Andy Cohen räägib Bethenny, teiste koduperenaiste “Püsivatest rünnakutest”.

Andy Cohen Esitades oma seisukoha niinimetatud “reaalsuse arvutamise” kohta.

Esmaspäeval, 3. juunil väljaandele Vulture avaldatud intervjuus kirjeldas Real Housewives’i produtsent viimase aasta “pidevat rünnakut”, kuna populaarset Bravo frantsiisi on tabanud mitmesugused kohtuasjad ja süüdistused väärkäitumises.

Endine New Yorgi tõeliste koduperenaiste staar Bethenny Frankel Möödunud suvel “arvestamist” käivitades tegid tõsielusaadused, nagu näitlejad ja kirjanikud, kampaaniat, et saada oma töö eest jääkkompensatsiooni. Ta ütles, et tõsielutelevisioon kasutab ära oma staare.

Bravo kaebas kohtusse ka endine New Jersey Real Housewives’i staar Carolyn Manzokes väidab, et endine Beverly Hillsi koduperenaine ahistas teda seksuaalselt ja ründas teda Brandi Glanville Filmides The Real Housewives Ultimate Girls Trip to Maroko. Endine New Yorgi koduperenaine Leah McSweeney esitas veebruaris Coheni ja Bravo vastu hagi, süüdistades neid “ainete kuritarvitamise õhutamises”. Glanville süüdistas Cohenit ka seksuaalses ahistamises.

«Müra oli palju. Ja ma kahetsesin seda kindlasti,” rääkis Cohen Vulture’ile.

Seotud: Andy Coheni sõprus endiste koduperenaistega: kellega ta on heades suhetes?

Andy Cohen on aastate jooksul olnud otsekohene oma keeruliste suhete kohta tõeliste koduperenaistega – eriti pärast seda, kui nad vastavatest frantsiisidest lahkusid. Cohenist sai 2004. aastal Bravo originaalprogrammeerimise asepresident. Kaks aastat hiljem töötas ta tegevprodutsendina filmis The Real Housewives of Orange County, mis esilinastus. […]

Siiski lisas saates Watch What Happens Live koos Andy Coheni saatejuhiga, et vaatamata kogu “mürale” on tema ja frantsiis endiselt uskumatult populaarsed.

Andy Cohen räägib Bethenny, teiste koduperenaiste

Andy Cohen. Brian Stokes / Getty Images

“Aga ma ütlen teile – ja see kõlab nagu pull –, aga kui ma BravoConile läksin, siis ma ütlesin:” Kutt, mine Twitterist välja. See on hunnik klikisööta. See on ettenägelikkus,” ütles ta.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Cohen rääkis varem mais Frankeli “Account of Reality” saates, öeldes The Hollywood Reporterile, et tal on selle kohta “palju öelda”.

“Kui vaadata selliseid saateid nagu American Idol, Survivor, The Bachelor või Below Deck, siis 90 protsendil või enamal neist on tõsielustaarid, kes jooksevad ühe hooaja või vähem. Samuti on näitlemine täiskohaga eriala. Sa ei lähe kooli selleks, et olla tõeline staar. Tõsielustaaridel on tavaliselt muud tööd,» rääkis ta.

“Ma arvan, et viis, kuidas Bravo inimestele maksab, seisneb selles, et see on väljaostmine – nad ostavad neid saate jaoks, mida saab teatud viisil edastada, ja mida kauemaks jääte, seda suurem on teie palk,” selgitas Cohen. “Ja nendel, kes on pikka aega olnud, on palgad tõesti kõrged. Vaata, sind ei võetud tõeliste koduperenaiste hulka. Sa kas tahad saates osaleda või mitte, ja näed seda pigem enda eelisena või mitte.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *