Andrea Denveris suvemajast Lexi Sundini romantiline itaalia pulm

Mario Cassati

Suvemaja alum Andrea Denver ja tema kihlatu, Lexi SundinAbielus – ja meil on iganädalased eksklusiivsed fotod, sealhulgas nende ametlikud pulmafotod!

“See on tõesti põnev. Meil on vedanud, et tähistame koos kõigi oma lähedastega. Ma arvan, et see on muutnud meie suhte tugevamaks ja me oleme nii põnevil, et saame koos läbi elada,” rääkis paar meile pärast neljapäeval, 13. juunil Itaalias toimunud tseremooniat. “Meil on hea meel, et saame koos kasvada, luua unustamatuid mälestusi ja lõpuks ometi on meil oma pere.”

Andrea ja Lexi andsid maalilises Garda järves välismaal tõotuse, kus kohal olid kõik oma lähedased.

“Oleme Garda järve vastu kirglikud ja meile oli oluline leida koht, mis kajastaks selle olemust. Pärast arvukate kaunite villade avastamist järve ääres ja Valpolicella piirkonnas võlus La Rocca di Lonato meid koheselt. Panoraamvaade järvele järv ja võluv Lonato linn See iidne loss mäe otsas pakub kõike, mida me ette kujutasime, sealhulgas hingematvaid päikeseloojanguid,” lisasid nad. “Tahtsime, et meie külalised armuksid meie hinnatud piirkonda ja Garda järve sama palju kui meie ajalugu. eristas selle teistest, muutes selle meie pulmadeks ideaalseks valikuks.

Kantrilaulja Cole Swindell abiellus kauaaegse armastuse Courtney Little'iga

Seotud: 2024. aasta kuulsuste pulmad: kes abiellusid sel aastal

Golden Bachelor staar Gerry Turner, Lauren Alaina, Usher ja teised kuulsused abiellusid kabelis 2024. aastal. Turner kohtus Theresa Knistiga 2023. aasta lõpus eetris olnud Bachelor Nationi spinoffi avahooajal. Mõni nädal pärast nende televisiooniettepanekut abiellusid Turner ja Niste jaanuaris otse-TV tseremoonial […]

Suvemaja ja Talvemaja Andrea Bravo costars — sh Carl Rudke, Lindsay Hubbard, Kyle Cook, Daniel Oliveira, Chris Leoni Ja Samantha Fehar – Sõinud ka Itaaliasse pulma.

Suvemaja Andrea Denveri ja Lexi Sundini romantilises itaalia pulmas: Mario Cassati

“See, et kogu meie pere ja sõbrad olid siin Itaalias, oli hämmastav,” jagasid noorpaar meiega. “See oli tõesti nagu muinasjutt.”

Andrea oli 2021. aasta oktoobris esilinastunud Winter House’i 1. hooaja esialgne näitleja. Hiljem liitus ta suvemajaga 6. hooajal 2022. aastal. Võttepausi ajal kohtus Andrea Lexie’ga ja sai temaga põgusalt kohtamas, kuid nad läksid lahku enne, kui ta Bravo sarja võtteid jätkas.

“Me ei olnud kunagi ametlikud. … Tunded olid küpsemas, kuid samal ajal teadsin, et lähen Hamptonsi. Ma teadsin, et see on tulemas ja see on justkui põnevil,” rääkis ta 2022. aasta märtsis väljaandele Us Weekly.

Suvemaja Andrea Denveri ja Lexi Sundini romantilises itaalia pulmas: Mario Cassati

Pärast seda, kui Andrea 2021. aasta novembris romantikat Lexiga taaselustas, otsustas ta Winter House’i 2. hooaja jaoks mitte naasta.

“Ma ei arvanud, et see on minu jaoks õige aeg [to leave to film the show]”Ta selgitas. “Sain uuesti ühendust kellegagi, kes oli minu jaoks tõesti oluline, ja ma arvan, et oli liiga vara sõpradega puhkusele minna.”

Bravo sarja filmimise asemel võtsid Andrea ja Lexi romantilise puhkuse ilma kaamerateta ja veetsid koos “parimat aega”.

Suvemaja näitlejate tutvumisajalugu Lindsey Hubbard Kyle Cook Paige DeSorbo ja teiste staaride armastuse elud 723

Seotud: “Suvemaja” näitlejate tutvumisajalugu

Hamptonites toimuv jääb sinna harva – vähemalt suvemaja näitlejate ja nende romantikate puhul. Tegelikult on mõned saate suurimad staarid, sealhulgas Lindsay Hubbard ja Carl Radke, oma kaasosalistega kohtamas käinud. Lindsay alustas oma aega Bravo 1. hooajal koos oma poiss-sõbra Everettiga […]

Novembris 2023 teatas Andrea BravoConil, et tema ja Lexie on kihlatud, üllatades oma suvemaja kaaslasi paneeli ajal.

Suvemaja Andrea Denveri ja Lexi Sundini romantilises itaalia pulmas: Mario Cassati

“See on midagi, mida mul on olnud raske jagada, sest see on midagi, mis on minu arvates väga intiimne,” rääkis ta meile ainult nende otsusest oma kihlusest vaikida. “Aga samas ma kutsun kõik oma sõbrad suvilast kaasa [to the wedding]. Mingil hetkel pidid nad teadma.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Andrea paljastas, et tegi abieluettepaneku umbes kuus nädalat tagasi.

Paarid elasid ellu tõsielutelevisiooni needuse Snooki-Polizzi ja Jionni-Lavale Melissa Jo Gorga

Seotud: Paarid, kes elasid ellu tõsielutelevisiooni needuse (seni)

Kes ütleb, et tõsielutelevisioonis pole tõelist armastust? Kuigi näib olevat trend, et paljud tõsielutelevisiooni abielud lõpevad lahutusega, on siiski mõned tõsielusaadete paarid, kes on trotsinud koefitsiente. Suure Venna näitlejad Nicole Franzel ja Victor Arroyo kohtusid 2016. aastal suure venna 18. hooaja filmimisel. aeg […]

“See oli tõesti romantiline. See oli Itaalias mere ääres. Oli päikeseloojang,” meenutab ta. “Ta ei oodanud seda [anything]. See oli tõeliselt romantiline koht ja me saime tegelikult väga häid pilte, sest mina [snuck] väljaspool mu sõpra, [who] Fotograaf.”

Andrea paljastas, et kui ta küsimuse esitas, oli Lexi õues ümbritsetud tema korraldatud roosikimbuga. Ta lisas, et tema kihlatu “nuttis [and] nurin” ettepaneku ajal.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *