Billie Eilish “kaotas kõik mu sõbrad”, kui ta kuulsaks sai

Billie Eilish. Patrick T. Fallon/AFP/Getty

Billie Eilish On kuulsuse maksumuse osas avatud.

22-aastane “Lunchi” laulja ütles, et kaotas pärast 14-aastaselt kuulsaks saamist “kõik mu sõbrad”.

“Noh, ma kaotasin kuulsaks saades kõik oma sõbrad,” ütles Eilish esmaspäeval, 10. juunil BBC saates “Miss Me?” Podcasti juhib laulja Lily Allen ja Briti telenägu Miquita Oliver. «Olin ühtäkki kuulus ega suutnud kellegagi suhelda. See oli raske. See oli tõesti raske.”

Grammy võitja ütles, et ainult üks sõber, tema parim sõber Joe, hoidis teda tagasi pärast seda, kui ta 2016. aastal lauluga “Ocean Eyes” suureks lööks. 20-aastaseks saades ümbritsesid Hilsat peamiselt tema heaks töötanud inimesed.

Billie Eilishi ja Taylor Swifti ajalugu 840 2024

Seotud: Taylor Swifti ja Billie Eilishi suhe on kestnud juba aastaid

Mõlemad enneaegsed imelapsed muutusid ülemaailmseks, Grammy võitnud pop-superstaaridel Taylor Swiftil ja Billie Eilishil on pikk ajalugu. Swift ja Eilish, kes andsid oma esimesed albumid välja vastavalt 16- ja 17-aastaselt, on sageli tähistanud üksteise edu selles valdkonnas. Swift andis teatepulga isegi 2019. aasta Billboardis edasi Elishile […]

“Ja siis oli mu 20. sünnipäev ja ma mäletan, et vaatasin toas ringi ja palkasin lihtsalt inimesi. Ja minust 15 aastat vanem,» meenutas laulja.

Eilish ütles, et tal oli probleeme, kui üks tema töötajatest töölt lahkus ja temaga suhtlemise lõpetas. “See oli halvim asi, mis minuga kunagi juhtus. Ja see pani mind mõistma: “Oota, see on töö.” Kui nad mu maha jätavad, ei näe nad mind enam kunagi,” lisas ta.

Tema minevikus peetud sõprusvõitluste tulemusena küsis “Milleks ma valmis olin?” Lauljal on nüüd raske inimestega, kellega ta koos töötab, sõbruneda

“Ma kardan väga kaotust ja mul on palju hülgamisprobleeme,” selgitas ta.

Kui ma kihte heidan, olen lits. Billie Eilishi võimsaimad tsitaadid kehapildi kohta

Seotud: Billie Eilishi kõige võimsamad tsitaadid kehapildi kohta

Billie Eilishist on saanud kehapositiivsuse liikumise liikumapanev jõud — ja ta ei taha niipea oma arvamust muuta. Eilish, kes on tuntud selle poolest, et kannab laval sageli liiga suuri rõivaid, avas varem, et otsustas hoida oma keha avalikkuse eest eemal. “Keegi ei saa kommenteerida, sest ta pole seda näinud […]

Rõõmsates uudistes ütles laulja aga, et on teinud ühiseid jõupingutusi, et jõuda vanade sõpradeni ja leida uuesti ühendust uutega.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Vaid enam kui aasta tagasi võtsin uuesti ühendust vanade sõpradega ja nüüd on mul palju sõpru,” ütles ta. “Mul on praegu meeskond. Ma võiksin selle pärast sõna otseses mõttes nutta. See on suurim asi, mis minuga kunagi juhtunud on.”

Lauljanna lisas, et käis hiljuti koos sõpradega Coachella peol ja oli emotsioonidest üle kantud.

“Ma olin nagu:” Poisid, mul on sõbrad ja ma lihtsalt armastan teid nii väga, ja sellest on palju aega möödas, kui mul pole sõpru olnud. Ma nutsin… ja see on sõna otseses mõttes sellepärast, et mul on nüüd tegelikult jälle sõpru,” rääkis Oscari võitja.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *