda ja Chelsea lillenäituseni.”

“Nagu iga verstapost lapse elus, toob iga hetk sellist uhkust ja rõõmu.”

Vastsündinutele ja kuni 14-aastastele lastele mõeldud kaubamärgiga on paratamatu, et George’i, Charlotte’i ja Louisi disainilahendused kasvavad sellest välja.

Kuid tagasihoidlik disainer ei jää asja juurde. Tegelikult näeb ta kasvu positiivse arenguna.

‘Lapsepõlve suur rõõm on see, et see on alati arenev! Neid ei saa igavesti väiksena hoida ja seetõttu naudime iga hetke ja hoiame tehtud mälestusi kalliks,» selgitas ta.

“Me disainime riideid, mis muutuvad ja kohanduvad, kui beebid kasvavad, nii et mul on alati tore näha beebisid roomamisel beebiülikondades, särkides ja väikestes komplektides ning kõndides armsaid riideid.

Unusta mind-mitte-ära smokitud kleit, mida Charlotte kandis 2022. aastal Ilus disain sisaldab suurepäraseid unustajaid.  Kleit maksab £119

Unusta-mind-mitte-ära riietatud kleiti kandis Charlotte, kui ta osales 2022. aastal ülestõusmispüha jumalateenistusel Windsori St George’i kabelis. Kleit maksab £119.

Rachel Riley kandis siniseid rätsepapükse, kui Louis osales eelmisel aastal koos perega pühade pühade jumalateenistusel St George'i kabelis. Sinised rätsepapüksid on esivoltsidega ja ülespoole suunatud ääristega.  Need on saadaval hinnaga 49 naela

Hiljuti kuueaastaseks saanud prints Louis on loomulikult käinud õdede-vendade stiilsetes jälgedes. Louis kandis Rachel Riley siniseid rätsepapükse, kui ta osales eelmisel aastal koos perega Püha George’i kabelis lihavõttepühade jumalateenistusel. Lühikesed püksid maksavad 49 naela

“Siis, kui nad jõuavad teismeeasse, on meil eakohased kujundused – olgu selleks siis vahetuskleit või tüdrukute topp ja seelikukomplekt või poistele püksid, särgid ja jakid.”

Teised kuningliku perekonna liikmed – nagu leedi Louise Windsor ning Isla ja Savannah Phillips – on samuti tema kujundust kandnud.

Rachel on toonud oma kaubamärgile kuningliku perekonna toetuse ja nende ostlemise tohutu populaarsuse.

Ta ütles: “On au näha kuninglikke lapsi minu riideid kandmas. Nad näevad alati väga rõõmsad, pingevabad ja targad välja.

“Muidugi oleme mina ja mu meeskond põnevil iga kord, kui jõuame kogu maailmas ajakirjandusse.

“Olen uhke, et kõik meie kliendid kannavad meie riideid ja pakuvad rõõmu fotodest, mida nad jagavad,” lisas ta.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *