Ally Michalka tervitab abikaasa Stephen Ringeriga esimest last

Stephen Ringer ja Ally Michalka Todd Williamson/MTV1415/Getty Images MTV jaoks

Ali Michalka ja tema abikaasa, Stephen RingerAmetlikult vanemad.

35-aastane Aly & AJ laulja ja 39-aastane Ringer tervitasid oma esimest last, poeg Jack Francis, 21. aprillil – peaaegu kaks nädalat enne sünnikuupäeva.

“See oli väga rahulik ja rahulik sünnitus, mida me tõesti lootsime,” ütles Michalka esmaspäeval, 10. juunil avaldatud intervjuus People’ile. Temas on tõesti eriline omadus.”

Mõistes, et haiglasünnitus pole tema jaoks, sünnitas Michalka kodus ämmaemanda ja kahe doula abiga.

Josh Duhameli rase naine Audra Marie debüteerib punase vaiba kohtingul 340.

Seotud: 2024. aasta kuulsused: vaadake, millised staarid sel aastal sünnitasid

Sienna Miller, Josh Duhamel ja teised staarid laiendavad 2024. aastal oma perekondi. 3. jaanuaril levis uudis, et Miller sünnitas sama kuu alguses oma teise lapse, koos oma esimese poiss-sõbra Olly Greeniga. Miller jagab ka vanimat tütart Marlowe’i endise kihlatu Tom Sturridge’iga. “Veetsin palju aega sünnituseks valmistumisele […]

“See oli lihtsalt hämmastav,” lisas kokku 50 tundi sünnitusel olnud näitlejanna. “See oli tõesti kõik, mida võisime ette kujutada.”

Michalka ja Ringer otsisid poja nime valimisel inspiratsiooni oma perekonna ajaloost. Jack Michalkerit inspireeris tema hiline emapoolne vanaisa, Francis aga oli pärit Ringerist. “Me teadsime kohe: “Oh, jah, ta on Jack,” rääkis Michalka väljaandele PEOPLE.

Ally oli tegelikult oma õega AJ MichalkaTema majas purunes vesi. Õed töötasid enne Jacki saabumist uue albumi kallal.

Ally teatas oma rasedusest jaanuaris. “See oli tõesti lihtne rasedus, mida ma tunnen tõeliselt õnnelikuna ja õnnistatud kogeda,” rääkis ta toona People’ile. “Siiani on väga sujuv sõit olnud ja mul on vedanud, et mul ei tekkinud alguses iiveldust. Ma lihtsalt matkasin minema nagu tavaliselt.”

Ta sai teada, et ootab, kui mängis koos 33-aastase AJ-ga väljamüüdud etendust Los Angelese Kreeka teatris.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Teises maailmas oleksin võinud testi sooritamisega veel ühe päeva oodata, kuid mis tahes põhjusel olin ma nagu: “Ma jään nädala hiljaks ja peaksin lihtsalt testi tegema,” meenutas Allie. “Ja siis oli see lihtsalt nii: “Oh, issand. Me mängime täna õhtul seda tohutut etendust ja nüüd olen selles tohutus saladuses.”

Ally ja Ringer hakkasid kohtamas käima 2013. aastal pärast kohtumist tema filmi Sequoia võtetel ja sõlmisid kaks aastat hiljem sõlme. Nad ootasid peaaegu kümme aastat, enne kui üritasid perekonda luua, kuid Allie oli alati veendunud, et Ringer on õige inimene, kellega seda teekonda jagada.

“Näen, et Stephen on tõesti suurepärane isa, mis on minu arvates üks põhjusi, miks ma tahtsin temaga lapsi saada,” selgitas ta. “Ta kaitseb nende tundeid ja emotsioone väga.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *