Ben Platt, Girl in Red ja teised kuulsused jagavad, mida Pride nende jaoks tähendab

Laurie Hernandez, Colton Underwood ja Ben Platt. Getty Images (3)

See on ametlikult uhkuse kuu ja kuigi juuni võib tunduda ühe pika vikerkaarega täidetud paraadina, on see ka aeg järelemõtlemiseks ja kogukonnaks.

Nii nagu meiegi, mõtisklevad paljud kuulsused selle üle, mida Pride’i kuu nende jaoks tähendab ja kuidas tähistamine on aja jooksul arenenud.

“Kasvasin üles väga kristlikus, konservatiivses perekonnas ja mäletan, et mõtlesin: “Noh, pole ühtegi kuud,”” kantrilaulja ja American Idoli vilistlane. Brook Eden rääkis ajalehele Us Weekly CMA Festis Nashville’is. “Ma olin see inimene kuni 14-aastaseks saamiseni ja kohtusin oma esimese geisõbraga ja ütlesin:” Oh, sa pead palju läbi elama, et olla uhke selle üle, kes sa oled, ja ma saan sellest nüüd palju rohkem aru.

Hoolimata sellest, et Eden kartis oma seksuaalsuse tõttu kantrimuusika karjääri, tuli 35-aastane lõpuks ise välja ja on nüüd oma naisega õnnelikus abielus. Hillary Hoover.

“Olime naisega viis aastat kapis,” lisab Eden. “Nii et minu jaoks on Pride’i kuu nii oluline, et selgitada neile, miks on oluline olla uhke selle üle, kes te olete. … Sa pead läbima terve teekonna, et ennast armastada ja aktsepteerida. Ja kui sinna jõuate, kaasneb sellega palju uhkust.”

Jätkake kerimist, et Edenist ja kuulsustest rohkem kuulda Lori Hernandez, Colton Underwood Ja Ben Platt Pride’i kuu tähtsusest:

David Archuleta

Pärast seda, kui see oli 2021. aastal imelik, David Archuleta Lahkus mormoonide kirikust – kuhu ta oli kuulunud suurema osa oma elust – ja saavutas oma identiteedi tagasi. Nüüd jagab American Idoli 7. hooaja vilistlane oma uhkust ja räägib oma tõtt selliste lauludega nagu “Hell Together” ja “Afraid to Love”.

Archuleta rääkis meile iHeartRadio ja P&G üritusel Can’t Cancel Pride, et kuna LGBTQIA+ küsimused polariseerivad endiselt rahvast, on veelgi olulisem olla “uhke ja näidata ennast ning olla nähtav, eriti konservatiivsetest kogukondadest pärit inimeste jaoks”.

Archuletta jätkas LGBTQIA+ kogukonnaga laiemalt rääkides: „Oleme siin ja oleme siin, et teid toetada. Oleme siin selleks, et tunda end nähtavana. Ja me jätkame seda, mida teeme, et aidata teil tunda, et teil on kindel tulevik ja pidulik tulevik. … Ootan rohkem.

Lori Hernandez

Laurie Hernandezi kuulsused jagavad, mida uhkus nende jaoks tähendabDominic Bindle / Getty Images

“Uhkuse kuu on midagi, mida nägin teismelisena sotsiaalmeedias ja mille pärast tundsin suurt FOMO-d,” räägib autor ja endine võimleja Hernandez. “See oli, keegi teist ei tea, aga ma ei tea, kuidas seda lõhet ületada. Ma olin hirmul. Ma ei rääkinud kunagi nooremana kellelegi. Ma olin nagu: “Ma ei tea, kuidas ma sellesse sobitun.”

Hernandez jätkas: “Minu südame teeb alati soojaks näha Pride’i postitusi, mis ütlevad: “Neile, kes pole veel midagi öelnud: see on ikka teie pidu.” Mu süda sulab, kui seda meenutan.”

Kahekordne olümpiakuld tuli avalikuks 2022. aasta detsembris, kui jagas Instagrami postitust, millega tähistas oma elukaaslasega oma kaheaastast juubelit. Charlotte Drurykes on ka olümpiavõimleja.

“Ma arvan, et see, kui saate nautida asju koos sõprade ja perega ning ümbritseda end inimestega, keda armastate, armastate ja toetate, on minu arvates parim viis tähistada. [Pride]lisas Hernandez.

Mässaja Wilson

“Ausalt öeldes olin ma kaasosaline isegi enne, kui olin samasooliste suhtes,” Mässaja Wilson rääkis meile, reklaamides oma uut mälestusteraamatut “Rebel Rising” ja oma partnerlust Zevoga. “Mul ei ole olnud geisuhtest väljumisele negatiivseid reaktsioone. Ja ma arvan, et see pole mõne inimese puhul nii.”

Wilson jätkas: “Praegu on teistsugune aeg ja see on olnud väga positiivne. Tore on näha kõiki Pride’i asju.”

Evie Audley

Drag queen Evie Audley Plaan võib olla tähistada Pride’i sõpradega kohtudes ja “võõrastega läbi ajades”, kuid RuPauli tšempion tunnistab ka Pride’i kuu poliitilist jõudu.

“Minu lemmik asi Pride’i juures on see, et see on sõna otseses mõttes teie olemasolu tähistamine,” rääkis Audley meile oma uut raamatut “All About EV: Into the Oddity” reklaamides. “[It can be] Kasutatakse protestiaktina. Nii et ma olen põnevil, et saan ringi käia ja olla kõigi nende muude koomiksite ja protestidega väga nähtav ning proovida teha asju, mida me tahame näha maailmas muutumas.”

Brook Eden

Lisaks oma teekonna jagamisele Pride’iga ja oma seksuaalsusele puudutas Eden ka kaasatuse tähtsust kantrimuusika žanris.

“Minu jaoks tähendab kantrimuusika tõde,” ütles ta meile. “Me pole nii kaua saanud oma tõtt rääkida ja on nii palju inimesi, kes pole tundnud end siin esindatuna. Nii et see, et saan kantrimuusikas oma tõtt rääkida ja seda lihtsalt kaasata, on see minu jaoks.

Colton Underwood

Colton Underwoodi kuulsused jagavad, mida uhkus nende jaoks tähendab(Rodin Eckenroth / Getty Images)

Underwood šokeeris maailma, kui ta 2021. aasta aprillis geina välja tuli Nüüd, enam kui kolm aastat hiljem, on endine Bachelor-staar oma abikaasaga õnnelikus abielus Jordan C. BrownJa paar ootab surrogaateedi kaudu oma esimest ühist last.

“Mul kulus aastaid, et töötada, õppida, propageerida ja võidelda koos meie kogukonnaga ning välja mõelda, kuhu ma selle kõigega sobin,” rääkis Underwood meile, tutvustades oma partnerlust Pressed Juiceryga enne West’s Hollywood Pride’i paraadi. “Me kõik oleme osa ühest kogukonnast. Meil on teineteise seljad ja keegi ei saa meie vahele tulla.

Ben Platt

Ben Platti kuulsused jagavad, mida uhkus nende jaoks tähendabJennifer Greylock / Instaar

“Üllatuslikult tundub Pride tavapärasest intensiivsem, arvestades kõike, mis läheb alla,” rääkis Platt meile iHeartRadio ja P&G üritusel Can’t Cancel Pride. “Muidugi on oluline rääkida paljudest rõhumistest ja raskustest, millega me kogukonnana silmitsi seisame, kuid me väärime ka aega, et nautida seda, et oleme veidrad, ning keskenduda sellele, mis teeb meid lahedaks ja eriliseks ning huvitavaks ja kaasahaaravaks. “

Hiljem sel aastal abiellub Platt oma neli aastat vana elukaaslasega, Noa GalvinJa Pitch Perfecti näitleja jagas meiega oma tänu, et nad õigesti abiellusid.

“Minu jaoks on kõige põnevam see, et meil on võimalus teha seda, mida tahame, ja kõik võimalused on avatud, nagu iga inimese jaoks olema peaks,” ütles ta.

Billy Porter

Billy Porteri kuulsused jagavad, mida uhkus nende jaoks tähendabRoy Rochlin / Getty Images

Billy Porter Sel aastal täitub tema 35. Pride’i 19-aastaselt ilmumisest ja LGBTQIA+ legend on selle tee jooksul palju õppinud.

“See ruum on hetk, mis tuletab meile meelde, et numbrites peitub jõud,” ütles ta meile iHeartRadio ja P&G üritusel Can’t Cancel Pride. „Meis kõigis on jõudu, et töötame ühise eesmärgi nimel. Ja see ühine eesmärk on võrdsus. Igaühele.”

punane tüdruk

Punastes kuulsustes tüdruk jagab, mida uhkus nende jaoks tähendabKevin Mazur / WireImage

“Ole gei!” punane tüdruk Nagu ta meile oma uut albumit reklaamides rõhutatult ütles, teen seda uuesti, kallis! “Jääge turvaliselt ja olge koos oma teiste geisõpradega [during Pride Month]. Ümbritse end teiste inimestega, kes tunnevad end mugavalt ja turvaliselt. Toetage teisi veidraid kunstnikke, nagu ka ümbritsege end kummalisusega.”

George Tuckey

George Takei kuulsused jagavad, mida uhkus nende jaoks tähendabTommaso Boddi / Getty Images

Star Treki legendid George Tuckey Ta tuli välja geina 2005. aastal ja oli juba suhtes oma praeguse abikaasaga. Brad Tuckey, tol ajal 18 aastat. Peaaegu 20 aastat pärast ilmumist on George mõtisklenud selle üle, kuidas LGBTQIA+ kogukonna asjad on muutunud.

“[When we got together] Seadus oli meie vastu. Ühiskond oli meie vastu, ”rääkis George meile Critics’ Choice Associationi LGBTQ+ tähistamisel. “Me armastame lapsi. Nii et selle asemel [of having our own]Minu asenduslapsed olid mu õetütred ja vennapojad.”

George jätkas: “Oleme lapsi üles kasvatanud, kuid mitte omasid, ning oleme nii õnnelikud ja uhked, et meie geisõbrad saavad nüüd oma lapsi ja neil on õnnelikud pered.”

Mxmtoon

Mayakes esineb nime all mxmtoon, avab meile, kuidas muusika on aidanud tal luua enesekindlust oma seksuaalsuses.

“Uhkuse kuu on minu jaoks tõesti eriline, sest ma kasvasin üles nii, et ma ei tundnud, et ma võiksin tingimata sobida ja olla aktsepteeritud oma identiteediga,” rääkis Maia. “Nüüd täiskasvanuks saamine, kes saab seda igal aastal omaks võtta, on tõesti eriline.”

Maia jagas, et veedab Pride’i kuu tuuritades, mis on täpselt seal, kus ta olla tahab, sest “tuuritamine tundub alati nagu see imelik koht, kus saan oma veidrust täielikult omaks võtta.”

Orville Peck

Orville Pecki kuulsused jagavad, mida uhkus nende jaoks tähendabMonica Skipper / Getty Images iHeartRadio jaoks

“On tõesti raske näha retoorikat ja häbimärgistamist, mis meie kogukonda praegu ümbritseb, ja vastik on näha, kuidas inimesed püüavad saada poliitilist eelist ning näha tegelikku elu ja päris inimesi,” Orville Peck iHeartRadio ja P&G üritus Cancel Pride ütles meile “See on meeldetuletus kõigile meie kogukondadele, et olla kogukond ja olla tihedamalt seotud ning veelgi rohkem toetavad ja üksteisest hoolivamad.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Melissa Etheridge

“Nähtavus on kõik,” Melissa Etheridge – kes astus välja 1993. aastal Triangle Ball’i ajal, LGBTQ+ üritusel, millega tähistati tolleaegse Pres. Bill Clinton – rääkis meile iHeartRadio ja P&G üritusel Cancel Pride. “Välja tulemine tähendab kõike ja see on nüüd täiesti erinev maailm ja see on nii ilus.”

iHeartRadio ja P&G üritust Can’t Cancel Pride voogesitatakse Hulus kogu Pride’i kuu jooksul.

Aruanded Jeremy Parsons, Elijah Thompson, Dan Trainor ja Kevin Gelman

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *