Braxton Berrios toetab Alix Earle’i SI Swimsuit Runway Show’l

Kevin Mazur / Getty Images

Alix Earle Ja Braxton Berrios Nende suhe läheb pärast kivist algust tugevaks.

Enne paari ametlikuks saamist oli Berriosel kaheaastane suhe Sophia Culpo, kes andis mõista, et ta oli teda krahviga petnud. TikToki staar ja NFL-i mängija eitas kuulujutte.

Earle tunnistas hiljem, et eeldas, et tema suhe Berriosega on vilets, sest ta mängis New York Jetsi eest, kui nad kohtusid. Kuu aega hiljem kaubeldi ta Miami Dolphinsiga, mis tähendab, et nad elaksid samas linnas.

Kogu nende suhte jooksul rõõmustas Earle Berriost jalgpallimängude ajal, nautis romantilisi kohtinguid ja palju muud.

Jätkake kerimist, et uuesti läbi elada Earle’i ja Berriose suhte ajaskaala.

veebruar 2023

Earle ja Berrios kohtusid Miamis Gatsby-teemalisel peol. Sel hetkel lahkus Earle ürituselt, et jõuda lennule Wyomingi ja lahkus Berriosega hüvasti jätmata.

2023. aasta septembrikuu podcasti episoodis “Hot Mess” avas Earle Berriosega kohtumise öö kohta. “Kui me seisame baaris, tuleb see tüüp minu juurde ja ütleb: “Oh, sa peaksid tõesti mu sõbraga rääkima,” ja ta osutab sellele mehele. Ma ütlen: “Jah, okei. , mida iganes,” ütles ta.

Hiljem samal õhtul selgitas Earle: “Ma lähen otse tema juurde, panen oma käe talle näkku ja ütlen “sina.” Ta vaatab mind nagu mul oleks kuus pead. Ja ta ütles: “Mida?” Ja ma ütlen: “Sa tahtsid minuga kohtuda.”

Wyomingi reisi ajal sai ta Berrioselt teksti: “Nii et sa lähed hüvasti jätmata?”

Hiljem kohtusid nad Miami ümbruses helikopteriga kohtingul.

Alix Earle'i ja Braxton Berriose suhete ajakava puhkusest NFL-i mängudeniAlix Earle’i / Instagrami loal

aprill 2023

Culpo rääkis oma lahkuminekust Berriosega Instagrami Q&A Story ajal. “Minu viimases suhtes toimunud reetmine võttis mind tõsiselt, kuid mul on kõige hämmastavam tugisüsteem,” rääkis ta Seventeenile.

Ta jätkas: “Ma ei sooviks kellelegi seda, mida olen teinud… Meie, tüdrukud, peame kokku hoidma ja ühel päeval jagan ma kõiki õppetunde, mida olen õppinud.”

mai 2023

Berrios osales Earle’i lõpetamisel Miami ülikoolis koos sõprade ja perega.

juuni 2023

Pärast seda, kui Earle jagas Miami Heati korvpallimängust Berriosega TikToki, kinnitas ta, et nende kahe suhet pole veel ametlikuks muutnud.

Üks fänn kommenteeris: “Alix, ma nägin sind su poiss-sõbraga”, mille peale ta vastas: “Mul ei ole bf-i, aga te nägite meid haha.”

Alix Earlsi 8-liikmeline segapere

Seotud: Juhend Alix Earle’i perekonnale – ja poleemikat

Alix Earle’il on suur perekond ja me sukeldume sellesse sügavalt. Earle levis 2022. aasta detsembris oma TikToksiga “Get Ready With Me” ning sellest ajast alates on temast saanud A-nimekirja mõjutaja, kogunud miljoneid jälgijaid, osaledes ajakirjade kaantel, osaledes kuulsuste üritustel ja palju muud. 2023. aasta septembri taskuhäälingusaate episoodis […]

juuni 2023

Paar sõitis Palm Tree muusikafestivalile eralennukiga Hamptonsi. Nädalavahetusel nautisid nad kohvitamiskohti, koos tantsimist kontsertidel ja palju muud.

Samal kuul varjutas Culpo ilmselt sellest ajast peale kustutatud TikToki videos Earli reisi Hamptonsi koos Berriosega. “Kas ma saan uuesti oma oma öelda,” lausus ta video pealdises: “Mina, kui uus tarne algab. Sellest on paar päeva möödas, aga helistage mulle, kui armastuspomm on läbi. Sain #girlsgirl.”

Berrios eitab Culpo väiteid, et ta pettis teda. “Ma ei taha midagi alustada, ma ei taha midagi süüdata. Ma tõesti tahan, et see oleks läbi ja igaüks saaks edasi liikuda ja teha seda, mis teda õnnelikuks teeb, ”ütles ta Instagram Story videos.

Ta jätkas: “Olin suhtes kaks aastat. See oli hea suhe, see oli terve suhe ja selle lõpupoole pidasime vestlusi “meil ei tulnud välja”. Nii et kui me läks jaanuaris uuesti lahku, ta Sest.

Berrios kinnitas, et Earle ei olnud nende lahkumineku põhjuseks, öeldes: “Sellel polnud kellegi teisega mingit pistmist. Ja me lihtsalt ei saanud hakkama ja see on okei.”

juuli 2023

Earle ja Berrios debüteerisid 2023. aasta ESPY-l punasel vaibal. Ta kandis kunstnahast kleiti, Berrios aga lavendlivärvi ülikonda.

Alix Earle'i ja Braxton Berriose suhete ajakava puhkusest NFL-i mängudeniAlix Earle’i / Instagrami loal

september 2023

Earle jagas videot, mille nad tegid enne oma taskuhäälingusaate “Hot Mess” esimese episoodi käivitamist.

Saates “Lihtsalt sõbrad?” Ta selgitas, et tema ja Berrios pole oma suhet veel ametlikuks teinud. “Veelan endiselt NFL-i mehega, kuid sellele pole veel survet, vaatame, kuhu see läheb. Ma teen lihtsalt nalja, aga te võite mind mõnel Dolphinsi mängul näha või mitte.”

TikTok Stari Alix Earle'i tutvumisajalugu hõlmab kõrgetasemelisi sportlasi

Seotud: TikToki staari Alix Earle’i tutvumisajalugu hõlmab kõrgetasemelisi sportlasi

Alix Earle on paar korda leidnud armastuse avalikkuse silmis. TikToki isiksus võis kuulsust koguda pärast seda, kui tema video “Get Rady With Me” levis, kuid ta on jõudnud oma erinevate suhete pealkirjadesse. 2022. aasta detsembris paljastas Earle, et tema ja MLB staar Tyler Wade läksid lahku. “Me ei olnud […]

Samal kuul osales Earle oma esimesel Miami Dolphinsi mängul, et Berriost Berriose särki kõigates kõrvalt rõõmustada.

oktoober 2023

Tähistamaks Berriose 28. sünnipäeva, postitas ta foto, millel ta suudlust jagades suudlust jagab. “Hbd nfl man 🥳,” kirjutas ta postituse pealkirjaks.

“Selle suur fänn,” kommenteeris Berrios.

Alix Earle'i ja Braxton Berriose suhete ajakava puhkusest NFL-i mängudeniAlix Earle/TikToki loal

november 2023

Läbi Euroopa reisides peatus Earle Saksamaal Frankfurdis, et vaadata Berriose mängu Kansas City Chiefsi vastu. Ta postitas imearmsaid pilte nendest mängul koos naermas ja kaisus.

Earle ja Berrios reisivad seejärel troopilisse sihtkohta. “Puhkus,” kirjutas ta videole, kus mees istus jooki nautides süles “Big Al ja NFL lendavad inimesi.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Hiljem samal kuul kinnitas Earle ametlikult enda ja Berriose suhtestaatust Chicagos taskuhäälingusaate “Call Her Daddy” otsesalvestuse ajal. „Peame täna õhtul selles hoones küsimusi esitama ja teed jooma. Alix, kas sul on poiss? Alex Cooper küsis TikToki kaudu jagatud klipis. Pärast piinlikku ärapööramist ütles Earle taskuhäälingusaate publiku aplausi saatel: “Ma mõtlen, jah”.

Alix Earle'i ja Braxton Berriose suhete ajaskaala Super Bowl 2024Kevin Mazur / Getty Images for Rock Nation

veebruar 2024

Earle ja Berrios osalesid Super Bowl LVIII Las Vegases.

Braxton Berrios ja Alix EarleAlexander Tamargo / Getty Images for Sports Illustrated

juuni 2024

Berrios toetas Earle’i, kui ta kõndis Sports Illustrated Swimsuit 2024 rajaetendusel, tähistades kaubamärgi 60. aastapäeva Miamis W South Beachil.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *