Ali Fedotowski kohtub pärast salapärast reisi lastega: “Täiuslik”

Ali Fedotowski Paul Archuleta / Getty Images

Endine Bachelorette Ali Fedotowski Pärast salapärast reisi leidis ta oma lastega emotsionaalse taaskohtumise.

“Olin mõnda aega linnast väljas ja üllatasin oma lapsi,” kirjutas 39-aastane Fedotowsky esmaspäeval, 3. juunil Instagrami vahendusel. 3, 2, 1.”

Klipis jookseb Fedotowskyde 6-aastane poeg Riley garaaži, kui ta haarab nende koera Wayne’i. Kui kassipoeg haukuma hakkas, nägi Riley oma ema seal seismas.

Fedotowsky lõualuu vajus seda nähes alla ja põlvili kukkudes jooksis ta kiiresti sülle. Fedotowsky 7-aastane tütar Molly jookseb kaadrisse ja ühineb meeskonnaga kallistamiseks. Fedotowsky abikaasa, Kevin ManoKallistab ka oma perekonda.

“Unustasin seda eelmisel nädalal täielikult jagada 🥹 Selline täiuslik hetk minu väikeses maailmas ❤️,” kirjutas ta üleslaaditavale tekstile. “Suuta neid üllatada oli absoluutselt parim.”

Fedotowsky postitus tuli varsti pärast seda. “Allakirjad nende kahe hüvastijätuga. Annnnd… nüüd olen ma räigelt segane,” kirjutas ta mais Instagrami vahendusel, jagades ekraanipilti FaceTime’i kõnest Manno (40) ja Rileyga. “Mul pole mõnda aega telefoni [and] See on pikim aeg, mille ma kunagi oma perega rääkimata olen.

Fedotowsky andis magusa hüüdlause ka Mannole, kellega ta 2017. aastal sõlme lõi. “Aitäh, et hoidsite kindlust kinni ja toetasite mind selles @kevinmannos,” lõpetas ta. “Ära harjuge tuba nii puhtana hoidma, kui mind pole. Enne kui arugi saad, tulen ma selle uuesti sassi 🤪 Armastan sind!!!”

Fedotowski oli oma kodust ja perest eemal olnud vähem kui 10 päeva. “Tere kõik, ma olen tagasi. Olen mõnda aega sotsiaalsest suhtlusest eemal olnud. Mul on hea meel tagasi olla. Ma ei jõua ära oodata, et saaksin oma tehtut jagada,” ütles Fedotowsky mais Instagrami videos. “Minu ümber on nii palju tundeid.”

Bachelor-kus-nad-praegu on

Seotud: Endised “bakalaureuse” ja “poissmeeste” juhid: kus nad praegu on?

Kuigi mõned roosid peavad ajaproovile vastu, surevad teised enne Neil Lane’i kihlasõrmuse kuju muutmist. Bachelor esilinastus ABC-s 2002. aasta märtsis ning Alex Michelle nimetati maailma kõige sobivamaks bakalaureuseõppeks. Tema südame pärast võistles üle 20 naise ja sündis edukaim reality-TV frantsiis. […]

Kuigi Fedotowsky märkis, et ta ei saa oma reisi üksikasju jagada, lubas ta oma jälgijatele, et täidab need esimesel võimalusel.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Samal ajal kui Fedotowsky oli oma asukoha osas napisõnaline, asusid mitmed jälgijad kommentaaride sektsiooni spekuleerima, et ta filmib filmi Eriväed: Maailma raskeim test.

Bachelor Nationi kolleegid Ashley Iconetti Fan nõustub teooriaga, lisades, et arvab Trista Sutter Neid oli ka

“Ta on kaks nädalat ära olnud,” ütles 36-aastane Iaconetti oma taskuhäälingusaate “Almost Famous” maikuus, viidates 51-aastasele Sutterile. «Ilmselt on kaheks nädalaks väljas ka Ali Fedotowski [she] Seal oli väga sarnane postitus. Niisiis, kas ta tulistab saadet? Kas ta on eriüksuses? Sest ma ütlesin talle, et ta sobiks suurepäraselt eriüksustesse.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *