Armas hetk kohtus Camilla oma kroonimise ajal oma “suurima fänniga”, kes “magas kaks ööd tänaval”, kuna kuninganna naljatas, et oli “kohutatud”, et tema külaline ei kummardanud

See on armas hetk, mil kuninganna Camilla kohtas oma “suurimat fänni”, enne nalja heitmist oli ta “kohkunud”, et ei teinud oma külalisega kummardust.

Tema Majesteet võõrustas eile Edela-Londonis Hampton Courti palees teisel iga-aastasel lugemissaali kirjandusfestivalil mõnda maailma juhtivat kirjanikku.

Hiljem tutvustas Ameerika põnevuskirjanik Harlan Coben kuningannat oma “suurimale fännile”, New York Timesi bestsellerite autorile Emily Giffinile, kes teatas, et kohtumine kuningliku perekonnaga on “elu au”.

11-kordne enimmüüdud autor paljastas ka, et ta magas tänaval, et heita pilk kuningannale tema kroonimise ajal 2023. aasta mais.

Kohtumisel kuninglikuga tegi ta kummarduse, enne kui vabandas Harlani nimel, et ta sama ei teinud. Avastades teda maailma olemusega, ütleb Camilla, et ka tema oleks Emily asemel “kohutav”, enne kui puhkeks magusalt naerma.

Seda armsat hetke, mida kuninganna Camilla jagab oma “suurima fänni”, New York Timesi bestsellerite autori Emily Giffiniga (pildil: kuninganna Camilla koos Ameerika põnevuskirjaniku Harlan Cobeni ja kirjaniku Emily Giffiniga)

11-kordne enimmüüdud autor kuulutas, et kohtumine kuningliku perekonnaga oli

11-kordne enimmüüdud autor kuulutas, et kohtumine kuningliku perekonnaga oli “elu au”

Vestlust alustas Harlan Coben, kes ütles kuningannale: “Soovin teile tutvustada Emily Giffinit, New York Timesi enimmüüdud autorit number üks, kes on teie suurim fänn – ja tal on väga hea meel teiega kohtuda.”

“See on eluaegne au,” lisas Emily. „Ma tulin teie kroonimisele. Ma lihtsalt imetlen sind nii väga,” jätkas ta.

Sellisest pakkumisest jahmunud Camilla küsis: “Kas sa tulid?” Mille peale Emily vastas: “Jah, ma magasin kaks ööd tänaval… see on mu elu au”.

Seejärel tänas autor kuningannat festivali korraldamise ja “kogu suure töö eest, mida olete teinud”.

Kuid asjad võtavad lõbusa pöörde, kui Emily jagab, et õpetas kunagi Harlanit Briti kuningliku perekonna tavade, eriti viisakate maneeride osas.

Kui Harlan tunnistab, et ta ajas reeglite meeldejätmisega sassi, võtab Emily enda peale vabandust eksimise pärast.

“Tal on nii kahju, et ta ei kummardanud enne teie käe surumist,” ütles naine. Seejärel lasi paar välja närvilise naeru.

Camilla irvitas seejärel: “Ma oleksin teie asemel kohkunud” ja naeris omaette.

Kohtumisel kuninglikuga tegi ta kummarduse, enne kui vabandas Harlani nimel, et ta sama ei teinud.  Näidates oma naljakat külge, ütles Camilla, et ta oleks ka

Kohtumisel kuninglikuga tegi ta kummarduse, enne kui vabandas Harlani nimel, et ta sama ei teinud. Näidates oma naljakat külge, ütles Camilla, et ta oleks ka “kohutav”, kui ta oleks Emily

Emily jagab, et õpetas kunagi Harlanit Briti kuningliku perekonna tavade, eriti viisakate kommete osas

Emily jagab, et õpetas Harlanit kunagi Briti kuningliku perekonna tavade, eriti viisakate kommete osas

Kuningannat oli pildil osalemas oma teisel iga-aastasel lugemissaalide kirjandusfestivalil, mis toimus eile Londoni edelaosas Hampton Courti palees.

Kuningannat oli pildil osalemas oma teisel iga-aastasel lugemissaalide kirjandusfestivalil, mis toimus eile Londoni edelaosas Hampton Courti palees.

Kuninganna Camilla osales eile Hampton Courtis oma kirjaoskuse festivali “igas aspektis”.

Kuninganna iga-aastane lugemissaalide festival toimus laupäeval, 8. juunil ning selle asutas Tema Majesteet kui sõltumatu heategevusorganisatsioon, et edendada lugemist ja kirjaoskust Ühendkuningriigis ja kogu maailmas.

Aasta pärast selle avaväljaannet, mis mängis saatejuhti Kuningas CharlesSir Derek Jacobi, Richard E Grant ja Dame Joanna Lumley – ja kuninganna on väidetavalt töötanud aastaringselt, et tagada selle suurepärane kvaliteet.

Sel aastal kohtus kuninganna kirjanikega ning rääkis Harlan Cobeni, Emily Giffini, Lee Childi ja Miriam Margolisega.

Ta arutas ka oma tegusat nädalat, millega tähistati D-päeva Prantsusmaal ja kuningas Charlesi tervist.

Sel aastal kohtus kuninganna kirjanikega ning rääkis Harlan Cobeni, Emily Giffini, Lee Childi ja Miriam Margolisega.

Sel aastal kohtus kuninganna kirjanikega ning rääkis Harlan Cobeni, Emily Giffini, Lee Childi ja Miriam Margolisega.

Camilla nägi kolmeveerandvarrukate ja lukuga detailidega maapikkuses tumesinises kleidis vapustav välja.

Camilla nägi kolmeveerandvarrukate ja lukuga detailidega maapikkuses tumesinises kleidis vapustav välja.

Tema Majesteedi kirjaoskuse heategevusorganisatsiooni The Queen’s Reading Room tegevjuht Vicky Perrin rõhutas, mida festival kuninganna jaoks tähendab, nimetades samal ajal seda tema “beebi”.

Sel nädalal Mailile rääkides ütles ta: “Tema Majesteet on tõesti olnud kaasatud, ta on nii fantastiline kunstide toetaja ja mõistab kirjandusfestivalide väärtust ja seda, kui palju neid Ühendkuningriigis hinnatakse.

“Tema ja mina oleme selle kallal aasta aega töötanud, et muuta see parimaks võimalikuks sündmuseks. Põrgatasime mõtteid ümber, kes peaks ilmuma, kellega rääkima, millised näitlejad võiksid olla kaasatud, millised kirjanikud peaksid kajastama.

‘See on väga tema laps. Ta küsib minult alati: “Kui palju meil praegu pileteid on?” – ja tundub, et täidame laupäeval 10 000 kohta, mis on hämmastav.

“Ta hoolib väga sellest, et see oleks õige ja see oleks võimalikult paljudele inimestele kättesaadav ja avatud.”

Kuninganna lugemissaali festival müüdi välja kümne tunniga ja oli sunnitud minema suuremale mahule.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *