Billy Corgan kaitseb Taylor Swifti ja “TTPD” albumi pikkust

Timothy Norris / Getty Images salvestusakadeemia jaoks

Pumpkinsi ninamees lööb läbi Billy Corgan kaitstes Taylor Swift ja tema kahetunnine 31-looline album “The Turtured Poets Department”.

“Taylor Swift on üks kõigi aegade andekamaid popartiste,” ütles 57-aastane Corgan ajalehele The Irish Times esmaspäeval, 3. juunil avaldatud uues intervjuus. Ma ei saa seda jälgida … võite minna Spotifysse ja selle vahele jätta.

Tsiteerides oma bändi enda kahetunnist plaati, mis peaks ilmuma 2023. aastal, ütles Corgan väljaandele, et tunneb 34-aastasele Swiftile kaasa kriitika pärast, mis puudutab tunniste albumite väljaandmist.

“Inimesed kurtsid mu viimase albumi Atum pikkuse üle,” jätkas ta. “Mõtlesin:” OK, tehke lihtsalt oma esitusloend. Lihtsalt kuulake plaati üks kord – pange kuue või kümne lemmiklaulu peale ja salvestage oma lugu. Miks see nii imelik idee on?”

Kõik, mida pead teadma Taylor Swifti 11. stuudioalbumi kohta

Seotud: Kõik, mida pead teadma piinatud poeedi kategooria kohta

Taylor Swift üllatas Swiftiesit, kui kuulutas 2024. aasta Grammydel välja oma 11. stuudioalbumi. Parima popvokaalalbumi auhinda vastu võttes tähistas Swift oma 13. karjäärivõitu, kinnitades, et tema uus album tuleb varem, kui fännid arvasid. “[The way I can celebrate] Rääkis sulle saladuse […]

Corgan kasutas edasi kauaaegseid sõpru ja kaasmuusikuid Sinead O’Connor Näitena, miks tuleks pikki projekte näha kui midagi positiivset. (O’Connor suri juulis 2023. Ta oli 56-aastane.)

“Lähme korraks tagasi Sineadi,” ütles ta. “Kas nüüd, kui Sinead on kadunud, oleks halb, kui keegi tuleks homme tagasi ja ütleks: “Hei, ma leidsin just selle kasseti ja sellest piisab 20” – või 30 või 50 – “Sineadi laulu jaoks”. Kas sellest saab halb?”

Veebruaris parima popvokaalialbumi Grammy auhinda vastu võttes teatas Swift, et annab välja oma 11. stuudioalbumi.

“[The way I can celebrate] Ma olen teile rääkinud saladusest, mida olen teie eest varjanud viimased kaks aastat, milleks on see, et mu uhiuus album ilmub 19. aprillil,” rääkis ta oma vastuvõtukõnes. “Selle nimi on Piinatud luuletajate osakond ja ma postitan kohe kaane lava taha.”

Taylor Swift on oma Eras' Touri kontserdirõivastes absoluutselt kallis: vaata fotosidGetty Images John Sheareri/TAS24/TASi õiguste haldamise jaoks

Kuigi Swifties arvas, et nad saavad just uut plaati, olid paljud fännid šokeeritud ja rõõmsad, kui Swift paljastas, et TTPD oli tegelikult üllatus topeltalbum vaid mõni tund pärast selle ilmumist.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“See on üllatus kell 2 öösel: The Tortured Poet Division on salajane topeltalbum,” kirjutas ta sotsiaalmeedia vahendusel. “Olen viimase 2 aasta jooksul kirjutanud palju piinatud luuletusi ja tahtsin neid teiega jagada, nii et siin on TTPD teine ​​​​osa: Antoloogia. 15 lisalaulu. Ja nüüd pole see lugu enam minu… kõik teie oma.”

Viimastel aastatel on Swift tuntuks saanud selle poolest, et ta on ootamatutel hetkedel uut muusikat välja lasknud.

2020. aasta juulis avalikustas ta oma kaheksanda albumi Folklore mõni tund enne selle ilmumist. Ta järgis sama mustrit detsembris, kui tema üheksas album Evermore ilmus vahetult pärast selle olemasolu kinnitamist. Swifti 10. stuudioalbum Midnights järgib tavapärasemat väljalaskemudelit, ilmudes 2022. aasta oktoobris.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *