Angel Reese visati mängust välja pärast vastuolulist intsidenti kohtunikuga

Ingel ReeseTema WNBA uustulnuka hooaeg võttis järjekordse dramaatilise pöörde, kui ta visati selja taha tehniliste vigade eest.

22-aastane Reese kukkus teisipäeval, 4. juunil mänginud Chicago Sky mängust New York Libertyga, kui ta sai viienda isikliku vea eest 2:31. — ja siis pärast mitmeid tehnilisi harjutusi ilmus ta kohtunikule midagi ütlevat Charles Watson enne ta maha raputamist.

Mängu lõpus peatreener Md Akash Teresa Weatherspoon Ikka veel segaduses, mis juhtus.

“Ma püüdsin selgitust saada. Ma ei saanud,” ütles Weatherspoon oma mängujärgsel pressikonverentsil. “Ma ei tea, mis praegu juhtus.”

Ingel Reese Michael Hickey / Getty Images

Angel Reese pooldab 2024. aasta Met Galal osalemist

Seotud: Angel Reese käsitleb kriitikat oma 2024. aasta Met Gala esinemise kohta

Mike Coppola/MG24/Getty Images Angel Reese pälvis kriitikat selle eest, et tegi oma Met Gala debüüdi õhtul enne Chicago Sky mängu. “Paljud inimesed ütlesid mulle, et ma poleks tohtinud Met Galale minna, et ma ei peaks keskenduma teise koha vastu mängimisele,” ütles 22-aastane Reese selle nädala alguses pressikonverentsil. […]

Rhysi meeskonnakaaslane Marina MabreyVäljaviskamise ajal väljakul viibinud Rees selgitas, et “ütles kohtunikule midagi.”

“See, mida ta arvas, oli õige kõne. See on rohkem meie jaoks noores eas WNBA-s rahunemine,” ütles kuuendat aastat laskmise valvur pärast mängu. “Sa pead teadma kohtunikke ja seda, kuidas nad reageerivad.”

Angel Reese visati WNBA mängust välja pärast vastuolulist intsidenti kohtunikuga

Ingel Reese G Fiume/Getty Images

Sellest hoolimata toetas Reese Chicago Bullsi tähte Lonzo pall Pärast juhtunut.

“Rebi, kes viskas @Reese10Angeli, oli nõrk…” 26-aastane Ball postitas X kaudu. “Sa tead, kes sa oled (Keep You Money Angel I Got You).”

WNBA mängijaid karistatakse kolme esimese tehnilise vea eest 200 dollariga.

Reese vastas Balli žestile, kirjutades: “💕😭Areciate you gang!”

Teisipäevane mäng oli Sky jaoks esimene pärast tiitlivõistluste kohtumist Caitlin Clarke ja Indiana Fever laupäeval, 1. juunil, kui Reese meeskonnakaaslased Kennedy Carter 22-aastane Clark kontrollib puusa.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Caitlin Clark ja Angel Reese selgitavad kolledži korvpalli dünaamikat

Seotud: Caitlin Clark ja Angel Reese selgitavad kolledži korvpalli dünaamikat

Naiste kolledžikorvpall pole kunagi olnud populaarsem, suuresti tänu intensiivsele rivaalitsemisele kahe mängu suurima tähe vahel. Iowast aitasid sisse juhatada Caitlin Clark, kellest sai sel hooajal NCAA kõigi aegade skooriliider, ja LSU mängija Angel Reese, kes valiti SEC-i aasta mängijaks. […]

Reese’i nähti pärast vahejuhtumit tähistamas – mille WNBA tõstis hiljem räige 1 veaks, mis viitab “mängija tarbetule ja/või liigsele kontaktile vastase vastu” – ta ei ilmunud mängujärgsele meediale, mille tulemuseks oli 1000 dollari suurune trahv.

Esmaspäeval, 3. juunil käsitles Reese kogu kõnega seotud draama, öeldes, et tal on hea meel “paha mehe rolli” üle võtta.

“Kui me läheme välja ja mängime ülikõvasti, võistleme iga päev, pole see isiklik,” selgitas Reese. “Ma luban teile, et see põhineb meie lool ja sellel, kust me pärit oleme. Me tuleme paljudest kohtadest, mida te kunagi ei näe või ei saa kunagi aru, nii et see on see, mida me teeme ja me oleme lihtsalt nii, et saame igal õhtul välja minna ja selle kiibiga õlal mängida.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *