Ariana Grande endine abikaasa Dalton Gomez läheb avalikuks koos Micah Monroega

Dalton Gomez ja Micah Monroe Micah Monroe / Instagrami loal

See on ametlik – Dalton Gomez See on kohtingul näitlejanna järel Micah Monroe.

28-aastane Gomez on endine abikaasa Ariana GrandeNähtud fotode jadas, mida Monroe (31) jagas Instagrami kaudu pühapäeval, 9. juunil.

Pildijääk algas paari pimeda pildistamisega tänaval suudlemas ning Monroe seisis kikivarvul, et oma poiss-sõbra poole pöörduda.

Viimasel fotol oli selgem kaader kinnisvaramaakleri Gomezist, kes abiellus 2021. aastal 30-aastase Grandega, enne kui paar kaks aastat hiljem lahutas, toetudes paadil Monroele.

Omalt poolt võib Monroed näha toetamas pead Gomezi õlale, kandes Gomezile sarnast musta pikkade varrukatega särki.

Lases fotodel enda eest rääkida, pani Monroe postituse pealkirjaks lihtsalt täheemotikon

Gomezit on Monroe aegunud Instagrami lugudes varem märgatud, kuid pühapäevane postitus on paari Instagrami ruudustiku debüüt.

Paari seostati esmakordselt 2023. aasta oktoobris, kui TMZ avaldas fotod nende suudlemisest.

Vahepeal on Grande oma suhtest Gomeziga õnnelikult edasi läinud ja teda on nähtud oma poiss-sõbra peale vihastamas. Ethan Slater See nädalavahetus enne.

Ekraanipilt-2024-06-10-at-10.43.07 Maika Monroe/Instagrami loal

Dalton Gomez ja Micah Monroe Micah Monroe / Instagrami loal

The Wicked Coasters esines harvaesinevalt avalikult Stanley karika finaalturniiril Floridas Sunrise’is ja mõlemad kandsid jäähoki meistrivõistluste sarja esimeses mängus Florida Panthersi särke.

Grande ja 32-aastased Slater hakkasid käima 2023. aasta suvel, kui ka Slater lõpetas Lily Jkellega ta jagab 2-aastast poega

Enne Gomeziga koosolemist käis Monroe käimas Stranger Thingsi näitlejaga, Joe CareyAastatel 2017 kuni 2022.

32-aastane Kyrie rääkis oma lahkuminekust Monroest hiljutises intervjuus ajakirjale Variety, mis avaldati neljapäeval, 6. juunil.

Intervjuus paljastas näitleja, et tema ja Monroe läksid lahku vahetult enne FX-sarja Fargo 5. hooaja filmimist.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Ma elasin läbi ka suure lahkumineku, just Roomast lahkudes, nii et olin tõesti isoleeritud ja keskendusin oma tööle,” rääkis Carey väljaandele. “Minu seltskondlik elu keerleb peaaegu saate ümber; Minu tööelu on keerelnud saate ümber. Me ei lahkunud tegelikult Covid-19 tõttu.”

Carey lisas, et pärast lahkuminekut – ja oma Fargo tegelaskuju Gator Tillmani treenimist – “hakkas ta palju treenima ja muutis veidi mu toitumist.”

“Ma ei teinud seda kunagi töö pärast. Ma ei mõistnud seda tol ajal, aga arvan, et see andis mulle füüsiliselt teavet… Mul oli väga lihtne elustiil ja ma tegin endale süüa,” selgitas ta, märkides, et “löök. ja haukumine, et ta suudab sisse sõita” on suur osa tema karjäärist läbi elumuutuste, nagu lahkuminekud ja geograafilised nihked.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *