Ariana Grande räägib videost “The Boy Is Mine” Penn Badgley

Ariana Grande. David Becker / WireImage

Ariana Grande Leidis oma järgmise juhtiva mehe.

Laulja kinnitas neljapäeval, 6. juunil saates The Tonight Show, mille peaosas on Jimmy Fallon, et Penn Badgley mängib peaosa oma järgmise singli “The Boy Is Mine” muusikavideos, mis esilinastub reedel, 7. juunil.

“Video peaosas on Penn Badgley, keda ma olen terve elu fännanud,” rääkis ta saatejuhi kohta. Jimmy Fallon. “Temaga töötamine oli hämmastav. Ma olen selline fänn. See oli lõbus.”

Lisaks Gossip Girli ja U-tähtedele ütles 30-aastane Grande, et videos on ka teisi üllatuslikke kaameesid. “Seal on väikesed asjad,” kiusas ta.

Grande rääkis ka oma uuest albumist Eternal Sunshine, mis jõudis märtsis Billboard 200 albumitabelis 1. kohale.

“Jah ja?” Laulja ütles, et ta ei arvanud, et avaldab uut muusikat enne, kui sel tänupühal ilmus tema tulevane film Wicked, kuid eelmisel suvel toimunud SAG-AFTRA streigi ajal võttis ta salvestamiseks veidi seisaku.

“Kui streik juhtus, läksin koju, et näha loomulikult oma perekonda – Nonnat, isa, oma perekonda,” rääkis ta. “Pärast seda broneerisin stuudios nädala ja küsisin Ujjwalilt Max Martin Kui ta tahab minuga kaasa tulla. Olime sel nädalal stuudios, olime vaid kahekesi ja nädala lõpuks oli meil sellel albumil viis lugu.”

Ariana Grande Eternal Sunshine Lyrics Vihje Ethan Slateri romantikaleKevin Mazur / Getty Images

“Ta ütles: “Lihtsalt jätkake ja ma tulen kuu aja pärast tagasi” ja see lihtsalt tuli välja,” ütles Grande.

Grande album tekitas fännides spekulatsioone, et mõned laulud võivad rääkida tema lahutusest endisest abikaasast, Dalton Gomezja tema hilisem suhe kurja kostriga, Ethan Slater.

“Ariana arvab, et need laulud pakuvad tema fännidele palju teadmisi,” rääkis allikas märtsis Us Weeklyle. “[It’s] Tema pool loost Daltoni ja Ethani kohta.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

71. Emmy auhinnad – saabumine, Peter Dinklage

Seotud: Kõik, mida pead teadma “kurjuse” kohta

Pärast peaaegu 10 aastat kestnud arendustööd on kauaoodatud Broadway Wickedi filmi adaptsioon lõpuks teele jõudnud. 2004. aasta Broadway debüüdist saadik olnud muusikali filmiversioon on olnud arenduses alates 2012. aastast. Wicked, Gregory Maguire’i 1995. aasta romaanist Wicked: The Life and Times of the Wicked Witch […]

Kinnitasime 2023. aasta juulis, et Grande oli oma kaks aastat vanast abikaasast Gomezist lahku läinud. Seejärel teatati, et ta kohtub Slateriga, kes oli oma naisest lahutuse sisse andnud. Lily Jsamal kuul.

Veebruaris rääkis Grande saates “Zach Sang Show” antud intervjuus negatiivselt oma suhetest Slateriga.

“Ma arvan, et me ei pea laskuma üksikasjadesse, aga loomulikult on see rahuldamatu meeleheide, kirjeldamatu põrgulik tunne, kui näete inimesi, inimesi, keda sa armastad, ja sinul ja kõigel muul läheb valesti,” ütles ta.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *