Amanda Knoxi ja abikaasa Christopher Robinsoni suhte ajakava

Amanda Knox ja Christopher Robinson Amanda Knoxi / Instagrami loal

Amanda Knox Suurem osa tema täiskasvanueast on tegelenud süüdimõistva mõrva ja jõhkrate tabloidide kajastusega, kuid tema ja abikaasa Christopher Robinson Säilitas armastava abielu ja lõi kasvava pere.

Washingtonis sündinud ja kasvanud Knox sattus 2007. aastal meedia pimestava tähelepanu keskpunkti pärast seda, kui teda süüdistati Itaalias Perugias välismaal õppides oma toakaaslase Meredith Kercheri tapmises. Knox ja tema toonane poiss-sõber Rafael Sollecito Mõlemad mõisteti kuriteos süüdi hoolimata tõendite puudumisest. Knox mõisteti 26 aastaks vangi.

Apellatsioonikohus tunnistas aga endise paari 2011. aastal süüdimatuks. Hiljem mõisteti nad uuesti kohtu alla ja 2014. aastal mõisteti uuesti süüdi. 2015. aasta märtsis otsustas Itaalia kõrgeim kohus ülemkassatsioonikohus, et mõrvajuhtum on alusetu.

Pärast vabastamist sai Knox kriminaalõiguse aktivist ja kirjutas oma kogemustest raamatu. Temast on tehtud ka Netflixi dokumentaalfilm ja eluaegne film.

Knox kohtus Robinsoniga 2015. aastal ajalehes West Seattle Herald töötades ja sai ülesandeks kirjutada oma raamatu kohta arvustus – ja ülejäänud on ajalugu.

Jätkake kerimist, et näha Knoxi ja Robinsoni suhete ajaskaala:

Amanda Knoxi ja abikaasa Christopher Robinsoni suhte ajakavaGreg DeGuire / Getty Images programmis Hilarity for Charity

2015. aasta

Knox ja Robinson hakkasid kohtamas käima pärast seda, kui nad kohtusid, kui ajakirjanik kirjutas arvustust oma raamatule “Entsüklopedistide sõda”. Daily Maili andmetel kolis paar kokku järgmisel aastal.

2018

Pärast kolmeaastast tutvumist esitas Robinson küsimuse Knoxile tulnukatteemalise ettepanekuga.

“Ma mõtlesin sellele, aga see… juhtus juba tulevikus… see juhtub praegu… Mul ei ole sõrmust, aga mul on suur kivi,” rääkis Robinson Knoxile videos, mida jagati YouTube 2018. aasta novembris. „Kas jääd minu juurde, kuni viimase galaktika viimane täht läbi põleb ja edasi? Amanda Marie Knox, kas sa abiellud minuga?”

Knox andis entusiastliku jah-sõna ja nad kaks suudlesid. Kuu aega hiljem sõlmisid Robinson ja Knox salaja juriidilisel tseremoonial enne oma ametlikku tähistamist kaks aastat hiljem.

Amanda Knoxi ja abikaasa Christopher Robinsoni suhte ajakavaAmanda Knoxi / Instagrami loal

2020

Knox ja Robinson kõndisid 2020. aasta märtsis mööda vahekäiku kosmoseteemalises pulmatseremoonias, mille nimi oli “Knox Robinson Coalescence”, vahendab The Cut. E! Väidetavalt kandis Knox selleks puhuks printsess Leia stiilis kuklit ja kollast kombinesooni, isegi kui külalised riietusid.

Pärast abiellumist hakkas paar võõrustama oma taskuhäälingusaadete sarja “Labürindid”, kus nad “[get] Kaotatud ja uuesti leitud läbi sümpaatsete intervjuude, filosoofiliste mõtiskluste ja vaimukate arutelude põnevate inimestega.

2021. aasta

Knox ja Robinson tervitasid 2021. aasta augustis oma esiklast, tütart Eurekat. Pärast sünnitust ütles Knox, et soovib tütre elu privaatsena hoida.

“Alates vabastamisest olen võidelnud oma identiteedi tagasinõudmise ja oma armastatud inimeste kaitsmise eest tabloidmaterjalina ärakasutamise eest,” kirjutas ta 2021. aasta oktoobris Instagrami vahendusel. “See ei ole lihtne ja ma tunnen sageli, et proovin teha häid valikuid halvast tervest riidest. Ma tean, et ma ei saa oma tütart 100% kaitsta sellise ravi eest, nagu ma talle andsin, kuid ma proovin seda teha. parim, sellepärast on see ainus foto, mida ma sotsiaalmeedias jagan.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Amanda Knoxi ja abikaasa Christopher Robinsoni suhte ajakavaAmanda Knoxi / Instagrami loal

2023. aasta

Kaks aastat hiljem teatas Knox delikaatselt, et tema ja Robinson ootavad oma teist last. “Eelkäiv,” kirjutas ta fotole, millel ta istub pargipingil, seljas lilleline kombinesoon, mis näitas tema kasvavat kõhtu. Paar teatas poja tulekust novembris, jagades oma “Younglingsi” taskuhäälingusaates, et beebi Echo sündis sama aasta septembris.

2024. aasta

2024. aasta juunis seisis Robinson Knoxi kõrval, kui Itaalia kohus mõistis ta Kercheri mõrvaga seotud viimases kohtuasjas uuesti laimu süüdi. Knox mõisteti 2009. aastal algselt süüdi laimu eest, kuna ta süüdistas Patrick Lumumbat Kercheri tapmises. Itaalias Firenzes asuv apellatsioonikohus kinnitas selle süüdimõistva otsuse peaaegu kaks aastakümmet pärast Kercheri mõrva 2007. aastal.

Knox ei lähe enam vanglasse, arvestades nelja aastat, mis ta on juba veetnud trellide taga pärast Kercheri mõrva eest ebaseaduslikku vangistamist.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *