Brat Packers Andrew McCarthy, Demi Moore, Jon Cryer ja Ally Sheedy ühinevad

Taasühendatud mõnede Brat Packi liikmete auks Andrew McCarthyBratsi dokumentaalfilm Tribeca filmifestivalil.

Demi Moore, Jon Cryer, Ally Sheedy, 61-aastane McCarthy ja teised naeratasid filmi BRATSi esilinastusel poseerides. Dokumentaalfilm esitletakse reedel, 7. juunil New Yorgis Manhattani kogukonna kolledži linnaosa OKX teatris.

Hulu dokumentaalfilm, mille McCarthy kirjutas ja lavastas, sisaldab intervjuusid Moore’iga (61), Creariga (59), Sheedyga (61) ja teiste 80ndate staaridega filmis “The Brat Pack”.

Selle termini lõi David Blum 1985. aasta New Yorgi ajakirja kaanelugu, mis viitab grupile, kes mängis sellistes klassikalistes täisealistes filmides nagu Kuusteist küünalt, Püha Elmo tuli ja Pretty in Pink. (Blum esineb ka dokumentaalfilmis.)

Seotud: Brat Pack: täielik juhend näitlejatele, kes valitsesid 80ndaid

Esimest korda pärast Hollywoodi valitsemisaja kõrghetke koguneb jõmpsikas taas ekraani kaunistama. Andrew McCarthy, kes on tuntud oma peaosaliste rollide poolest filmides Pretty in Pink ja St. Elmo’s Fire, ühendab Hulu dokumentaalfilmi – tabava pealkirjaga Brats – kuulsa näitlejad. […]

Brat Pack “on 1980ndatel sama, mis Rat Pack oli 1960ndatel,” kirjutas Blum toona. “Pöörlev bänd kuulsatest noortest staaridest, kes otsivad pidusid, naisi ja mõnusat aega. Ja niisama Frank Sinatra, Dean Martin, Peter Lawford Ja Sammy Davis JrNeed poisid töötavad koos – nad on kandnud oma sõprust elust filmini.”

Ta jätkas: “Mis teeb sinust liikme, mis teeb sinust jõmpsika, on võime olla olukorras, kus Hollywood vajab sind rohkem kui Hollywood vajab sind.”

Andrew McCarthy, Demi Moore, Jon Cryer ja teised ühendavad taas filmi

Allie Sheedy, Demi Moore, Jon Cryer, Andrew McCarthy, David Blum ja Marcy Liro Theo Wargo / Getty Images

Dokumentaalfilmi lühikokkuvõttes märgitakse, et see “uurib kultuurifenomeni” sellistes filmides nagu “St. Elmo’s Fire” ja “The Breakfast Club” (mõlemad ilmusid 1985. aastal), mis “on seotud teismeliste ängi ja noorte vaatajaskonnaga viisil, mis pole kunagi varem olnud”.

“Filmid saavutasid kultuse, kuid silt “Brat Pack” mõjutas noorte näitlejate karjääri ootamatul viisil aastakümneteks,” seisab lühikokkuvõttes.

16 küünalde viskamist, kus nad praegu on Molly Ringwald Michael Schoeffling

Seotud: Osatäitjad “Kuusteist küünalt”: kus nad praegu on?

Soovi midagi! Sixteen Candles oli nagu teismeline, kes tundis end nähtamatuna, kuid oli tõesti omaette staar – ja rohkem kui kolm aastakümmet hiljem kõlab see fännide seas endiselt. John Hughesi 1984. aasta film tutvustas fännidele Molly Ringwaldi Samantha Bakeri ja Anthony Michael Halli rollis. […]

Enne dokumentaalfilmi ilmumist Judd Nelson Us Weekly kinnitas eranditult, et tal oli liitumistaotlus, kuid ta keeldus viisakalt.

“Ma isegi ei tea, kes on jõmpsikas,” ütles 64-aastane Nelson märtsis ajakirjale Us. “See on nagu, miks reinkarneerida midagi, mis ei pruugi olla naljakas? … Kuidas saaksime olla eksperdid milleski, mida tegelikult ei eksisteerinud?

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Hommikusöögiklubi staar selgitas, miks ta ei olnud huvitatud mälurajalt reisimisest.

“Tundub kummaline, et teema võiks olla midagi toimetatud meelelahutust,” ütles Nelson. “Samuti on ta kena mees, aga ma pole teda 35 aastat näinud. Ja see on hea, ma ei lähe [be] Nagu “Hei!” Ei, kutt.”

Brats esilinastub neljapäeval, 13. juunil Hulus

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *