Angel Reese, Chicago Sky meeskonnakaaslased reageerivad ahistamisele meeskonnahotellis

Pärast seda, kui WNBA Chicago Sky astus oma meeskonnahotellis Washingtonis vastamisi mehega, pöördusid meeskonnaliikmed sotsiaalmeediasse, et vastata.

Juhtum juhtus kolmapäeval, 5. juunil, kui Sky saabus linna neljapäeval, 6. juunil peetud mänguks Washington Mysticsi vastu.

Chicago Sun-Timesi andmetel lähenes grupile, kui nad bussist väljusid, kaameraga mees ja võttis konkreetselt sihikule Skye. Kennedy Carterkes sai kurikuulsalt Indiana palaviku Caitlin Clarke maa peal pimeda poole puusakontrolliga nende mängus laupäeval, 1. juunil.

Sky peadirektor “See on läbi sama kiiresti kui algas.” Jeff Pagliocca “Olen meie turvalisuses väga kindel, mis paneb meie mängijad end alati turvaliselt tundma.” Nad olid suurepärane näide sellest, kui kriitilised nad meie meeskonna jaoks on.”

Seotud: Caitlin Clark ja Angel Reese selgitavad kolledži korvpalli dünaamikat

Naiste kolledžikorvpall pole kunagi olnud populaarsem, suuresti tänu intensiivsele rivaalitsemisele kahe mängu suurima tähe vahel. Iowast aitasid sisse juhatada Caitlin Clark, kellest sai sel hooajal NCAA kõigi aegade skooriliider, ja LSU mängija Angel Reese, kes valiti SEC-i aasta mängijaks. […]

Sun-Times teatas, et peo turvatöötajad astusid olukorra hajutamiseks ja politseid ei kutsutud. Hotelli turvatöötaja eemaldas mehe lõpuks ilma vahejuhtumiteta.

Siiski, vaatamata olukorra lahendamisele, väljendasid mõned Sky mängijad oma pahameelt selle üle, kuidas asjad katki läksid. — eriti 25-aastast Carterit tõsteti esile.

Angel Reese Chicago Sky meeskonnakaaslased reageerivad ahistamisele meeskonnahotellis Isabelle Harrisonis

Isabelle Harrison Dia Deepasupil / Getty Images WSF jaoks

“Meie meeskonnahotelli leidmine, et me tuleme bussist maha, kaamera kaasas, ja torkame selle meeskonnakaaslasele näkku ja ahitame teda, on jama,” ütles ründaja. Ingel Reese Kirjutas X. “See on tõesti kontrolli alt väljas ja tuleb lõpetada.”

Edasi Isabelle Harrison Ta kiitis Sky turvameeskonda ja kirjutas X-i vahendusel: „Meie hotelli meeskonnakaaslase ahistamine on hull! Ma ei saanud isegi bussist välja tulla!!!”

“Ahistamine meie hotellides on koht, kus tuleb tõmmata joon,” Forward Michaela Onyenwere Kirjutas X. “Mõnel “fännil” pole külmatunnet.”

Edasi Brianna Turner Ütles, et ta “ei olnud vestlusel kohal”, kuid kirjutas, et ahistamine ei olnud “vastuvõetav”.

Kenedy Carter Angel Ridge Chicago Sky meeskonnakaaslased reageerivad ahistamisele meeskonnahotellis

Kennedy Carter Chennady Carteri / Instagrami loal

“Ma ei mõistnud, et kui me ütlesime “mängu üles”, tõlgendatakse seda kui mängijate ahistamist hotellis,” jätkas 27-aastane Turner X vahendusel. Sa tead.”

2024. aasta WNBA draft

Seotud: Vaadake WNBA 2024. aasta drafti punast vaipa: Caitlin Clark, Angel Reese ja palju muud

Korvpallitähed Kaitlyn Clark, Angel Reese, Cameron Brink ja teised on tõestanud, et väljakul ei ole väravate löömine ainus asi, milles nad head on. Sportlased näitasid meie WNBA draftil oma moodsat külge. Enne kui WNBA volinik Cathy Engelbert oma uue kodumeeskonna välja kuulutas, veeretas 2024. aasta klass Brooklyni Akadeemias punase vaiba. […]

Carterile määrati räige 1 – mis on “mängija pühendumine tarbetule ja/või liigsele kontaktile vastase vastu” – 22-aastase Clarki vastu tehtud raske vea eest meeskondade laupäevasel jõuproovil.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Pärast mängu keeldus Carter vastamast küsimustele vea või Clarki kohta.

Järgmisel päeval aga heitis Carter Clarkile varju niidi kaudu, kus ta kirjutas: “Mida ta peale kolmepunktiviskamise veel lauale toob 😂.”

Sky & Mystics on kavas endiselt eetris neljapäeval kell 19.00, mida saab voogesitada Prime Video kaudu.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *