Billy Ray Cyrus süüdistab Firerose’i petmises enne lahkuminekut: allikas

Usaldamatus mängis lõpuks rolli Billy Ray Cyrus Ja tuliroospulmadest, räägib allikas ainult Us Weeklyle.

“Billy ja Firerose tülitsesid alati ning suhe oli kohati intensiivne ja mürgine,” jagab sisering. “Billy süüdistas Firerose’i petmises ja see oli tema jaoks viimane piisk karikasse.”

Allikas lisas, et “Milli [Cyrus], Noa [Cyrus] Ja nende õed-vennad ei mõistnud kunagi suhet ja seda, miks Billy temaga nii juhuslikult abiellus. Keegi pole abielu sanktsioneerinud.”

Allika sõnul “Millie loodab, et see toob perekonda veidi rahu ja ta arvab, et see on tema jaoks hea samm õiges suunas.” Billy Ray esindajad ütlesid meile, et neil pole süüdistusi kommenteerida.

Seotud: Billy Ray Cyruse ja laulja Firerose’i suhte ajaskaala

Pärast lahkuminekut pikaajalisest armastusest Tish Cyrusest leidis Billy Ray Cyrus taas armastuse laulja Firerose’iga. Paar alustas oma suhet koostööpartneritena. Nad töötasid 2021. aasta juulis loo pealkirjaga “New Day” kallal ja esitasid seda isegi koos erinevates jutusaadetes. “See on lootuse laul uuele päevale […]

Selle nädala alguses levis uudis, et Billy Ray (62) esitas pärast seitset kuud kestnud abielu Firerose’ilt (õige nimega Johanna Rose Hodges), 35, tühistamisavalduse. Meieni jõudnud kohtudokumentides on paari lahkumineku kuupäevaks märgitud 22. mai 2024. Lehed nimetasid paari lahkumineku põhjusteks leppimatuid erimeelsusi ja “sobimatut abielukäitumist”. Billy Ray väitis, et nende abielu oli teeseldud, ja palus abielu tühistada.

Billy Ray andis Firerose’ile vaid kaks päeva, et pärast nende lahkuminekut oma ühisvarast välja kolida, vahendab TMZ. Billy Ray maksis Firerose’ile ajutise eluaseme eest 10 päeva eest 500 dollarit öö kohta, selgub müügikoha saadud kohtudokumentidest. “Achy Breaky Heart” laulja maksab Firerose’ile Tennessees 5000 dollarit kuus 90 päeva või kuni nende lahutuseni. (Pöördusime kommentaari saamiseks paari esindaja poole.)

Billy Ray Cyrus süüdistas FireRose'i enne tühistamistaotluse esitamist petmises

Firerose ja Billy Ray Cyrus Billy Ray Cyruse / Instagrami loal

Praegused endised olid esmakordselt romantiliselt seotud kolm kuud pärast Billy Ray ja tema endist naist Tish Cyrus Nende ligi 30 aastat kestnud abielu lõppes 2022. aasta aprillis. Tema ja Firerose tekitasid hiljem samal aastal kuulujuttude kihlusest pärast seda, kui ta näitas Instagrami selfide seerias kihlasõrmust.

“Ta on tõeline tehing,” ütles Billy Ray väljaandele PEOPLE, kinnitades nende kihlusstaatust 2022. aasta novembris. Ta raevutses nende romantika üle, selgitades, et nende suhetest koostööpartneritena said “muusikalised hingesugulased”. Ta lisas: “Ja nüüd leiame selle harmoonia, selle rütmi, selle elumeloodia.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

2024. aasta kuulsuste lahkuminek

Seotud: 2024. aasta kuulsuste lahkuminekud: staarid, kes selle välja kutsusid, lahkuvad sel aastal

Mõned kuulsuste paarid on pääsenud, kuid teistel pole nii vedanud. 2024. aasta algas sellega, et käputäis Hollywoodi paare loobus sellest. Fännid olid šokeeritud, kui poissmeeste paar Rachel Lindsay ja Brian Abaslow pärast nelja-aastast abielu lahku läksid. Us Weekly kinnitas 2. jaanuaril, et kiropraktik andis sisse lahutuse […]

Billy Ray ja Firerose sõlmisid sõlme 2023. aasta oktoobris “23.10.10 on alati see ilus ja rõõmus päev, mil meie kaks hinge ühendati pühas abielus,” kirjutas Billy Ray nende suurest päevast Instagramis tehtud pildi pealkirjaks. “See oli kõige täiuslikum, eeterlikum armastuse tähistamine, mida me eales ette kujutada võisime. Kuulasime, kuidas me mõlemad diktorid ütlevad: “Billy Ray ja Firerose Cyrus … ma kuulutan teid nüüd meheks ja naiseks” oli meie uue igavese alguse püha hetk. Elagu armastus!❤️♾️.

Kuu enne nende maikuist lahkuminekut tähistas Firerose Instagrami vahendusel nende kuuekuulist pulma-aastapäeva, kirjutades: “Elu pole alati lihtne… aga see aitab kindlasti, kui teie mees on ka teie parim sõber. Aitäh, Issand! 🤍.”

Amanda Williamsi reportaažiga

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *