American Idol’s Will Moseley plaanib kalapüügireisi Luke Bryaniga

22. hooaja teine ​​koht Will Moseley Ei midagi muud kui armastus American Idoli kohtunike vastu.

“Kõik tahavad alati teada: “Kes oli parim kohtunik? Kes see oli? Kes see oli?” Nad kõik on nii vinged oma ainulaadsel moel,” rääkis 23-aastane Moseley ajalehele Us Weekly eksklusiivselt laupäeval, 8. juunil CMA Festi raames. Vaata [Bryan] Plaanis on kalaretk, mida me pole veel raha teeninud.

Moseley märkis seda Lionel Richie oli “ülilahe,” lisas: “Ta veendus, et tean, et kui mul kunagi midagi vaja on, on ta telefonikõne kaugusel. Kui on nõuannet või midagi ebatavalist, on ta olemas.”

Katy Perry “See oli samamoodi,” ütles Moseley. Isegi kui Perry karjäär tõusis pärast tõsielulauluvõistluselt lahkumist, plaanis Moseley temaga ühendust pidada.

Seotud: “American Idol” kohtunikud aastate jooksul ja miks nad lahkusid

Pöörduks! Kui American Idol 2002. aastal Foxis debüteeris, moodustasid kohtunikekogu muusikamänedžer Randy Jackson, koreograaf Paula Abdul ja muusikajuht Simon Cowell. Saate esimese seitsme hooaja jooksul olid kolmik sarja näod koos saatejuht Ryan Seacrestiga. (Kaassaatejuht koomik Brian Dunkleman […]

“Ta läheb ringreisile. Ta hakkab rohkem etendusi mängima,” ütles ta. “Ja ma ütlesin: “Katie, ma tahan tulla ühele sinu saatest.” Ja ta ütles: “Kui näete, et oleme lähedal, andke meile teada. Me võtame su sisse.’

Moseley ütles, et ootab kohtunikega tulevasi ettevõtmisi. “Neil kõigil oli oma asi ja nad olid oma ainulaadsel viisil nii toetavad, ” ütles ta. “Ja ma ootan põnevusega, kuidas ma saan nende kõigi kolmega tulevikus koostööd teha.”

American Idoli teiseks tulnud Will Moseley plaanib koos Luke Bryaniga kalastusretkeDisney / Eric McCandless

Tal oli võimalus kohtuda American Idol’is Tarretisrull – ja Moseley on ikka veel näputäis mind.

“Kui ma esimest korda saates Jelly Rolliga kohtusin, ütlesin talle, kes ma olen, siis ta ütles: “Oh mees, ma kuulsin su nime,” ütles ta. “Ja see oli minu jaoks tohutu. Ma ütlesin: “Ei, mees, sa ei pea mulle valetama.” Ja ta ütleb: “Ei, ma räägin tõsiselt.” Nagu ma kuulsin su nime.

Seotud: “American Idoli” võitjad: kus nad praegu on?

American Idol sillutas teed tõsieluvõistlustele, et aidata igapäevastel inimestel saavutada oma unistusi muusikastaarist. Sari esilinastus telekanalil Fox 2002. aastal koos staaridest koosneva kohtunikekoguga, kuhu kuulusid Simon Cowell, Paula Abdul ja Randy Jackson. American Idoli uus hooaeg tutvustas Kelly Clarksoni, kellest saab saate esimene läbimurdetäht. […]

Ta jätkas: “See oli suurepärane hetk, kui mõelda, et keegi nii suur kui Jelly Roll oli minu tegemistega juba tutvustatud.”

Kuigi staaridega suhtlemine on olnud pluss, lisab Moseley, et talle meeldib ka oma fännidega kohtuda.

American Idoli teiseks tulnud Will Moseley plaanib koos Luke Bryaniga kalastusretkeDisney / Eric McCandless

“Inimesed valivad mind massist välja,” ütles ta. “See on olnud väga lahe kogemus, et inimesed tunnevad mind ära ja kogu tähelepanu, mis sellega kaasneb. Ja tore on olnud kohtuda kõigi nende inimestega, kes on kogu selle aja hääletanud.”

Moseley märkis, et hääli antakse 15-20 miljonit, mille ta omistas “inimeste lainele”. Kuid “kõigi nende inimeste kätt surumine, öeldes: “Hei, iga nädal saadaks ma sulle oma 30 häält”, tähendab tema jaoks “palju”.

Reuben Studdard võitis Clay Aikeni läbi aastate suurima American Idol skandaali poleemika

Seotud: Aastate suurimad “American Idoli” skandaalid ja vaidlused

Kuldne pilet ei tähenda kerget sõitu! Alates American Idoli esilinastusest 2002. aasta juunis on saade, selle kohtunikud ja võistlejad olnud paljude skandaalide ja vaidluste objektiks. Enne oma lemmikvõistleja poolt rakenduse kaudu hääletamise päevi teatasid fännid ebaausast hääletussüsteemist American Idoli 1. hooajal, kui […]

Kodus Gruusias ütles Moseley, et inimesed, kelle kõrval ta on “kogu elu” restoranides istunud, küsivad nüüd autogramme, pilte ja tema tulevasi plaane.

“Need on inimesed, kelle ümber kasvasin ja terve oma elu veetsin, ja nüüd näevad nad mind [if] Olen midagi erilist,” sõnas ta. “See on lahe ja samas kuidagi imelik. Ma mõtlen: “Vaata, ma olen ikka Will, ma olen sama tüüp, keda sa tead kogu aeg.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Pärast oma rolli American Idolis avas Moseley sellest Jack Browni bänd – ja ta on valmis head tuju edasi hoidma.

“Tahan muusikat välja anda ja palli veerema jätta,” ütles ta.

Aruanne Jeremy Parsonsilt

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *