Ben Affleck ja Jennifer Lopez osalevad poja lõpetamisel eraldi: aruanne

Jennifer Lopez ja Ben Affleck. Christopher Polk / Kuldgloobused 2024

loll Ja Jennifer Lopez Ta osales kolmapäeval, 12. juunil oma 12-aastase poja Samueli lõpetamisel, kuid TMZ andmetel eraldi.

Väljaande hankitud fotodel on Lopez (54) koos oma kaksikutega Max ja Em (16) ning Affleck (51) koos emaga, Chris Ann Boldt. Jennifer Garner Samueli ema ja Afflecki endine naine olid samuti kohal koos tema ja Afflecki kahe teise lapse, 18-aastase Violeti ja 15-aastase Seraphinaga.

Affleck ja Lopez, kelle abielu on väidetavalt kaljudel, “hoidsid oma peresid lahus” ja läksid TMZ andmetel oma teed.

Us Weekly pöördus kommentaaride saamiseks Afflecki ja Lopezi esindajate poole.

Ben Affleck ja Jennifer Lopez: Algse Jennifer Lopezi romantika ajaskaala

Seotud: Ben Affleck ja Jennifer Lopez: Jenniferi romantika ajaskaala

Sõna “beefer” võib hõlmata tagasivaateid härmatise huuleläike ja liblikaklambrite juurde, kuid lõpuks tuleb kõik tagasi stiili. Ben Affleck ja Jennifer Lopez said pärast peaaegu 20 aastat taas kokku ja nende romantika vallutas esmakordselt kogu maailma. Paar lõi esimest korda kokku õnnetu Gigli võtteplatsil 2002. aastal. filmi […]

Paar, kes abiellus 2022. aasta juulis, müüb 2023. aastal ostetud Beverly Hillsi häärberit 60 miljoni dollari eest. Ei ole avalikult loetletud. TMZ teatas esimest korda uudisest laupäeval, 8. juunil.

Mais rääkis allikas meile, et Affleck kolis mõisast “mitu nädalat” välja, kuna spekuleeriti, et paar kavatseb lahku minna. Ei Affleck ega Lopez pole kolimisest avalikult rääkinud.

Jennifer Lopez Ben Afflecki paaristiilDavid Fisher / Shutterstock

“Nende probleemid said alguse paar kuud tagasi, kui Jen hakkas töökohustusi suurendama ja oma ringreisiks valmistuma,” rääkis allikas Usile ainult mais. “Jane on tööle väga keskendunud. Nad on enamasti kahel täiesti erineval lehel.”

Affleck ja Lopez asusid hiljuti ühisele rindele, et tähistada tütar Violeti keskkooli lõpetamist. Paar osales koos Violeti peol 30. mail Garneri kodus.

Väidetavalt lahkus paar ürituselt koos ja naasis Afflecki üüripinnale. Daily Mail avaldas 31. mail fotod, millel on näha Lopezi lahkumist Afflecki kodust musta Cadillac Escalade’iga koos oma assistendiga.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kumbki staar ei ole otseselt kommenteerinud spekulatsioone nende abielu staatuse kohta, kuid Lopezilt küsiti 22. mail Mehhikos tema viimase filmi “Atlas” pressikonverentsil, kas “kuulujutud” vastavad tõele.

“Noh, me ei tee seda. Tänan teid väga. Me hindame seda väga,” ütles Lopezi kostaar Simu Liusekkus vahele.

“Te teate seda paremini,” ütles Lopez sotsiaalmeedias jagatud klipis reporterile.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *