Ben Affleck ja Jennifer Lopez müüvad abielutülide keskel oma LA kodu maha

Jennifer Lopez ja Ben Affleck. Stefania D’Alessandro / Getty Images

loll Ja Jennifer Lopez Nad soovivad oma ühist Los Angelese kodu maha müüa, kuna nende abielulahingud jätkuvad, ütleb allikas Us Weeklyle.

Häärberit, mille paar ostis 2023. aastal 60 miljoni dollari eest, näidatakse ostjatele vaatamata sellele, et see pole avalikult turul noteeritud. Esimesena teatas uudisest TMZ.

38 000 ruutjalga maja asub viiel aakril ja seal on “12 magamistuba, 24 vannituba, 12-auto garaaž ja bassein, lisaks spordikompleks korvpalli ja hapupalliga, jõusaal ja poksiring.”

Oleme kommentaaride saamiseks pöördunud Lopezi ja Afflecki poole.

Ben Affleck ja Jennifer Lopez: Algse Jennifer Lopezi romantika ajaskaala

Seotud: Ben Affleck ja Jennifer Lopez: Jenniferi romantika ajaskaala

Sõna “beefer” võib hõlmata tagasivaateid härmatise huuleläike ja liblikaklambrite juurde, kuid lõpuks tuleb kõik tagasi stiili. Ben Affleck ja Jennifer Lopez said pärast peaaegu 20 aastat taas kokku ja nende romantika vallutas esmakordselt kogu maailma. Paar lõi esimest korda kokku õnnetu Gigli võtteplatsil 2002. aastal. filmi […]

Uudised maja müügist tuleb 54-aastase Lopezi kannul, kes tühistas oma This Is Me … reaalajas ringreisi eelmisel kuul. Uudisest teatati fännidele Live Nationi ja Lopezi fännide uudiskirja kaudu, lisades, et laulja “võtab aega, et olla oma laste, pere ja lähedaste sõpradega”.

Lopez omalt poolt jagas meilis oma tundeid.

“Olen täiesti valus ja laastatud, et teid alt vedasin,” kirjutas ta. „Palun teadke, et ma ei teeks seda, kui ma ei peaks seda absoluutselt vajalikuks. Ma luban, et jõuan teieni ja oleme jälle kõik koos. Ma armastan teid kõiki nii väga. Järgmise korrani…”

Ben Affleck ja Jennifer Lopez tahavad abielutülide keskel maja maha müüa

Ben Affleck ja Jennifer Lopez. Arturo Holmes / Getty Images

Mõni päev pärast turnee tühistamist pöördus Lopez oma fännide poole ja tänas neid selle eest, et nad tõstsid tema Netflixi filmi Atlas maailmas esikohale.

“Võib tunduda, et maailmas on praegu palju negatiivsust, kuid ärge laske väheste häältel summutada tõsiasja, et seal on palju armastust,” kirjutas ta juunikuu saates “On the JLO”. “uudiskiri. “Aitäh, aitäh, aitäh! Ma armastan teid kõiki nii väga.”

Maikuus levisid kuulujutud, et Lopez ja 51-aastane Affleck on kividel. Hiljem samal kuul teatasime, et Affleck kolis nende Beverly Hillsi elukohast välja “mitu nädalat tagasi”. Ei Affleck ega Lopez pole seda sammu avalikult käsitlenud.

Ben Affleck:

Seotud: Mida Ben Affleck ja Jennifer Lopez oma suhte kohta ütlevad

Jennifer Lopezi ja Ben Afflecki suhe inspireeris tema 2002. aasta hitti “Dear Ben” ja nende romantika pakkus veelgi rohkem inspiratsiooni, kui see kaks aastakümmet hiljem taaselustati. Paari seoti esmakordselt 2000. aastate alguses, kui Lopez kinnitas oma kihlumist Diane Sawyeriga 2002. aasta novembris. Lõpuks katkestasid mõlemad oma abielu. […]

“Nende probleemid said alguse paar kuud tagasi, kui Jen hakkas töökohustusi suurendama ja oma ringreisiks valmistuma,” rääkis allikas toona ainult Usile. “Jane on tööle väga keskendunud. Nad on enamasti kahel täiesti erineval lehel.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Lisaks ringreisile on Lopez sel aastal võtnud ette mitmeid projekte, sealhulgas tema uusim film This Is Me… Now: A Love Story ja Atlas ning tema Amazoni dokumentaalfilm The Greatest Love Story Never Told, milles osales Affleck.

Vaatamata spekulatsioonidele abieluprobleemide üle, on paari märgatud mitmel korral koos, sealhulgas koos LA-s ringi sõitmas ja Afflecki tütre Violeti keskkooli lõpupeol osalemas.

Amanda Williamsi ja Andrea Simpsoni reportaažidega

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *