Bhutani kuninganna Jetsun Pema jagas imearmsat fotot beebitüdrukuga, et tähistada tema 34. sünnipäeva

Bhutani kuninglik perekond jagas teisipäeval kaks uut portreed, et tähistada kuninganna Jetsun Pema 34. sünnipäeva.

Kuninganna Jetsun Pema, keda on tituleeritud Himaalaja Kate Middletoniks, naeratas tema Instagramis ilmunud Thimphus Linkana palees piltide pärast.

Kuningas Jigme Khesar Namgel Wangchucki (44) naine poseerib koos oma kaheksakuuse tütre Sonam Yangden Wangchuckiga fotol.

34-aastane, kellel on juba kaks poega, seitsmeaastane prints Jigme Namgel Wangchuck ja kolmeaastane Jigme Ugyen Wangchuck, nägi traditsioonilises sinises kimonos ja mustrilises seelikus šikk välja.

Samal ajal kandis Sonam kreemikat sinise mustriga mänguülikonda, kui ta ema süles istus ja naeratas.

Bhutani kuninganna Jetsun Pema näeb oma 34. sünnipäeva tähistamiseks oma tütre Sonam Yangden Wangchuckiga poseerides elegantne välja

Ema-tütre duo istus väljas lillelisel taustal, et teha pilte koos oma lemmikloomakoeraga.

Rani Pema kujundas oma juuksed lahtiste lainetena ja valis lihtsa, kuid stiilse meigi, mida täiendas matt karmiinpunane huulepulk.

Instagrami pealdis kõlas: „Majesteet soovib meie armastatud Gyaltsouenile palju õnne 34. sünnipäevaks. Tema Kõrgus ja Gyalsem Sonam Yangden Linkana palees, Thimpuris.

See juhtus pärast seda, kui Bhutani kuninglik perekond pidas oma kolmanda lapse nime teatavaks uhke nimeandmistseremoonia.

Kolm kuud pärast sünnitust tutvustasid kuninganna Jetsun Pema ja kuningas Jigme Khesar Namgel Wangchuck Tema Kuninglikku Kõrgust Galsemit, kes sai nimeks Sonam Yangden Wangchuck.

Kuninglik perekond jagas eelmise aasta detsembris kuninganna ametlikul Instagrami kontol rõõmustavat uudist ja pilte glamuursest tähistamisest.

Postituses selgitati, et Sonam on Bhutani nimi, mis tähistab “geeniust, pikaealisust ja õnne”.

Selleks puhuks oli Sonam kaetud siidist põsepunase roosa teki ja sellega sobiva mütsiga, millel olid roosad kaunistused, mis peegeldasid tekki.

Ema-tütre duo ilmus Thimphu Linkana palees õues istudes ülevas meeleolus

Ema-tütre duo ilmus Thimphu Linkana palees õues istudes ülevas meeleolus

Kuninganna on abielus kuningas Wangchuckiga ja neil on ka kaks poega - kroonprints Jigme (paremal) ja prints Ugen (vasakul).

Kuninganna on abielus kuningas Wangchuckiga ja neil on ka kaks poega – kroonprints Jigme (paremal) ja prints Ugen (vasakul).

Sonami vanemad vennad, prints Jigme Namgel Wangchuck ja Jigme Ugen Wangchuck nägid õde tähistades ja fotodel poseerides võrdselt jumalikud välja.

Postituses selgitati: „Tema Kuninglik Kõrgus Galsem sai nimeks Sonam Yangden Wangchuck.

“Sonam on Bhutani nimi, mis tähistab geeniust, pikaealisust ja õnne.” Nimi Yangden, mis tähendab hinnalist juveeli, tähistab õitsengut ja heaolu.

“Nimetseremoonia toimus Tashichodzongis Tema Majesteedi Kuldsele troonile astumise aastapäeval 2006. aastal.

Tema Ekstsellents Jay Khenpo juhatas seda üritust. Tseremoonial osalesid Tema Majesteet Druk IV Gyalpo, Tema Majesteet kuninganna Matara ja kuningliku perekonna liikmed.

Dratshangi esindajad pakkusid tornile Ku Tsung Thugteni. Kahekümne Dzongkhagi Dzongdad, Thrizin ja Lam Netens, kes esindasid Bhutani rahvast, tegid Buelwa annetuse.

“Tema Kuninglik Kõrgus, nende Majesteedi Kuninga ja Galtswaini kolmas laps, sündis selle aasta 9. septembril.”

Kuninganna Jetsun Pema, kes osales kuningas Charlesi kroonimisel, on kutsutud Himaalaja Kate Middletoniks

Kuninganna Jetsun Pema, kes osales kuningas Charlesi kroonimisel, on kutsutud Himaalaja Kate Middletoniks

Kuninganna Jetsun Pema ja kuningas Wangchuck on pildil Buckinghami palee väliskülalistele mõeldud vastuvõtul enne kuningas Charles III kroonimist 5. mail 2023.

Kuninganna Jetsun Pema ja kuningas Wangchuck on pildil Buckinghami palee väliskülalistele mõeldud vastuvõtul enne kuningas Charles III kroonimist 5. mail 2023.

Kuningas Jigme, ülipopulaarne viies druk Gyalpo, õppis Ühendkuningriigis ja USA-s ning tõusis troonile 2006. aastal, olles vaid 26-aastane pärast oma isa troonist loobumist.

Erinevalt oma pojast, kes plaanib monogaamset abielu, on endisel kuningal, kes oma valitsusajal demokraatiat tutvustas Bhutanis, neli naist, kõik õed, kellega ta samal päeval abiellus.

Kuid vaatamata enda kasvatusele on praegune kuningas selgelt öelnud, et tal on plaanis saada vaid üks naine, kellega ta abiellus 13. oktoobril 2011, kui naine oli veel Londoni Regent College’i rahvusvaheliste suhete tudeng.

Matš jõudis toona ajalehtedesse, sest noor kuningas kiindunud oli oma naisesse rohkem kui avalikkusesse – paari nimetati “Himaalaja Williamiks ja Kate’iks”.

Bhutani kuningas ja kuninganna abiellusid 2011. aastal – aastal, mil prints William ja Kate abiellusid – ning on sellest ajast peale saanud kolm last.

Siiski võtsid noored hästi vastu kuninga väga avalikud kiindumuseavaldused – sealhulgas naise põsele suudlemine ja käest hoidmine – ning paljud otsustasid isegi järgida kuningliku perekonna eeskuju.

Paaril on ebatavaliselt lähedane perekond, kus kuninga õde ja vend on abielus kuninganna venna ja õega.

Kuninganna vanem õde Yetso Lamo on abielus kuninga venna prints Jigme Dorji Wangchuckiga.

Septembris olid Pema ja Jigme maailma juhtide seas, kes sõitsid Londonisse, et osaleda kuninganna Elizabeth II matustel Westminster Abbeys.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *