Avril Lavigne ühineb endise abikaasaga laval, et laulda Vegases Yoga 41

Avril Lavigne ja Derrick Whibley. Getty Images (2)

Vesi silla all Avril Lavigne’ile ja tema eksabikaasale Derrick Whibleyle.

39-aastane Lavigne ühines MGM Grand Garden Arena laval Sum 41 bändi Whibleyga (44), et esitada laupäeval, 1. juunil Las Vegases oma bändi duetti “In Too Deep”.

“Meil on täna õhtul erikülaline ja ta mängib kitarri ühes minu lemmikbändis ja ühes teie lemmikbändis,” ütles Lavigne enne laulu Kerangi kohta!

Ta lisas: “Daamid ja härrad, palun loobuge sellest Derycki pärast summast 41!”

Lavigne, kes praegu tuuritab maist septembrini Põhja-Ameerikas ja Kanadas oma Greatest Hits Touri raames, oli rokkstaariga abielus aastatel 2006–2010. Kuigi nende abielu ei kestnud, tegid nad koostööd Lavigne’i 2011. aasta albumil Goodbye Lullaby. Endine paar abiellus 2013. aastal Chad Kroegeriga, enne kui 2015. aastal lahku läks.

Eelmisel kuul ütles “Complicated” laulja podcastis “Cal Her Daddy”, kui temalt küsiti tema romantilise elu kohta, et ta on suhtes ülihea.

“Kas sa näed praegu kedagi?” küsis saatejuht Alex Cooper Lavigne’ilt, kes vaikis. “Nüüd ma tean, isegi kui sa oleks, ei ütleks sa mulle kunagi. Võib-olla? Olgu.”

Avril Lavigne liitub Las Vegases 41 duetiga endise abikaasa Derrick Whibleyga

Avril Lavigne ja Derrick Whibley. Dennis Trusello / WireImage

Seejärel avas laulja oma ideaalse partneri kohta. “Ma arvan, et kõige tähtsam on leida keegi, kellega sa sobid, sest sa võid olla kaks erinevat suurepärast inimest. Aga kui sa ei sobi, siis sa ei saa läbi,” ütles Lavigne kõlab klišeena, sest kui sul seda pole, ei tunne sa end kunagi suhetes maatuna ja lähed keerlema, nii et see pole tervislik.

Viimati Lavigne’i armueluga seotud nimi on Tyga. Us Weekly andmetel läks endine paar lahku millalgi eelmisel aastal pärast on-ja-off-suhet.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Avril ja Tyga läksid mõni aeg tagasi lahku,” rääkis üks insaider 2023. aasta oktoobris ajalehele Us Weekly. “Siin ei juhtunud midagi konkreetset, nende suhe jooksis lihtsalt omasoodu.”

Teine allikas ütles meile, et “nende vahel ei olnud halba verd”, lisades, et “see oli puhas lahkuminek” ja et nad “ei ole sellest ajast peale rääkinud oma tiheda ajakava tõttu”.

Sel märtsis ütles üks allikas meile eranditult, et nad “ei kujutanud ette, et romanss juhtub ja see oli täiesti ootamatu”, lisades: “Neil pole õrna aimugi, kuhu asjad arenevad, kuid nad naudivad koos aega veeta. Neil on suurepärane keemia. .”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *