“American Idol” alum Mandisa surma põhjus selgus

Mandisa. Jason Davis / Getty Images KLOVE jaoks

Uued üksikasjad selle kohta MandisaSurma põhjus on selgitamisel.

Grammy võitja ja American Idol alum suri III klassi rasvumise tüsistustesse, selgub teisipäeval, 4. juunil saadud lahkamisaruandest.

Sõbrad leidsid laulja tema kodust surnuna ja ta “tunti viimati elusalt umbes kolm nädalat tagasi”, öeldakse. Tema surmaviis on loetletud loomulikuna.

Clevelandi kliiniku andmetel määratletakse III klassi rasvumine kui “keeruline krooniline haigus, mille puhul inimese kehamassiindeks (KMI) on 40 või suurem või KMI 35 või suurem ja tal on rasvumisega seotud tervisehäired.”

2024. aasta kuulsuste surm

Seotud: 2024. aasta kuulsuste surmad: tähed, kelle me sel aastal kaotasime

Hollywood leinas 2024. aastal paljusid kuulsusi. Kiirsõidustaar Christian Oliver (sünninimega Christian Klepser) hukkus 5. jaanuaril 51-aastasena hukkunud lennuõnnetuses. Oliver sõitis Kariibi mere puhkuselt koju koos oma kahe tütre — Madita ja Annickiga. Ta jagab abikaasa Jessica Klepseriga – 4. jaan. […]

19. aprillil kinnitas teadet Mandisa surmast esmakordselt California kristlik raadiojaam K-Love. Ta oli 47.

K-Love’i meediajuht David Pierce ütles toona: “Mandisa armastas Jeesust ja ta kasutas oma ebatavaliselt laia platvormi, et temast igal sammul rääkida.” “Tema lahkus oli eepiline, naeratus elektriline, hääl tohutu, kuid see ei vastanud tema südame suurusele.”

American Idol alum Mandisa surma põhjus on selgunudSlaven Vlasic / Getty Images

Ta jätkas: “Mandisa nägi vaeva ja ta oli piisavalt haavatav, et seda meiega jagada, mis aitas meil oma võitlustest rääkida. Mandisa võitlus on läbi. Ta on nüüd koos Jumalaga, kellest ta laulis. Kui me oleme kurvad, on Mandisa siis kodus Palvetame Mandisa pere ja sõprade eest ning palume teil meiega liituda.

Mandisa saavutas esmakordselt kuulsuse 2006. aastal pärast esinemist American Idol võistlejana. Aasta pärast lauluvõistluse esikümnesse jõudmist andis ta välja oma debüütalbumi True Beauty.

Mandisa leidis kristliku muusika žanris kiiret edu selliste hittidega nagu “Overcomer” ja “Stronger”. Ta sai teha koostööd kaaskunstnikega Toby Mac, Matthew West, Michael W. Smith, Kirk Franklin, Jordan Feliz Ja John Reddick.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Nikki McKibbin American Idoli võistlejad on liiga vara lahkunud

Seotud: “American Idoli” võistlejad läksid liiga vara: näidake neid, kes surid

Liiga vara läinud. Kui paljud algajad muusikud on American Idoli laval läbi aastate saanud suure pausi, siis käputäis neist on mõne aja pärast oma elu kaotanud. Nikki McKibbin, kes esines 1. hooajal koos Kelly Clarksoni ja Justin Guariniga, suri 2020. aasta novembris 42-aastasena. Kolmanda kohaga lõpetanud Fear Factori alum […]

Vaatamata sellele, et Mandisa suutis saavutada oma muusikalised unistused, oli ta avatud oma elu kõrg- ja madalseisu kohta. 2022. aastal avaldas kunstnik memuaaride pealkirjaga Out of the Dark: My Journey Through the Shadows to Find God’s Joy, milles kirjeldatakse üksikasjalikult tema usuteekonda ja võitlust depressiooniga.

“Out of the Dark on minu lugu,” kirjutas ta avaldamise ajal Instagrami vahendusel. „Jagan headest, halbadest ja pimedatest, rasketest aegadest, mida olen oma teel kogenud. Ja sellel teel õppisin, kuidas Jumalat täielikult usaldada isegi siis, kui ma Teda ei näinud ega kuulnud. Sel ajal ei olnud see lihtne tee käia, kuid see oli seda väärt!

Kui teie või teie tuttav on raskustes või kriisis, on abi saadaval. Helistage või kirjutage 988 või vestelge aadressil 988lifeline.org.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *