Bernadette Peters ütleb, et ta on “nii uhke”, et olla geikoon

Bernadette Peters Dia Deepasupil / Getty Images

Bernadette Petersit austatakse geikoonina.

“Ma olen nii uhke selle üle, et olen selles osaline ja mind välja valiti,” rääkis 76-aastane Peters eelmisel kuul väljaandele Us Weekly. “Inimesed küsivad minult, miks ma arvan, et see juhtus.”

Tony auhinna võitja selgitas, et “geid on ekstra tundlikud ning neil on ilus hing ja olemine,” lisas: “Sest ma arvan, et noorena pidid nad seda tegema. Sa pead tõsiselt mõtlema, mida sa teed. Kuid me kõik teeme seda.”

“Ma arvan, et geiks olemine on natuke raskem,” lisas ta. “Ma arvan, et läheb lihtsamaks, kuid kindlasti. See on olnud raske. Nii et ma arvan, et see, mida ma laulu juurde toon, seostub nendega… nad mõistavad seda.”

Kui temalt küsiti, kuidas ta nimetaks enda 90ndate versiooni – kümme aastat, mida ta alustas Woody Alleni 1990. aasta filmiga Alice ja tema teise Tonyga Annie Oakley mängimise eest 1999. aasta Broadway lavastuses Annie Get Your Song –, lõpetas Peters auhinnaga, öeldes, et ta on vähem. “kartnud” ja “natuke julgem”.

Bernadette Peters ütleb, et on väga uhke, et on geikoon

Bernadette Peters Michael Locisano / Getty Images jazzile Lincoln Centeris

«Ma ei tea, mida ma talle siis ütlesin, kas ta oleks aru saanud, sest sa pead natuke elama, et jõuda sinna, kus sa oled,» selgitas ta. “Ja minu jaoks on elu kasv. Ja nii ma ootan, et saaksin rohkem kasvada ja rohkem õppida.”

Peters on tuuritanud mööda riiki, reklaamides Breyeri Carb Smarti – kättemaksuks tema populaarsele 90ndate jäätisebrändi reklaamikampaaniale. Ta ütles meile, et algsed üleval olnud reklaamid olid filmi jaoks väga lõbusad

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“See oli hästi kirjutatud, hästi üles võetud, hästi väljamõeldud,” lisas ta. “Ma sõin jäätist, tead, mis võiks olla parem?”

Selle aja jooksul ütles Peters meile, et Stylesil olid “head riided” ja “väga ilusad õlad”. Praegu ütleb Peters, et keskendub oma igapäevase rutiini osana enesehooldusrutiinidele.

“Kõik, mida ma teen, on iga päev mediteerida,” ütles ta. “Ma arvan, et väga-väga suurepärane koht järgib suurepärast teed. Lisaks on mul oma loomad. Nii et hommikul võin kallistada ja öelda “tere hommikust” ning suudelda oma kahte koera, kellel on juba niigi suurepärane pearuum. .

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *