Ben Affleck ja Jennifer Lopez tegid 4-tunnise külastuse oma müüdavale kodule: teatage

Ben Affleck ja Jennifer Lopez. Fraser Harrison / Getty Images

loll Ja Jennifer Lopez Page Sixi andmetel tegi Los Angelese põliselanik pühapäeval, 9. juunil neljatunnise külastuse koju, mida nad müüvad.

Väljaanne sai fotod 51-aastasest Affleckist, kes pühapäeva õhtul musta Mercedesega Beverly Hillsi häärberist lahkus. Fotograafid ütlesid lehele Six, et Affleck viibis 54-aastase Lopeziga kodus kella 17–21 kohaliku aja järgi.

Üks allikas ütles esmaspäeval, 10. juunil väljaandele Us Weekly, et paar, kes abiellus 2022. aasta juulis, müüb abieluprobleemide keskel 2023. aastal ostetud kodu 60 miljoni dollari eest.

TMZ teatas esmalt, et kodu näidati potentsiaalsetele ostjatele vaatamata sellele, et see ei olnud ametlikult turul.

Ben Affleck ja Jennifer Lopez: Algse Jennifer Lopezi romantika ajaskaala

Seotud: Ben Affleck ja Jennifer Lopez: Jenniferi romantika ajaskaala

Sõna “beefer” võib hõlmata tagasivaateid härmatise huuleläike ja liblikaklambrite juurde, kuid lõpuks tuleb kõik tagasi stiili. Ben Affleck ja Jennifer Lopez said pärast peaaegu 20 aastat taas kokku ja nende romantika vallutas esmakordselt kogu maailma. Paar lõi esimest korda kokku õnnetu Gigli võtteplatsil 2002. aastal. filmi […]

38 000-ruutjalga maja asub viiel aakril ja sisaldab “12 magamistuba, 24 vannituba, 12-auto garaaž ja bassein, lisaks spordikompleks korvpalli ja hapupalliga, jõusaal ja poksiring.”

Mais rääkis allikas Us Weeklyle, et Affleck kolis mõisast välja “mitu nädalat tagasi”, kuna spekuleeriti, et paar oli kividel. Ei Affleck ega Lopez pole seda sammu avalikult käsitlenud.

2022. aasta meeldejäävamad fotod: Kim Kardashian, kuninglikud perekonnad ja palju muudJennifer Lopezi/On The JLO loal

“Nende probleemid said alguse paar kuud tagasi, kui Jen hakkas töökohustusi suurendama ja oma ringreisiks valmistuma,” rääkis allikas Usile ainult mais. “Jane on tööle väga keskendunud. Nad on enamasti kahel täiesti erineval lehel.”

Sellest ajast peale on Lopez tühistanud oma This Is Me… Live Touri, et “oma laste, pere ja lähedaste sõpradega aega veeta,” ütles tuuri korraldaja Live Nation tellijatele saadetud meilis.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Ben Affleck:

Seotud: Mida Ben Affleck ja Jennifer Lopez oma suhte kohta ütlevad

Jennifer Lopezi ja Ben Afflecki suhe inspireeris tema 2002. aasta hitti “Dear Ben” ja nende romantika pakkus veelgi rohkem inspiratsiooni, kui see kaks aastakümmet hiljem taaselustati. Paari seoti esmakordselt 2000. aastate alguses, kui Lopez kinnitas oma kihlumist Diane Sawyeriga 2002. aasta novembris. Lõpuks katkestasid mõlemad oma abielu. […]

“Olen täiesti valus ja laastatud, et teid alt vedasin. Palun teadke, et ma ei teeks seda, kui ma ei peaks seda absoluutselt vajalikuks,” ütles Lopez erisõnumis. “Ma luban, et teen selle teiega tasa ja oleme jälle koos Ma armastan teid kõiki kuni järgmise korrani.

Eelmisel nädalal pöördus Lopez otse oma fännide poole keset kasvavaid kuulujutte tema abielu kohta ja tänas fänne, et nad tegid oma viimase Netflixi filmi Atlas, mis on platvormi vaadatuim film.

“Võib tunduda, et maailmas on praegu palju negatiivsust, kuid ärge laske mõne inimese häälel summutada tõsiasja, et seal on palju armastust,” kirjutas ta oma saates “On the JLO”. ” uudiskiri kolmapäeval, 5. juunil. “Aitäh, aitäh, aitäh!! Ma armastan teid kõiki nii väga.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *