Below Deck on aasta suurim draama Vahemerel

Niipea, kui astud alumise teki Vahemere tšarterjahi pardale, on üks asi garanteeritud: palju draamat. Bravo jooksu ajal armastatakse meeskonnaliikmeid Kapten Sandy Yan, Hannah Ferrier, Malia valge ja paljud teised teavad, kuidas üksteisega pead kokku lüüa – seda kõike selleks, et pakkuda kvaliteetset jahisõidukogemust.

Hannah on peastjuardess etenduse algusest saadik (see on Bravo originaalfilmi Below Deck järeltulija) ja on pea kõigi pardalviibijatega päid löönud. Hannah võitleb paljude liikmetega, sealhulgas oma sisemise meeskonnaga Casey Cohen, juuni Foster ja viimasel ajal Lara Flumiani.

5. hooaja juhtmängija superjahil Wellington, Pete Hunziker, vallandati 2020. aasta juunis pärast rassistliku meemi postitamist Instagrami kaudu. Kuna intsident leidis aset pärast filmimise lõpetamist, ei vallandatud Pitti purjetamistöölt. Pigem tuli tema karistus ülalt. “Bravo ja 51 Minds toimetavad saadet, et vähendada tema esinemist tulevaste osade jaoks,” kirjutas võrgustik tollases avalduses.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Samal ajal kui hooaeg jätkub Pittist Little’i, on esile tõstetud teised süžeed – sealhulgas Hannah paneb Valiumi pardale.

Sirvige allolevat galeriid Deck Maidi kõige dramaatilisemate hetkede jaoks.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *