Baarmen kinnitab, et Justin Timberlake jõi American Hotelis ühe joogi

Justin Timberlake Kevin Mazur / Getty Images iHeartRadio jaoks

New Yorgi hotelli American baarmen kinnitas seda Justin Timberlake ” jõi” asutuses enne DWI vahistamist teisipäeval, 18. juunil.

Nimeta töötaja rääkis laupäeval, 22. juunil ajakirjaga PEOPLE, kirjeldades üksikasjalikult 43-aastase mehe liigutusi, toetades laulja väidet, et tal oli lihtsalt “martini”.

Teine töötaja Ameerika hotellis Sag Harboris ütles müügikohale, et “Kui ta jõi rohkem, ei olnud see siin.”

Timberlake arreteeriti DWI-ga seotud süüdistuste alusel Hamptonsis ja võeti esmaspäeval, 17. juunil vahi alla, süüdistatuna joobes juhtimises.

Justin Timberlake'i vaidlused aastate jooksul: petmisskandaalid, Nipplegate ja palju muud

Seotud: Justin Timberlake’i aastate suurim poleemika

Justin Timberlake on oma karjääri jooksul tähelepanu keskpunktis üle elanud palju torme. Pärast Star Searchis ja The All New Mickey Mouse Clubis alustamist lõi Timberlake koos MMC näitlejate Jesse Chase’i, Lance Bassi, Joey Fatone’i ja Chris Kirkpatrickuga ‘NSync’i. Grupi hiilgeaegadel tekitas pealaulja Timberlake romantika Britney Spearsiga. oda […]

Sag Harbori politseijaoskond tegi Timberlake’i vahistamise kohta avalduse. „18. juunil 2024 kell 0.37 Justin R. Tennessee’st. 43-aastast Timberlake’i täheldati sõitmas 2025. aasta BMW-ga Madisoni tänaval lõunasuunas, kuid ei peatunud korralikult välja pandud stoppmärgi juures ega hoidnud oma sõidurada. reisimisest.”

See jätkas: “Sag Harbor Village’i politseijaoskonna politseinik algatas liiklusseisaku ja uurimise käigus tehti kindlaks, et hr Timberlake juhtis oma sõidukit joobeseisundis.”

CNN-i hankitud kohtudokumentide kohaselt ütles Timberlake, et kui politsei liikluspeatuses silmitsi seisis, “tal oli martini ja ma läksin oma sõprade majja.” Väljaande teatel olid laulja silmad “verd täis ja klaasjad” ning “tema hingeõhus oli tugev alkohoolse joogi lõhn”.

Väidetavalt märkis Sag Harbour Village’i politseiosakonna ametnik, et lisaks Timberlake’i “lohmakale kõnele” oli ta “ebakindel ja sooritas halvasti kõik standardiseeritud välikatsed”.
Timberlake keeldus kolmel korral ka alkomeetri testist.

Staari advokaat, kes on praegu teel oma Forget Tomorrow maailmaturneele ja kavatseb sel nädalal New Yorgi Madison Square Gardenis mitu etteastet esineda, kavatseb lauljatari vahistamise kohta “palju öelda” kaitsma. .

“Ootan hr Timberlake’i jõulist kaitsmist nendes väidetes,” ütles advokaat. Edward Burke Jr ütles kolmapäeval, 19. juunil väljaandele Us Weekly tehtud avalduses. “Mul on sobival ajal rohkem öelda, kuid praegu ootan ringkonnaprokuröri täielikku avastust.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Timberlake’i vahistamise ajal peeti üleöö kinni ja ta anti päeva alguses Sag Harbor Village’i kohtusse. Ta vabastati tema enda äratundmisel kell 9.30.

“Sexybacki” laulja rääkis juhtunust reedel, 21. juunil Chicago United Centeris laval.

“See on olnud raske nädal,” ütles Timberlake oma “Isekas” etteastet tutvustades. “Ma tean, et mõnikord on mind raske armastada, aga sa armastad mind ja ma armastan sind õigesti.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *