Austin Butler omaks nahast “The Bikeriders” esteetikat

Austin Butler Don Arnold / WireImage / Getty Images

Austin Butler Ta on bikerite ajastul.

32-aastane Butler nägi neljapäeval, 6. juunil Sydneys väljaandele Bikeriders peetud pressikonverentsil välja sama lahe kui kunagi varem, kui ta poseeris Harley Davidsoni mootorrattaga. Butler nõjatus autosse ja kõigutas nahktagi, pruuni ja punase graafilise T-särki ning sirgeid musti teksaseid.

Butler tõstab meeskonda hõbedase käevõru ja võitlussaabastega. Tema blondid juuksed olid vormitud volüümikate kortsudega.

Hiljem neljapäeval nägi Mootorrattaklubi Outlaws MC põnevusfilmis Bennyt kehastav Butler Sydneys filmi Bikeriders esilinastusel osaledes terav välja. Näitleja kandis klanitud tumesinist ülikonda, millel olid valged triibud. Ta tõstis ansamblit karge valge nööbiga ülaosa ja tumeda lipsuga.

Juhend 2024. aasta suve suurimate kassahittide filmide kohta Twister Deadpool ja Wolverine ning 086 muud

Seotud: Meie täielik juhend suve suurimate kassahittide kohta

Jay Maidment/20th Century Studios/MARVEL; Dan McFadden/CTMG, Inc; Alates universaalsetest märuseiklustest kuni südantlõhestavate romantikateni – sellel aastal leidub suviseid kassahitte igat tüüpi kinefiili jaoks ja meie nädalalehes on nende täielik juhend. Hooaja potentsiaalselt oodatuim film Furiosa: A Mad Max Saga on viies. […]

Bikeriders esilinastub kinodes reedel, 21. juunil. Tom Hardy, Mike Feist, Jody Comer Ja mängige rohkemates filmides.

Austin Butler võtab nahkjakkide ja mootorrataste puhul omaks biker-esteetika

Austin Butler Brendan Thorne / Getty Images

Butler on tuntud selle poolest, et sukeldub täielikult näitlejarolli. Kui ta valmistub mängima Elvis Presley 2022. aastal esilinastuva kassahiti Elvis puhul jagas Butler, et ta pole oma sõprade ega perega rääkinud “umbes kolm aastat”.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Mul oli kuid, mil ma ei rääkinud kellegagi,” ütles ta ühes saates Variety Actors. “Ja kui ma seda tegin, oli ainus asi, millele suutsin mõelda, Elvis.”

Mida Austin Butler ütleb oma hääle muutmise kohta

Seotud: Mida ütleb Austin Butler oma “Elvise” hääle kohta

Kuningas ei pääse põgenema! Austin Butler läbis intensiivse koolituse, et valmistuda oma rolliks 2022. aasta Elvis Presley eluloofilmis – ja tema hääl pole sellest ajast peale olnud endine. 2019. aasta juulis teatati, et legendaarse varalahkunud muusiku rolli hakkab mängima Once Upon a Time … Hollywoodi näitleja. […]

Butler selgitas, et rääkis Elvise häälega “kogu aeg”, isegi oma pereliikmetega vesteldes. “Siis ma räägin oma õega ja ta peab seda kuulma,” ironiseeris ta.

Pärast filmimist avastas Butler end ikka veel varalahkunud laulja aktsendiga rääkimas. 2024. aasta jaanuaris paljastas ta, et töötas enne Apple TV+ jaoks mõeldud Masters of the Airi filmimist oma tooni muutmiseks koos murdetreeneriga. “Alustasin nädal hiljem [wrapping Elvis]” ütles ta intervjuus saates The Late Show Stephen Colbertiga. “See oli peaaegu liiga kiire… Mul oli dialektitreener, kes aitas mul kõlada nagu Elvis.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *