Ariana Grande vend Frankie armastab oma “armsat” poiss-sõpra Ethan Slaterit

Frankie ja Ariana Grande. Bruce Glicus / Getty Images

Ariana GrandeSelle uus ilu, Ethan SlaterTal on vend Frankiekinnitustempel.

“Ma armastan teda. Ta on nii armas tüüp,” ütles Frankie kolmapäeval, 5. juunil TooFabile antud intervjuus Ariana poiss-sõbra ja Wickedi kostari kohta.

Tegelikult tundis 41-aastane Frankie Slaterit juba ammu enne seda, kui ta mängis Bokit tulevases filmis Wicked.

“Olen Slateri fänn olnud sellest ajast peale, kui nägin teda filmis Paavo,” rääkis Frankie Slateri rollist Broadway muusikalis Paavo. “Ja ma sain temaga intervjuu teha, kui tegin Paavo-Kannu taskuhäälingusaadet. Ja Broadway kogukond on tihe perekond.”

Ariana Grande ja Ethan Slateri suhete ajaskaala Wicked Coasterist kooseluni NYC-s 121 jalga

Seotud: “Kurjade” näitlejate Ariana Grande ja Ethan Slateri suhte ajaskaala

Ariana Grande ja Ethan Slateri romantika ei trotsi gravitatsiooni, kuid on algusest peale pööranud pead. Us Weekly kinnitas 2023. aasta juulis, et Wickedi kostaar Grande ja Slater olid pärast lahkuminekut täiesti uues suhtes. Samal kuul levis uudis, et Grande ja Dalton Gomez loobusid kahe aasta pärast […]

Frankie ütleb jätkuvalt, et Slater on “nii armas” ja et ta ei saaks oma õe pärast rohkem vaimustuses olla.

“Ta on suurepärane mees. Ethan on kena poiss,” ütles Frankie. “Ta on väga armas. Ta on väga-väga-väga armas. Ma lihtsalt… ma jumaldan teda.”

“Ma olen alati lihtsalt öelnud, et ma tahan, et mu õde oleks õnnelik ja ma olen õnnelik, kui ta on õnnelik. Seega olen väga rahul,” lisas ta.

Ariana Grande astub välja Spamalt 2 avaõhtul koos poiss-sõbra Ethan Slateriga

Ethan Slater Cindy Ord / Getty Images

Us Weekly kinnitas 2023. aasta juulis, et Ariana (30) ja Slater (32) olid pärast kohtumist Ühendkuningriigi saates Wicked “uhiuus” suhtes. Ariana läks hiljuti oma kaks aastat vanast abikaasast lahku. Dalton Gomez, Kui Slater oma naisest lahutuse sisse andis, Lily J, kellega ta jagab samal kuul poega. (Ariana ja Gomez lõpetasid oma lahutuse 2024. aasta märtsis.)

“Nad on natuke vallatud [both] Südames teatrinohikud. Ta armastab seda tema juures. See on vastastikune,” rääkis üks insaider 2023. aasta novembris eranditult väljaandele Us paarist. “Nende suhe õitseb. See on ilma draamata vaevatu.

2023. aasta oktoobris rääkis eraldi allikas meile, et paar oli New Yorki kokku kolinud.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Ethan rääkis oma sõpradele ja peagi endisele naisele, et elab täiskohaga New Yorgis koos Arianaga,” rääkis sisering.

Ariana väljendas negatiivset suhtumist oma suhetesse Slateriga 2024. aasta veebruaris Twitchi Amazon Music Channeli saates “Zach Song Show” antud intervjuus.

“Ma arvan, et me ei pea laskuma üksikasjadesse, aga loomulikult on see rahuldamatu meeleheide, kirjeldamatu põrgulik tunne, kui näete inimesi, inimesi, keda sa armastad, ja sinust ja millestki muust on valesti aru saadud,” rääkis laulja.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *