Ashton Kutcher väidab, et AI kasutamine on filmitegemisel tõhus

Aston Kutcher. Jerrod Harris / Getty Images

Kui rääkida AI vs kunstnikust, Aston Kutcher Seisab tehnoloogia taga.

Hiljutisel vestlusel Google’i tegevjuhiga Dr Eric Schmidt 46-aastane Kutcher paljastas Los Angeleses Berggrueni salongis, et on katsetanud OpenAI generatiivse videotööriista Sora beetaversiooni – ja arvab, et see on samm filmitegemise jaoks õiges suunas.

“Saate luua mis tahes filmi, mida soovite [with AI]. Saate teha häid 10-, 15-sekundilisi videoid, mis näevad väga tõelised välja, ”ütles ta Entertainment Weeklyle. “Ikka teeb vigu. Füüsikast ikka päris täpselt aru ei saa. Mingi bowling on ikka olemas, aga kui vaadata selle põlvkonda, mis oli aasta tagasi, siis Soraga võrreldes kasvab see hüppeliselt. Tegelikult , sellel on kaadreid, mille kohta võiks öelda, et saaksite hõlpsasti kasutada suures filmis või telesaates.”

Kutcher väitis, et tehisintellekti kasutamine vähendaks televisiooni- ja filmitööstuse tootmiskulusid, kuna pole vaja maksta palka.

Ashton Kutcheril on aastate jooksul olnud tõusud ja mõõnad

Seotud: Ashton Kutcheri tõusud ja mõõnad aastate jooksul

Ashton Kutcher lõi 1998. aastal oma näitlejadebüüdi pargist välja – ja aastakümneid hiljem on Hollywood tema elust endiselt lummatud. Kutcher (täisnimega Christopher Ashton Kutcher) saavutas kuulsuse Michael Kelso rollis saates That ’70s Show, kus ta kohtus oma praeguse naise Mila Kunisega. Paari – need, kes jagavad […]

“Miks te lähete välja ja tulistate telesaates maja rajamist, kui saate teha rajamisvõtte vaid 100 dollari eest? See läheb teile maksma tuhandeid dollareid, et minna välja ja tulistada,” jätkas ta. m, hüpates sellest hoonest maha, ei vaja te selle tegemiseks kaskadööri – võite lihtsalt minna seda tegema [with AI]”

Näitleja lisas, et uus tehnoloogia on arenenum, võimaldades lõpuks vaatajatel “renderdada terve filmi”.

“Sa lihtsalt mõtled välja filmi idee, siis ta kirjutab stsenaariumi, siis sisestate stsenaariumi videogeneraatorisse ja see teeb filmi,” ütles ta. “Selle asemel, et vaadata filmi, mille keegi teine ​​on välja mõelnud, saan ma lihtsalt teha ja seejärel vaadata oma filmi.”

Ashton Kutcher väidab, et kasutades AI-d filmitegemisel, saate luua terve filmiNoam Galai / Getty Images Tribeca festivali jaoks

Kutcher väidab, et need, kes kasutavad endiselt traditsioonilisi filmitegemise viise, peavad paratamatult oma mängu täiustama, et konkureerida uusima tehisintellektiga.

“See, mis juhtuma hakkab, on rohkem sisukas, kui planeedil on silmamuna, mida tarbida. Nii et iga üks sisu on nii väärtuslik, kui saate inimesi selle vastu võtta,” ütles ta. “Nii peab vesijahuti katalüsaatori versioon millegi hea jaoks latt tõusma, sest miks Kas sa vaatad mu filmi, kui sa lihtsalt vaatad oma filmi?

Kutcheri kommentaarid tehisintellekti kohta said veebis inimestelt kiire tagasilöögi. Endine Rick and Morty kirjanik Katy Delaney plahvatas 70ndate Show alum, et rebis allolevaid töötajaid ja “kannibaliseerisite oma tööstuse, sest mängisite Steve Jobsi jaburas filmis ja arvate, et olete nüüd tehnikageenius”.

Ta jätkas: “Kui eemaldate mis tahes inimese koostööl ja loomingulisest tegevusest, kaotate sõna otseses mõttes inimlikkuse. Õõnes, loll, mõttetu kest. Televiisoril on sama palju kunstilisi väärtusi kui nõudepesusebil.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

stsenarist J. Filiatrout Kutcheri sihiks kirjutas ta: “Kujutage ette, et Ashton Kutcher astub nüüd võtteplatsile pärast seda, kui ta tuli välja ja vihjas, et meeskond kaotab töö ja nälgib. Julge valik, semu.”

Seotud: Kuulsused, kes olid SAG-AFTRA piketijoonel

Hollywoodi suurimad nimed näitavad üles toetust käimasolevale SAG-AFTRA streigile, liitudes ametiühingukaaslaste piketiga. Juulis hääletas ametiühing, mis esindab enam kui 160 000 tele- ja filminäitlejat, pärast filmi- ja televisioonitootjate liidu (AMPTP) streiki. […]

kirjanik Steve Rudzinski nimetas seda “veidraks võtmiseks”, jagades, et ta “saab nüüd oma filme teha, tehes oma filme, kuid ma vaatan endiselt teisi filme.” Brett Nicholson lisades: “Ma pigem renderdaksin täiesti teistsuguse Ashton Kutcheri.”

Kutcheri kommentaarid tulid 2023. aasta SAG-AFTRA streigi ajal, kus ametiühing võitles muuhulgas ka tehisintellekti piirangute eest. Nende üks olulisemaid nõudeid oli, et stuudio peab saama näitlejatelt loa enne, kui ta hakkab kasutama neile sarnast materjali. Samal ajal oli see WGA jaoks streigi ajal mures. Mõlemad ametiühingud kehtestasid lõpuks oma uutesse lepingutesse tehisintellekti piirangud, saavutades samal ajal AMPTP-ga kokkuleppe.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *