Bethenny Frankel röstib tütar Brynni, kui temalt küsiti, mis on “Nepo Baby”

Bethenny Frankel ja Brian Hoppy. Taylor Hill / FilmMagic

Bethenny Frankelil on oma tütrele Brynnile midagi öelda privileegide ja onupojapoliitika kohta.

“Brynn astus just sisse ja küsis mulle: “Mis on Nepo beebi?”, jagas 53-aastane New York City alum Real Housewives neljapäeval, 30. mail TikToki kaudu. peegel.’

“Nepo-beebi” – teine ​​termin, mis tähistab kedagi, kes elab kuulsate vanematega privilegeeritud elu – on Hollywoodis põlvkondade kaupa tavaline nähtus. Jamie Lee Curtis arutleb, kuidas tema legendaarsed vanemad, surnud näitlejanna Janet Leigh (Psycho) ja kadunud näitleja Tony Curtis (Spartacus), avasid selles valdkonnas karjääriuksed.

Lily-Rose Depp on maininud, et Johnny Deppi isaks saamine võis aidanud tal esineda. Siiski rõhutas ta, et onupojapoliitika ei mänginud kunagi rolli.

Bethenny Frankeli kõige ootamatum vaen

Seotud: Bethenny Frankeli kõige ootamatumad konfliktid: Ed Kells ja palju muud

Bethenny Frankel on New Yorgi tõeliste koduperenaiste liikmetega omajagu draamasid mänginud, kuid ta on tekitanud vaidlusi ka frantsiisiväliste inimestega. 2023. aasta veebruaris paljastas Frankel, et tal oli Martha Stewartiga ootamatu põnn pärast saates The võistlejana esinemist. […]

“Internet näib sellistest asjadest väga hoolivat. Inimestel on sinust või sellest, kuidas sa sinna sattusid, eelarvamused ja võin kindlalt öelda, et miski muu peale selle, et oled selle osa jaoks õige, ei vii sind sinna,” rääkis ta Ellele 2022. aasta detsembris.

Ta lisas: “Internet hoolib palju rohkem sellest, kes on teie perekond, kui sellest, kes teid asjadesse suunab. Võib-olla saad jala ukse vahele, aga jalg on ikkagi ukse vahel. Pärast seda on palju tööd.”

Frankel, kes jagab 13-aastast Brynni eksabikaasa Jason Hoppyga, võib olla oma tütrega karm, kuid ta tõmbab piiri kõrvaliste kriitikatele. Tal oli sõnum vihkajatele, kes kritiseerisid Brynni moetaju ja tema enda vanemlikke oskusi.

@BethennyFrankel

♬ Originaalsõnad – Bethenny Frankel

“Mõned inimesed arvavad, et see on nende asi, kuidas ma lapsevanemaks jään ja kuidas mu tütar riietub,” ütles Frankel märtsis Instagrami videos. “[My fans] tuleb ja f-kui tuled ja räägid minu lapsest. Mida te ei saa kritiseerida, on minu lapsevanemaks olemine. Parem – kõndige ja istuge, sest ma tulen teie majja ja tulen teile ise järele.

New Yorgi tõelised koduperenaised

Seotud: Endised RHONY staarid: kus nad praegu on?

New Yorgi tõelised koduperenaised esilinastus 2008. aastal, kuid mitte iga koduperenaine ei läinud kaugele. RHONY 1. hooaja näitlejate hulka kuulusid Luann de Lesseps, Ramona Singer, Bethenny Frankel, Jill Zarin ja Alex McCord. Kelly Killoren Bensimon liitus näitlejatega 2. hooajal, Sonja Morganist sai sel ajal täiskohaga näitleja. […]

Tõsielusaadete staar kirjeldas oma “peaaegu täiuslikku” tütart. “Mul on lapse jaoks kõige ilusam, läbimõeldum, hoolivam, armastavam, vaimsem, tundlikum, kallim, armastavam, targem mees,” ütles ta.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“See võib kõlada agressiivselt ja ma ei usu füüsilisse vastasseisu, kuid ärge pange mind pahaks, kui on vaja oma tütart kaitsta,” kirjutas ta postituse pealkirjaks.

Frankeli suhted tütrega võivad olla tugevad, kuid RHONY staaril on suhteprobleemid mujal. Selle kuu alguses kinnitas Us Weekly, et Frankel ja Paul Barnon läksid pärast kuueaastast kohtamist lahku.

Paari ühine sõber ütles meile, et kauaaegse paari vahel “see lihtsalt ei õnnestunud”. “Nad on väga erinevad – ta on radari all olev mees,” ütles sisering toona.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *