Angelina Jolie, Brad Pitti tütar Zahara jättis kunagi perekonnanime “Pitt”

Angelina Jolie, Brad Pitt, Zahara Jolie-Pitt. Getty Images (3)

Angelina Jolie Ja Brad Pitttütar Zahara Jolie-Pitt Ilmselt jättis ta isa perekonnanime mõned kuud enne nooremat õde maha Shiloh Jolie-Pitt Esitas paberid oma nime seaduslikuks muutmiseks.

2023. aasta novembris Alpha Kappa Alpha korporatsiooni uue liikme staatust tähistades jättis 19-aastane Zahara enda tuvastamisel oma isa perekonnanime.

“Minu nimi on Zahara Marley Jolie,” ütles ta uuesti ilmunud klipis. “Tuleb Golden State’ist linna, mis on täis ingleid, Los Angelesse, Californias. … olen selles reas seitsmes.”

Videos seisis Zahara oma õdede kõrval, kui nad end Atlanta Spelmani kolledži Mu Pi peatüki uue klassina tutvustasid. Asepresident Kamala Harris, Brändi, Wanda Sykes Ja Yvette Nicole Brown Mõned kõige kuulsamad vilistlased ühiskonnas, mis on riigi esimene kolledžitevaheline ajalooline Aafrika-Ameerika korporatsioon.

0 Angelina Jolie ja Brad Pitt lahutavad tõusud ja mõõnad

Seotud: Brad Pitti ja Angelina Jolie tõusud ja mõõnad aastate jooksul

Brad Pitt ja Angelina Jolie on pärast lahutustaotluse esitamist 2016. aasta septembris olnud segaduses kohtulahingus, kuid paaril pole alati olnud vaenu. Väidetavalt armusid Oscari võitjad 2005. aasta märulifilmi Mr. & Mrs. Smith filmimise ajal üksteisesse. Nende suhte päritolu on vahetu […]

Hetk sai uue kõlapinna pärast seda, kui Angelina (48) ja Bradi teine ​​​​laps Shiloh (18) võtsid kohtusse oma 60-aastase isa perekonnanime.

Ajakirja Us Weekly hangitud kohtudokumentide kohaselt esitas Shiloh 27. mail, oma täisealisena sündinud verstaposti sünnipäeval, paberid oma nime seaduslikuks muutmiseks. Shiloh palus, et ta isa perekonnanimest loobutaks, et ta saaks Shiloh Jolie juurde minna. Taotlust pole veel heaks kiidetud.

Varem saime teada, et ka Shiloh ja Zahara noorem õde Vivienne (15) jättis mitteametlikult Bradi perekonnanime ära. Töötades lavastuse assistendina Broadway näidendis The Outsiders, mille Angelina produtseeris, kanti Vivienne (kelle kaksikvend Knox) ​​saate esitusloendis Vivienne Jolie rolli.

Angelina Jolie osaleb Brad Pitti tütre Zahara loovutab Pitti tiitli 2023. aasta korporatiivtseremoonial

Angelina Jolie Pitt ja Brad Pitt, 2015. Michael Kovac / Getty Images AFI jaoks

“Ta on olnud tõesti kõva assistent,” ütles Angelina aprillis People’ile. “Ta võtab seda väga-väga tõsiselt.”

Kuigi Angelina ja Bradi lapsed pole avalikult selgitanud oma otsust Pitt oma perekonnanimest loobuda, spekuleeritakse, et see võib olla seotud nende vanemate jätkuva ja kibeda lahutusega.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Vaadake, kuidas Angelina Jolie poseerib oma 5 lapsega filmi

Seotud: Angelina Jolie on pildil koos oma 6 lapsega aastate jooksul

Angelina Jolie ja Brad Pitti lapsed on tähelepanu keskpunktis üles kasvanud. Endine paar hakkas käima 2005. aastal, kolm aastat pärast seda, kui näitlejanna adopteeris oma poja Maddoxi Kambodžast. Seejärel sõitis Pitt 2005. aastal koos Joliega Etioopiasse, et Zaharat adopteerida, ja adopteeris mõlemad lapsed 2006. aastal seaduslikult. Oscari võitjad liiguvad edasi. […]

Näitlejad läksid lahku 2016. aasta septembris pärast enam kui kümneaastast koosolemist. Kuigi nad on seaduslikult vallaliseks tunnistatud, ei ole nii Brad kui ka Angelina (kes jagavad Maddoxi, 22) veel jõudnud kokkuleppele oma lahutuse, laste hooldusõiguse ja Prantsuse veinitehase Chateau Miravali omandiõiguse osas.

Allikas ütles märtsis Us Weeklyle eranditult, et käimasolev lahutusmenetlus võib lõppeda. “Läbirääkimisprotsess oli valus, kuid finantsdokumendid esitati viimastel nädalatel,” jagas sisering. “Brad tahab lihtsalt oma eluga edasi minna ja see viimane samm sümboliseerib kergendust ja nende suhte kindlat lõppu.”

Mis puudutab Bradi dünaamikat oma lastega, lisas allikas: “Ta tahab nende suhet tugevdada ja selle nimel tööd teha.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *