Ava Phillippe tähistab Pride’i kuud tagasilöögivõimalustega

Ava Philip (Foto John Kopaloff / Getty Images)

Ava Philipnäitlejanna tütar Reese WitherspoonPride-kuu sai alguse tagasivaatefotoga tema roosade juuste ajastust.

“Kunagi ammu ütles üks tüdruk Internetis, et “sugu on mis iganes”, viidates tema enda seksuaalsusele,” kirjutas 24-aastane Ava laupäeval, 1. juunil Instagrami vahendusel koos uhke fotoga temast järve ääres. lipp, juuksed roosaks värvitud.

“Paljud võtsid ta sõnad kontekstist välja, kuid ta teadis, mida mõtles. Igatahes on see tema 2024. aasta Pride’i kuu esimese päeva postitus. 🌈✨🪩🫶🏻,” lõpetas ta.

Oma pealkirjas viitas Ava kommentaarile, mille ta tegi 2022. aasta jaanuaris oma Instagrami Story vahendusel Q&A ajal, kus temalt küsiti, kas ta eelistab “poisse või tüdrukuid”. Ava vastab juhuslikult, et teda tõmbavad inimesed! ja sulgudes lisati “soost sõltumata”.

Parimad fotod Reese Witherspoonist koos oma 3 lapsega aastate jooksul: vaadake armsaid perepilte

Seotud: Parimad fotod Reese Witherspoonist koos oma 3 lapsega aastate jooksul

Kuigi Reese Witherspoonil on ulatuslik CV, nimetab ta lapsevanemaks olemist üheks oma suurimaks saavutuseks. Legally Blonde’i staar sai esmakordselt emaks 1999. aasta septembris, tervitades tütart Ava koos tollase abikaasa Ryan Phillippe’iga. Paar, kes oli abielus aastatel 1999–2006, sünnitas seejärel 2003. aasta oktoobris poja Deaconi. Hoolimata seitsmest lahutusest […]

Vahetult pärast seda, kui ta neid kommentaare tegi, käsitles Ava selle tulemusel saadud “vaenulikke” sotsiaalseid sõnumeid. “Kiire meeldetuletus: ma saan ja blokeerin profiile, mis kommenteerivad minu postituste all fantaasiaid/vaenu õhutavaid sõnumeid,” kirjutas mõjutaja ja kunstnik toona oma Instagrami Story vahendusel. “Minu Instagrami profiil ei ole julmuse/vihakõne koht ja ma kavatsen teha kõik endast oleneva, et see nii jääks. Rahuarmastus.”

Ava on veebivihkajatega suhtlemisel palju kogemusi. Ta pöördus eelmisel kuul TikTokis oma kriitikute poole pärast seda, kui tema tätoveeringut kritiseeriti. (Aval on käel neli tätoveeringut: must “tunnusta üks” pilet, lill ja veel üks peen sümbol randmel. Lisaks on tal vasakul käel kolm linnutätoveeringut, samuti sulg ja kest.)

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Videos mängib ta rakenduses populaarset heli, mis ütleb: “Päeva lõpuks pole oluline, mida keegi arvab peale teie.” Ta kirjutas video pealkirjaks: “Kui võõrad võrgus ütlevad, et nad vihkavad mu tätoveeringut… 🤷🏼‍♀️ #wronggirl #sorrynotsorry.”

Ava Phillippe ja Reese Witherspoon

Seotud: Iga kord, kui Reese Witherspoon ja Ava Phillippe panevad meid kahekordselt tegema

Sai selle oma emalt! On vaieldamatu tõsiasi, et Reese Witherspoon ja tema tütar Ava Phillippe on peaaegu identsed. Tõsiselt, see duo teeb meid regulaarselt topelt. Ja selgub, et Witherspoon fännab tohutult, et tal on tütarlaps, kes on tema tütar. “Mulle meeldib vigu teha […]

Esimest korda demonstreeris ta oma kehakunsti koos Witherspooniga Beverly Hillsis toimunud Tiffany & Co pidustusel. (Witherspoon jagab Avat ja poega Deaconit, 20, endise abikaasaga Ryan Philip. Samuti jagab ta endise abikaasaga 11-aastast poega Tennessee Jim Toth.)

Ava peab oma eraldatud suhtumist “veebivõõrastesse” õppetunniks, mille ema talle andis. “Lõunamaades, eriti naiste seas, on suur ütlus” päris sama ilus. Alati, kui see mulle pähe tuleb või ma näen inimesi, kes teisi internetis nende välimuse pärast kritiseerivad, mõtlen alati, et sa oled täpselt nii ilus, kuivõrd teisi kohtled,” rääkis ta aprillis väljaandele People. “Ma arvan, et kui sa oled hea inimene, siis sa särad seestpoolt.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *